اخبار روز سریالهااخبار سریالاولین عکس از سریال

انتشار اولین عکس ها از فصل هفتم سریال محبوب Game of Thrones توسط HBO

خبری که امروز منتشر شده است شاید هیجان انگیز ترین خبر چند وقت اخیر باشد. امروز شبکه ی HBO عکس هایی از فصل جدید سریال فوق العاده محبوب و دوست داشتنی خود  Game of Thrones را منتشر کرده که بازخورد بسیار زیادی هم داشته است. به این ترتیب و با توجه به عکس ها می توان حدس زد که فصل جدید چه حال و هوایی دارد.

به گزارش آریافیلم، امروز شبکه ی HBO تعدادی عکس از فصل هفتم سریال پرطرفدار Game of Thrones منتشر کرده و در همین مدت کم بسیار خبر ساز شده است. حالا از هر زمانی بیشتر به زمان پخش سریال نزدیک هستیم و هر چه به پخش این سریال نزدیک تر شویم اخبار مربوط به آن بیشتر می شود.

نکته ای که باید به آن توجه کنیم بی اطلاعی کامل ما از داستان و روند فصل هفت است و دلیل آن این است که بر خلاف فصل های گذشته این بار و برای فصل هفتم کتابی وجود ندارد، درواقع این کتاب هنوز چاپ نشده است پس هر اتفاقی که قرار است رخ دهد، جنگ هایی که قرار است اتفاق بیفتد، موجوداتی که قرار است به داستان اضافه شوند، پیمان ها و خیانت ها و هر آنچه که در سریال اتفاق می افتد جدید است و چیزی درباره ی آن نمی دانیم. در چنین شرایطی انتشار عکس هایی از صحنه های مختلف سریال خیلی هیجان انگیز است.

چیزی که از دیدن عکس ها می توانیم بفهمیم این است که قطعا این فصل بیشتر از هر فصل دیگری حال و هوای جنگ دارد، از طرفی به آخر سریال نزدیک می شویم و به هر حال باید تکلیف پادشاهی هفت ایالت مشخص شود و با توجه به عکس ها می فهمیم که قرار است جنگی بزرگ بین دو قدرت آتش و یخ ایجاد شود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن