اخبار روز فیلمهاپشت صحنهکامیک

انتشار اولین تصاویر از Zazie Beetz و شخصیت جوکر در نمای کامل در فیلم (Joker)

وقتی جوکر مسافران مترو را به وحشت می اندازد!

فیلمبرداری فیلم مستقل و مورد انتظار جوکر (Joker) به کارگردانی تاد فلیپس (Todd Phillips) در حال انجام است و هر چند روز، تصاویر تازه ای از آن منتشر می شود. در جدیدترین تصاویر و کلیپ منتشر شده، واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) را با گریم کامل شخصیت جوکر مشاده می کنیم که از یک مترو خارج می شود.

گمانه زنی های زیادی درباره ظاهر احتمالی این فینیکس برای شخصیت جوکر وجود داشت و چند روز قبل که کلیپ تستی از فینیکس با گریم شخصیت جوکر منتشر شد، پیش بینی می شد که احتمالا آن گریم، در نهایت گریم نهایی این شخصیت باشد که حالا با انتشار این کلیپ از پشت صحنه فیلم، این موضوع تایید شده است.

بنابراین تصاویر، می توانیم بگوییم که ظاهر شخصیت جوکر فیلم فلیپس، از چند جوکر قبلی الهام گرفته شده است. موهای جوکر هیث لجر (Heath Ledger)، کت بنفش جوکر با بازی سزار رومئو (Cesar Romero) و در نهایت گریم وی شبیه جان وین گیسی (John Wayne Gacy) است.

البته باید اشاره کنیم که این وین، با ماریون میچل موریسون (Marion Mitchell Morrison) ملقب به جان وین؛ که یکی از بازیگران اسطوره ای هالیوود محسوب می شود، تفاوت بسیاری دارد. جان وین گیسی یکی از مخوفترین قاتل های سریالی تاریخ آمریکا بود که در جشن ها، با ظاهر یک دلقک حضور پیدا می کرد و بخاطر همین، به “دلقک قاتل” معروف شد.

فقط میدانیم که فیلم جوکر، به نحوی الهام گرفته شده از فیلم “سطلان کمدی” (The King of Comedy) به کارگردانی مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) است. کسیکه تهیه کننده این فیلم نیز است. همچنین رابرت دنیرو (Robert De Niro) که در آن فیلم در نقش اول بازی می کرد، در این فیلم نیز یکی از شخصیت های مهم را بازی خواهد کرد. تنها چیزی که می دانیم این است که این فیلم قرار است نحوه به وجود آمدن شخصیت جوکر را به نمایش بگذارد.

فلیپس همچنین در یک پست، از ظاهر زازی بیتز (Zazie Beetz) در این فیلم رونمایی کرد. البته هنوز هیچ چیزی درباره شخصیت وی نمی دانیم و حتی نمی دانیم وی در چه نقشی بازی می کند. به هر حال هنوز جزئیات خاصی از فیلم منتشر نشده است و باید منتظر اخبار تکمیلی از این فیلم باشیم.

https://www.instagram.com/p/BoDJn5NgueP

    برچسب ها
    نمایش بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    بستن