اخبار فیلم

اولین تریلر از فیلم رازآلود و کارآگاهی Murder on the Orient Express منتشر شد

چندی پیش خبری درباره ی فیلم Murder on the Orient Express و اولین عکس ها از این فیلم را منتشر کردیم. این فیلم که به کارگردانی Kenneth Branagh ساخته می شود اقتباسی از رمان مشهور با همین نام به نویسندگی Agatha Christie است. حالا در جدیدترین اخبار درباره ی این فیلم اولین تریلر از آن منتشر شده است.

به گزارش آریافیلم، کمپانی ۲۰th Century Fox بالاخره اولین تریلر از فیلم Murder on the Orient Express را منتشر کرده است.

این فیلم در اصل بر مبنای داستان یکی از معروف ترین رمان های Agatha Christie با همین نام ساخته شده است و از سری داستان های کارآگاه پوآرو به حساب می آید. کارگردانی این اثر را Kenneth Branagh بر عهده گرفته است که در کارنامه ی اش کارگردانی فیلم Thor به چشم می خورد. همچنین فیلمنامه ی آن را Michael Green نوشته، کسی که از سازندگان سریال American Gods است.

فیلم داستان قطاری را دنبال می کند که در مسیرش یکی از سرنشینان به قتل می رسد، قتلی فوق العاده پیچیده که هیچ کسی نمی تواند از آن سر در بیاورد جز یک نفر و آن کسی نیست جز کارآگاه پوآرو. نقش کارآگاه پوآرو را خود Kenneth Branagh بازی کرده و از دیگر بازیگران این فیلم می توان به Johnny Depp در نقش Edward Ratchett و Michelle Pfeiffer در نقش Caroline Hubbard و …. اشاره کرد.

تریلر این فیلم بسیار هوشمندانه ساخته شده و هیچ صحنه ای از فیلم را به نمایش نمی گذارد، این تریلر را می توانید از اینجا تماشا کنید. همچنین تاریخ اکرانی که برای  Murder on the Orient Express  اعلام کرده اند ۱۰ نوامبر است.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن