اخبار فیلم

انتشار اولین تریلر فیلم Captain America: The Winter Soldier (بروز شده)

 

همانطور که قولش را بشما داده بودیم ، اولین تریلر کامل Captain America: The Winter Soldier به کارگردانی برادران Russo بنامهای Joe و Anthony سرانجام منتشر شد . در این دنباله Captain America با بازی Chris Evans بهمراه Black Widow با بازی Scarlett Johansson در مقابل یکی از دوستان قدیمی و نزدیک کاپیتان آمریکا بنام Bucky Barnes با بازی Sebastian Stan قرار خواهند گرفت که وی پس از یک سانحه ی وحشتناک به یک قاتل حرفه ای معروف به The Winter Soldier تبدیل شده است .

اگرچه این تریلر اول چندان جزییاتی از کارکتر The Winter Soldier نشان نمی دهد و تمرکزی برای این کارکتر ندارد اما همچنان دارای دیگر ویژگی های جالبی برای جذب شما می باشد . یکی از نکات اصلی داستان دومین فیلم Captain America ، درگیری این قهرمان مابین انتخاب درست و غلط در کنار فعالیت های سازمان S.H.I.E.L.D می باشد و اینکه او در این موقیعت خاکستری چه تصمیمی باید بگیرد و این تریلر هم بروی این مورد تمرکز دارد . دیگر بازیگران این فیلم را Cobie Smulders , Georges St-Pierre , Frank Grillo , Hayley Atwell , Toby Jones , Emily VanCamp , Maximiliano Hernández , Robert Redford و Samuel L. Jackson تشکیل می دهند . با کلیک در اینجا می تواند جدیدترین پوستر و دو تصویر که بتازگی منتشر شده اند را نیز مشاهده کنید .

فیلم Captain America: The Winter Soldier در تاریخ ۴ آپریل ۲۰۱۴ اکران می شود .

[webplayer id=216]

مخصوص لینک کمکی : برای دانلود تریلر ، تنها بروی کلمه ی “دانلود لینک کمکی” در هر کیفیت زیر کلیک کنید / پس از ان بروی Free Download کلیک کنید / چند ثانیه صبر کنید / بروی Creat Download link کلیک کنید و با کلیک بروی Direct link این فایل را دانلود کنید :

کیفیت ۴۸۰ : دانلود از لینک مستقیمدانلود از لینک کمکی

کیفیت ۷۲۰ : دانلود از لینک مستقیمدانلود از لینک کمکی

کیفیت ۱۰۸۰ : دانلود از لینک مستقیم – لینک مستقیم دوم

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن