اخبار روز سریالهااخبار سریالاخبار فیلم و سریالتریلر سریالزمان بندی سریالها

اولین تریلر از خانواده ی افسانه ای در سریال Inhumans محصول جدید ABC و Marvel

یکی از سریال هایی که امسال پخش خود را آغاز می کند سریال ابر قهرمانی Inhumans محصول مشترک شبکه ی ABC و شرکت Marvel است. از این سریال به جز عکسی که کاراکتر های آن را در کنار هم نشان میداد دیگر هیچ تصویری منتشر نشده بود تا اینکه دیروز شبکه ی ABC با انتشار تریلری از این سریال درباره ی تاریخ پخش آن اظهار نظر کرد.

به گزارش آریافیلم، بالاخره طرفداران سریال Inhumans می توانند خوشحال باشند که اولین تریلر از این سریال منتشر شده است. در واقع پیش از این تنها یک عکس از حضور دست جمعی این خانواده ی افسانه ای وجود داشت و حالا شبکه ی ABC برای سریال جدید خود یک تریلر منتشر کرده است.

علاوه بر این تریلر ABC جزییات جدید از سریال را منتشر کرده است از جمله آن که قرار این این سریال در سینما های IMAX نیز پخش شود و مهم تر از آن زمان پخش سریال در خود شبکه است، اینطور که ABC اعلام کرده قرار است جمعه شب ها سریال Inhumans به همراه سریال Once Upon a Time پخش شود که این خبر یک معنی به خصوص دارد. با توجه به طرفداران پر و پا قرص سریال Once Upon a Time می توان اینطور نتیجه گرفت که خود شبکه هم چندان امیدی به Inhumans ندارد و امیدوار است با پخش همزمان آن با Once Upon a Time ضعف های سریال را پنهان کند.

این سریال توسط Scott Buck ساخته می شود و همچنین Anson Mount در نقش Black Bolt و Serinda Swan در نقش Medusa و Eme Ikwuakor در نقش Gorgon و Isabelle Cornish در نقش Crystal و Ken Leung در نقش Karnak و…

پخش این سریال از ۱ سپتامبر در سینما های IMAX آغاز می شود و در ادامه از ۲۹ سپتامبر پخش آن در خود شبکه پیگیری خواهد شد.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن