اخبار روز سریالهااخبار سریالتریلر سریال

اولین تریلر از سریال کمدی جدید شبکه Fox به نام Ghosted منتشر شد

در چند وقت اخیر اخبار زیادی درباره ساخت سریال های جدید منتشر شد که آریافیلم هم تمام آن ها را پوشش داد اما در بین این سریال ها جالی خالی یک سریال کمدی قوی کاملا قابل درک است. در روز های اخیر خبر هایی منتشر شده است مبنی بر ساخت سریالی کمدی در شبکه ی Fox اما این اخبار به طور رسمی نبود تا این اینکه امروز این شبکه تریلری از سریال جدید خود Ghosted منتشر کرد.

به گزارش آریافیلم، شبکه ی Fox امروز تریلری از جدیدترین سریال خود به نام Ghosted که یک سریال کمدی است منتشر کرده است. تریلر این سریال تا به حال بازدید بالایی داشته و از آن استقبال خوبی به عمل آمده است.

داستان درباره ی دو فرد به نام های Max Allison و Leroy Wright است که Allison معتقد است ازدواج کرده و همسرش را آدم فضایی ها دزدیده اند و Wright در مقابل اعتقاد دارد که هیچ آدم فضایی وجود ندارد و …. این دو نفر توسط یک سازمان دولتی مخفی برای تخقیق درباره فعالیت های غیر قابل توضیح در شهر لس آنجلس استخدام می شوند و …

کارگردانی این سریال را Jonathan Krisel بر عهده دارد که برای کارگردانی سریال های Tim and Eric Awesome Show و Portlandia شناخته شده است و همینطور نویسندگی سریال نیر بر عهده ی Tom Gormican می باشد، کسی که در سال ۲۰۱۴ فیلمنامه ی That Awkward Moment را نوشته است.

بازیگران این سریال نیز متشکل است از Adam Scott و Craig Robinson و Ally Walker و …

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن