اخبار فیلم

انتخاب Charlie Heaton برای بازی در نقش Cannonball در فیلم New Mutants

از فیلم های مجموعه ی X-men فیلم The New Mutants است که برای سال آینده اکران خواهد شد. حالا خبر هایی منتشر شده از این فیلم که برای نقش Cannonball بازیگر مناسبی پیدا کرده اند.

به گزارش آریافیلم، بعد از سال هایی که درباره ی فیلم New Mutants  خبر هایی منتشر می شد و پیشرفت هایی حاصل می شد، حالا به نظر می رسد کمپانی سازنده ی این فیلم در حال برداشتن قدم های جدی در ساخت و تهیه فیلم است. فیلم New Mutants   از مدتی قبل دارای تاریخ رسمی اکران است که در سال آینده می باشد. همچنین خبر هایی در چند هفته ی گذشته منتشر شد که نشان داد عوامل و تهیه کنندگان فیلم، بازیگران نقش های Magik و Wolfsbane را تعیین کرده اند که این شامل Anya Taylor-Joy و Maisie Williams می شود.

کارگردانی این فیلم نیز بر عهده ی Josh Boone است، کسی که فیلم The Fault in Our Stars را در کارنامه ی خود دارد. همچنین کمپانی های Marvel Studios و ۲۰th Century Fox تهیه کنندگی فیلم را عهده دارد هستند.

دیروز سایت هالیوود ریپورتر نقل کرده است که به تازگی یکی دیگر از نقش های این فیلم پر شده است. به گفته ی این سایت Charlie Heaton از بازیگران سریال Stranger Things برای ایفای نقش Cannonball انتخاب شده و به تیم بازیگرن اضاقه گشته است. توانایی که برای این شخصیت در کمیک وجود دارد این است که می تواند خود را با سرعت بسیار زیاد در هوا به حرکت در بیاورد و زمانی که در چنین حالتی است کسی قادر به شکست دادن او نخواهد بود. حالا باید منتظر بمانیم تا ببینیم در آینده ی نزدیک چه جزییات بیشتری در رابطه با فیلم منتشر می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن