اخبار فیلم

انتخاب Kevin Hart برای بازی در نقش اول بازسازی از فیلم کمدی The Great Outdoors

Kevin Hart قرار است در فیلم جدید Universal که در اصل یک بازسازی است از فیلم The Great Outdoors است بازی کند. Hart که یک بازیگر کمدی است در حال حاضر در رده ی بازیگران سوپر استار برای فیلم های کمدی قرار میگیرد که البته این موفقیت را مدیون فیلم های موفق Ride Along و Central Intelligence و The Secret Life of Pets است. حال Hart به دنبال ادامه درخشش خود درپروژه جدید Jumanji که درواقع یک بازسازی است، می باشد و این بازیگر حتی برای بازی در نقش Genie در فیلم Aladdin هم انتخاب شده بود که البته این نقش احتمالا به Will Smith خواهد رسید.

به گزارش آریافیلم، به این ترتیب و بدون شک Hart یکی از بهترین و بزرگترین کمدین های حال حاضر هالیوود است.

به هر حال در حال حاضر Hart در جهتی به پیش می رود که مدام در حال پیشرفت است و در آخرین اخباری که از او می شنویم آمده است که او برای بازی در The Great Outdoors دعوت شده است.

The Great Outdoors یکی از کمدی های پرطرفدار دهه ی ۸۰ است که درباره ی دو خانواده متفاوت است که برای تعطیلات به Wisconsin می روند. فیلمنامه ی این فیلم را نویسنده ی معروف، John Hughes نوشته است.

به نقل از سایت Deadline فیلم بازسازی از The Great Outdoors تحت نظر شرکت Universal Pictures ساخته می شود و Hart نقش اول این فیلم خواهد بود. همچنین فیلمنامه توسط Randall Green بانویسی و بازنگری خواهد شد و تهیه کنندگی کار بر عهده ی Michael De Luca خواهد بود.

این فیلم در حال حاضر در مقدمات خودش می باشد و به همین خاطر هنوز کارگردان یا هیچ بازیگر دیگری به کار اضافه نشده است به همین جهت در روز های آینده اخبار بیشتری منتشر خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن