اخبار فیلم

اولین تریلر فیلم The Book of Henry جدیدترین فیلم Colin Trevorrow کارگردان Jurassic World منتشر شد

Colin Trevorrow کارگردانی است که به تازگی فعالیت خود را زیاد کرده و با اینکه تعداد فیلم های زیادی نساخته اما سبک و روش منحصر به فرد خود را دارد. حالا او کارگردانی فیلم جدید کمپانی Sidney Kimmel Entertainment را به نام The Book of Henry برعهده دارد و دیروز اولین تریلر از این فیلم منتشر شده است.

به گزارش آریافیلم، اولین تریلر از فیلم جدید Colin Trevorrow به نام The Book of Henry به تازگی منتشر شده است. Trevorrow کارگردانی است که آثار زیادی در کارنامه خود ندارد اما با این حال فیلم های او بسیار ارزشمند هستند. اولین فیلم موفق او که نظر های زیادی را به سویش جلب کرد فیلم Safety Not Guaranteed بود که با بودجه ای کم و به صورت مستقل ساخته شد و تواسنت علاوه بر جلب نظر مثبت منتقدین، جوایزی را هم ببرد. بعد از این فیلم بود که پروژه بزرگی به او داده شد، فیلم بلاک باستر Jurassic World که با فروش فوق العاده ی خود یک موفقیت عظیم به شمار می رود و نام Trevorrow را بیشتر از هر زمانی بر سر زبان ها انداخت. او هم کارگردان و هم نویسنده Jurassic World بود و گفته می شود که قرار است ادامه ای بر این فیلم هم بنویسد. از همه ی این ها گذشته پروژه دیگری که بر عهده ی اوست فیلم Star Wars: Episode IX می باشد که قرار است برای سال ۲۰۱۹ آماده شود.

حالا بین همه ی این ها Trevorrow فیلمنامه The Book of Henry را نوشته و کارگردانی آن را بر عهده دارد، فیلمی درام درباره یک مادر مجرد که شغلش پیش خدمتی است و اتفاقاتی که برای او می افتد.

در این فیلم Maddie Ziegler و Naomi Watts و Lee Pace به ایفای نقش پرداخته اند و قرار است فیلم در تاریخ ۱۶ ژوئن امسال اکران خود را آغاز کند. می توانید تریلر فیلم را در زیر تماشا کنید:

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن