اخبار فیلم

اولین اخبار مربوط به Saw: Legacy ،بازگشت Tobin Bell به فیلم اره

ازدلایلی که شرکت های فیلمسازی و در کل هالیوود علاقه زیادی به ساخت فیلم های ترسناک دارند بودجه فوق العاده کمی است که این فیلم ها نیاز دارند.

به گزارش آریافیلم، در پی بودجه کمی که فیلم های ترسناک برای ساخت نیاز دارند شرکت های هالیوودی علاقمند هستند که این فیلم ها را بسازند و اکران کنند. در این بین یکی از درخشان ترین فیلم های این ژانر که علاقمندان زیادی هم دارد فیلم Saw است. زمانی که James Wan شروع به ساخت اولین سری از این فیلم کرد کسی فکرش را هم نمی کرد که این فیلم به مجموعه ای با ۶ دنباله و درآمد بسیار زیاد برسد.

شروع فیلم با دو مرد است که در اتاقی زندانی شده و هیچکدام دلیل این را نمی دانند و حتی به یاد ندارند که چه شده و زمان برای آن ها مدام در حال سپری شدن است، آن ها در معرض تهدید یک قاتل دیوانه هستند و زمان کمی برای نجات دارند که …

این فیلم که با بودجه کمی بیشتر از ۱ میلیون دلار ساخته شد در نهایت توانست بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد و محموعه ای را پایه گذاری کرد که با ساخت ۶ دنباله از آن در نهایت چیزی بیشتر از ۹۰۰ میلیون دلار فروش داشتند و با فیلم Saw 3D: The Final Chapter در سال ۲۰۱۰ این مجموعه به پایان رسید.

از زمانی که آخرین فیلم این مجموعه عرضه شد طرفداران و علاقمندان این فیلم منتظر بودند تا شاید خبری مبنی بر ساخت قسمتی جدید برای آن و ادامه آن بشنوند، اتفاقی که سال گذشته رخ داد و Lionsgate تایید کرد که قسمت بعدی این مجموعه به نام Saw: Legacy ساخته می شود.

هشتمین قسمت از این مجموعه قراراست امسال اکران شود و کارگردانی آن بر عهده برادران Spierig می باشد و حالا Bloody Disgusting فاش کرده که بازیگر اصلی داستان این فیلم Jigsaw  که Tobin Bell نقش آن را ایفا می کرد به این فیلم برگشته تا هیجانی بیشتر به این فیلم داده شود.

اینجور که به نظر می رسد باید منتظر اکران Saw: Legacy  به عنوان دنباله این مجموعه باشیم، فیلمی که بعد از مدت ها Jigsaw  هم به آن برگشته. اخبار بیشتر در این مورد را در روز های آینده منعکس خواهیم کرد پس همراه ما باشید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن