تریلر فیلم

انتشار تریلر جدید فیلم بامبلبی (Bumblebee): اسپین آف تبدیل‌شوندگان (Transformers)

تبدیل‌شوندگان (Transformers) سری فیلم های محبوبی بودند که اولین فیلم آن در سال ۲۰۰۷ ساخته شد و تاکنون ۵ نسخه متفاوت از آنها ساخته شده است. اما امسال اولین نسخه اسپین آف آن با نام بامبلبی (Bumblebee) ساخته شده و به زودی نیز اکران خواهد شد. اکنون کمپانی پارامونت، تریلر جدیدی از فیلم را منتشر کرده است.

بامبلبی در واقع نام یکی از ماشین های سری فیلم های “تبدیل‌شوندگان” است و این فیلم، داستان اینکه وی چگونه به شخصیت محبوبش در سری فیلم های ” تبدیل‌شوندگان” تبدیل شد را روایت می کند.

داستان این فیلم در دهه ۸۰ میلادی می گذرد. جاییکه شخصیت بامبلبی در یکی از شهرهای ساحلی کالیفرنیا، با چارلی (با بازی هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld)) آشنا می شود. کسیکه به بامبلبی کمک می کند و وی را مسیر تبدیل شدن به شخصیت قهرمانش قرار می دهد.

در حالیکه پیشتر گفته شده بود که احتمالا در این اسپین آف، تنها تبدیل‌شونده ای که خواهیم دید، شخصیت بامبلبی خواهد بود، اما در تریلر کاملا مشخص است که این فرضیه اشتباه بوده و تبدیل‌شوندگان دیگری نیز در آن حضور دارند.

تراویس نایت (Travis Knight) که سازنده انیمیشن موفق “کوبو و دو تار” (Kubo and the Two Strings) بود، کارگردان این فیلم است. علاوه بر استاینفلد، بازیگران دیگیری چون جان سینا (John Cena) و جان اورتیز (John Ortiz) نیز در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

لازم به ذکر است که این فیلم از روز ۲۱ دسامبر امسال، اکرانش را آغاز خواهد کرد. خلاصه داستان رسمی فیلم، به شرح زیر است.

سال ۱۹۸۷، بامبلبی که در حال فرار است، به یک اسقاط گاه (گورستان خودرو) در یک شهر کوچک ساحلی در کالیفرنیا پناه می برد. چارلی که در آستانه ۱۸ سالگی قرار دارد و دنبال پیدا کردن جایگاه خود در دنیاست، بامبلبی را شکسته و زخم خورده از جنگ، پیدا می کند. اما وقتی چارلی، ماشین فولوکس واگن زردی (بامبلبی) که یافته است را تعمیر می کند، متوجه می شود که این یک ماشین معمولی نیست.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن