اخبار روز فیلمها

انتخاب David S. Goyer برای کارگردانی Masters of the Universe

طبق جدیدترین اخبار فیلم سینمایی Masters of the Universe برای چندمین بار کارگردان جدید به دست آورد…

تا حالا کارگردان های زیادی برای Masters of the Universe انتخاب شده و کنار رفته اند. در سال ۲۰۰۹ که این پروژه را قرار بود Warner Bros. بسازد، کارگردان Kung Fu Panda یعنی John Stevenson برای این پروژه انتخاب شد. سپس در ۲۰۱۲، سازنده G.I. Joe: Retaliation یعنی Jon M. Chu به فیلم اضافه شد و سال بعد کنار رفت. McG نیز آخرین کسی بود که آوریل گذشته به پروژه اضافه شد اما حالا به نظر می‌رسد قرار است David S. Goyer کارگردانی فیلم را بر عهده بگیرد.

طبق گزارشات اخیر، نویسنده Batman Begins و Man of Steel قرار است پس از بازنویسی فیلمنامه Masters of the Universe ، کارگردانی آن را انجام دهد. همچنین کمپانی Sony به تازگی تاریخ اکران این فیلم را ۱۸ دسامبر ۲۰۱۹ اعلام کرد که نشان می‌دهد این کمپانی قصد دارد بالاخره این فیلم را بسازد. داستان این فیلم درباره جنگ بین He-Man و اسکلت شیطان صفت سیاره Eternia است که پتانسیل بالایی برای یک فیلم فانتزی و علمی تخیلی جذاب دارد.

با وجود اینکه Goyer برای کار فیلمنامه نویسی اش در فیلم های Blade، Blade II و Ghost Rider: Spirit of Vengeance شناخته می‌شود، وی همچنین چند تجربه کارگردانی نظیر Blade: Trinity، The Unborn و همچنین قسمت هایی از سریال های Da Vinci’s Demons و Flashforward را دارد.

Goyer همچنین یکی از اولین خالقین دنیای سینمایی گسترش یافته DC است. وی وقتی که به همراه Christopher Nolan در حال کار بر روی The Dark Knight Rises بود، ایده Man of Steel را به Nolan ارائه کرد. Goyer فیلمنامه Batman V Superman: Dawn of Justice را نوشت اما Zach Snyder، کارگردان این فیلم، به جای وی Chris Terrio را وارد فیلم کرد تا تغییراتی را دست خوش فیلمنامه کند و پس از آن فیلمنامه Justice League را بنویسد. سپس Goyer تا اوایل همین سال میلادی از دنیای سینمایی DC کنار کشید تا وقتی که اعلام شد قرار است فیلمنامه نویسی Green Lantern Corps را بر عهده بگیرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن