اخبار روز فیلمهاتریلر فیلم

اولین تریلر از انیمه Batman Ninja منتشر شد

در گذشته گفته شد که قرار است انیمه ای تحت عنوان Batman Ninja قرار است در سینماهای ژاپن و به صورت DVD منتشر شود که حاصل همکاری Warner Bros. Japan و DC Entertainment است و حالا اولین تریلر از این انیمه منتشر شده است.

برخی از تصاویر این تریلر در گذشته نیز در نمایشگاه کمیک کان نیویورک نمایش داده شده بود اما این تریلر با چیزی که در گذشته دیدیم متفاوت است. در این انیمه که توسط Jumpei Mizusaki کارگردانی می‌شود، Batman در زمان و به ژاپن قرون وسطی سفر می‌کند. نویسنده انیمه، Kazuki Nakashima، و طراح شخصیت، Takashi Okazaki، توانستند یک Batman دوست داشتنی خلق کنند تا تمامی هواداران در سراسر دنیا از آن لذت ببرند. دیگر شخصیت هایی که در انیمه Batman Ninja حضور خواهند داشت عبارت اند از Joker، Nightwing، Robin، Harley Quinn، Penguin و Gorilla Grodd که همه آن ها نسخه ای مناسب انیمه خواهند داشت که در تریلر می‌توانید مشاهده کنید.

صداپیشگان انیمه عبارت اند از Koichi Yamadera در نقش Batman، Wataru Takagi در نقش The Joker، Ai Kakuma در نقش Catwoman و Rie Kugimiya در نقش Harley Quinn. این انیمه سال آینده بر روی DVD و Blu-ray منتشر خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن