اخبار فیلم

انتشار اولین تریلر از فیلم The Glass Castle با بازی Brie Larson و Woody Harrelson (زیرنویس فارسی اضافه شد)

به تازگی خبر هایی منتشر شده بود از همکاری دوباره ی Destin Daniel Cretton و Brie Larson در فیلمی که قرار است بر اساس یک رمان ساخته شود. این خبر ها منتشر می شد و صحت آن ها و اینکه چه مقدار از این اخبار واقعیت داشت معلوم نبود تا اینکه امروز اولین تریلر از این فیلم به صورت آنلاین در دسترس عموم قرار گرفت و حالا تقریبا می دانیم که با چه فیلمی روبرو هستیم.

به گزارش آریافیلم، اولین تریلر از فیلم سینمایی The Glass Castle به کارگردانی Destin Daniel Cretton منتشر شده است. این فیلم در اصل بر مبنای کتابی با همین نام به نویسندگی Jeannette Walls می باشد که داستان زندگی او را روایت می کند. در این فیلم Brie Larson نقش اول فیلم یعنی نقش خود Jeannette Walls را بازی می کند و در کنار او Woody Harrelson در نقش پدر او و Naomi Watts در نقش مادرش به ایفای نقش می پردازند.

داستان فیلم به این شکل است که Jeannette در خانواده ای نه چندان نرمال زندگی می کند و پدر خانواده برای یافتن شغل از این شهر به آن شهر می رود و کل خانواده به دنبال او، از سوی دیگر پدر Jeannette به الکل معتاد است و در مجموع این مشکلات، بالاخره یک روز Jeannette تصمیم می گیرد خودش به تنهایی به نیویورک برود و برای خود کار و زندگی شکل بدهد.

با دیدن تریلر یکی از نکاتی که به آن پی می بریم امضاء خاص Destin Daniel Cretton پای فیلم به عنوان کارگردان است. البته Cretton بعد از فیلم Short Term 12 دیگر فیلمی نساخته بود و ساخت این فیلم یک خبر خوب به عنوان بازگشتش به این عرصه است. همچنین نکته ی دیگر این است که او و Larson در فیلم Short Term 12 با یکدیگر همکاری داشته اند و فیلم The Glass Castle همکاری دوباره آن ها محسوب می شود. تریلر این فیلم را می توانید از اینجا ببینید:

نسخه زیرنویس فارسی

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن