اخبار روز فیلمها

انصراف Alec Baldwin از بازی در فیلم Joker

دو روز قبل خبر دادیم Alec Baldwin قرار است نقش Thomas Wayne را در فیلم Joker با حضور Joaquin Phoenix بازی کند. حالا دیگر چنین اتفاقی نخواهد افتاد. در آن خبر گفتیم که Baldwin برای نقش Thomas Wayne به پروژه پیوسته، نقشی که به Viggo Mortensen نیز پیشنهاد شده و او این پیشنهاد را رد کرده بود. همچنین منابع خبر داده بودند Thomas Wayne در این فیلم یک تاجر خوشگذران است که بیشتر شبیه Donald Trump در دهه ۸۰ است. به همین دلیل انتخاب Baldwin در این نقش به نظر منطقی می آمد، چون او در برنامه Saturday Night Live بارها نقش Trump را بازی کرده است.

اما امروز Baldwin اعلام کرد قصد حضور در فیلم Joker به کارگردانی Todd Phillips را ندارد و از این پروژه انصراف داده است. او دلیل این کار را برنامه ریزی برای حضور در کارهای دیگر دانسته و اینکه افراد دیگری هستند که می توانند این نقش را بازی کنند.

فیلم Joker طی این چند ماه حاشیه های زیادی داشته و هنوز هم مشخص نیست دلیل اصلی کناره گیری Baldwin از این فیلم واقعا چه بوده است. فیلمبرداری فیلم Joker از ماه آینده در نیویورک آغاز می شود و در آن Phoenix نسخه کاملا متفاوتی از این دلقک آشوبگر را بازی خواهد کرد. Robert De Niro, Zazie Beets, Marc Maron تاکنون به این فیلم پیوسته اند. Phillips برنامه خاصی برای شخصیت Thomas Wayne دارد، پس جالب است بدانیم بالاخره چه کسی این نقش را بازی خواهد کرد.

Joker

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن