اخبار حاشیه ایانتخاب سردبیرمصاحبه با بازیگران

اندرو لینکلن توضیح می دهد چطور جدایی‌اش از سریال مردگان متحرک از قبل برنامه ریزی شده بود

جدایی اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) از سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) اتفاقی ناراحت کننده برای طرفداران سریال است، اما این بازیگر اعلام کرده حتی ممکن بود این اتفاق زودتر از این ها بیفتد. لینکلن در مصاحبه ای توضیح داده که قرار بوده در فصل هشتم از سریال جدا شود، البته جدایی او از سریال از فصل چهارم برنامه ریزی شده بوده است:

در طول فصل چهارم با Scott Gimple [تهیه کننده] صحبتی درباره جداییم از سریال داشتم. ما هردو خانواده های جوانی داشتیم و به عنوان دو عنصر اصلی سریال با هم خیلی هماهنگ بودیم. ما درباره اش صحبت کردیم و گفتیم: باید یک تجسم خاصی وجود داشته باشه. باید یک تجسمی باشه که وقتی فصل پنجم رو ساختیم بتونیم بازم ادامه بدیم. همه این اما و اگرها وجود داشت. من گفتم شاید تا فصل هشتم بیشتر ادامه ندم. فصل هشتم همون چیزی بود که من تصور کرده بودم و همین طور Scott فکر می کرد میتونه پایان یک فصل از زندگی اونا باشه که بشه اسمش رو سقوط Rick گذاشت.

اما برای لینکن سخت بود فرنچایزی که مثل خانه اش می ماند را ترک کند، او می گوید: من فهمیدم که باید به جای اجرای مراسم خاکسپاری، شرایط اون رو مهیا کنم و مطمئن بشم همه از شیوه اجرای اون راضی باشن. اما واقعا برای خاکسپاری آماده نبودم! با خودم می گفتم من هنوز آماده رفتن نیستم!

لینکن می گوید که در کامیک کان تصمیم گرفته فصل هشتم فصل پایانی او در سریال نباشد، چون برایش خیلی سخت بود همه دوستانش در سریال را رها کند. اما همانطور که چند روز پیش در اینجا خبر دادیم، لینکلن برای کارگردانی یک قسمت در فصل دهم بازمی گردد. او می گوید: من باید این کارو بکنم، من باید به خونه ام برگردم. احساس می کردم بی خانمان شدم ولی حالا میخوام دوباره به خونه ام برگردم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. از اون سریالهایی که انقدر طولانی شده و کاراکتر زیاده داره ، فکر نیمکنم با رفتن لینک اتفاق خاصی بیوفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن