اخبار روز سریالهاانتخاب بازیگرمعرفی سریال

نقش اصلی سریال Watchmen برعهده ی Tom Mison خواهد بود

هرچند ابهامات زیادی درباره ورژن بازترکیب‌شده سریال Watchmen شبکه HBO  که توسط Damon Lindelof نوشته شده است وجود دارد اما شکی نیست که این سریال، عوامل و بازیگران درجه یکی را به خدمت گرفته است. اخیرا مطلع شدیم که Jeremy Irons در کنار  Regina King، Don Johnson، Tim Blake Nelson، Louis Gossett Jr. ، Adelaide Clemens و Hatfields and McCoys) Andrew Howard) به این پروژه پیوسته اند.

به گفته Lindelof ورژن جدیدی از Watchmen که براساس رمان مصور کلاسیکی به نوشته Alan Moore و Dave Gibbons ساخته می شود، قرار است با شخصیت ها و تنظیمات جدید در واقع کتاب (در اینجا منظور سریال است) عهد جدیدی برای داستان اصلی و اولیه است. یکی از آن شخصیت ها توسط Tom Mison  (بازی در Sleepy Hollow) بازی می شود. هرچند اطلاعات دقیقی درباره خود شخصیت نداریم اما آن ها  همچنین خبر داده اند که Frances Fisher  و Jacob Ming-Trent نیز در حال پیوستن به گروه هستند.

Watchmen

این اخبار با پست اینستاگرامی اخیر Lindelof نیز مطابقت دارد که آن جا نوشته بود:

کارگردان گرانقدر ما Nicole Kassell ، دیروز گفت که پایلوت Watchmen به اتمام رسیده است… البته که کسی شکی در کار او ندارد- او خلبانی بود که هواپیما را سالم و بدون حادثه بر روی زمین نشاند. افتخار بزگی برایم بود که کار او را تماشا کردم. او عوامل و بازیگرانی خوبی را رهبری می کرد (همتون رو دوست دارم!) … همه شما استعداد فوق‌العاده او را دیدید. از تو ممنونم نیکی… برای همه چیز.

Lindelof همچنین پستی بر روی اینستاگرام خود گذاشت و برداشت خود را درباره پروژه اینگونه توضیح داده است:

این داستان در دنیایی گفته خواهد شد که خالقان آن دنیا، رنج ها و مشقت های زیادی برای ساخت آن کشیده اند… اما در سنت کارهایی که الهام بخش آن بوده‌اند، این داستان جدید، باید داستانی اصیل باشد. این داستان باید با پیش بینی ناپذیری لرزان خود همچون صفحات تکتونیک به ارتعاش درآید. این داستان باید سوالات جدیدی پیش بکشد و دنیا را از نگاه و لنز تازه ای ببیند. مهمتر از همه اینکه، این داستان باید به روز باشد. کتاب عهد قدیم برای کسانی مانند ریگان،  تاچر و گورباچف خاص و ویژه بود. اما ما اکنون باید با فرکانس کسانی مانند ترامپ و ترزا می و پوتین به ارتعاش دربیاییم. پایان جهان حالا دیگر بر روی میز نیست… این بدین معناست که در عصر کنونی ما، قهرمانان و آدم های تبهکار برای خواسته های کاملا متفاوتی نبرد می کنند […]. تعدادی از شخصیت ها ناشناس  خواهند ماند. چهره ها و ماسک های جدیدی صورت آن ها را خواهد پوشاند. ما همچنان می خواهیم با چشمانی شگفت زده دوباره با ماجراجویی های خاص، به ملاقات قرن گذشته برویم… و این جاست که ما با بزرگترین مخاطره روبه رو خواهیم شد.

قطعا وقتی ساخت این سریال را HBO  بر عهده بگیرد انتظارات زیادی از این سریال خواهیم داشت. به غیر از این، عوامل و بازیگران سریال هستند که ما را به هیجان و وجد آورده اند. Lindelof  پایلوت سریال را نوشته است و به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار Nicole Kassell، Tom Spezialy  و Joseph Iberti حضور خواهد داشت.

watchmen

watchmen

watchmen

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن