انتخاب بازیگرکامیک

فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey): انتخاب بازیگران نقش های Black Canary و Huntress

چند روز پیش در اینجا خبر دادیم که عوامل فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey) در حال تست بازیگران برای نقش های زن اصلی این فیلم هستند، و حالا به نظر می رسد استودیوی برادران وارنر (Warner Bros) بالاخره بازیگران نقش های قناری سیاه (Black Canary) و هانترس (Huntress) را پیدا کرده است. بنابر گزارش ها جرنی اسمالت بل (Jurnee Smollett-Bell) برای نقش قناری سیاه و مری الیزابت وینستد (Mary Elizabeth Winstead) برای نقش هانترس انتخاب شده اند. هردوی این شخصیت ها قبلا در سریال ارو (Arrow) حضور داشته اند، اما این اولین باری است که در یک فیلم بلند لایواکشن حضور می یابند.

مشخصا مثل همه شخصیت های کامیکی، نسخه های متفاوتی از قناری سیاه و هانترس وجود دارد، اما توصیف اصلی این شخصیت ها به صورت زیر است:

نسخه های متفاوتی از هانترس یا همان Helena Bertinelli در کامیک های DC وجود دارد، اما نسخه پرندگان شکاری یک شاهزاده مافیای سابق است که وقتی خانواده اش در یک ماموریت مافیایی کشته می شوند افسرده می شود، و به یک ویجیلانته (شخصی بی قانون که نسخه خودش از قانون را اجرا می کند) تبدیل شده و سپس به گروه پرندگان شکاری می پیوندد. قناری سیاه یا همان Dinah Lance یک مبارز خیابانی خوش قلب و ایده آل گرا در کامیک هاست.

کتی یان (Cathy Yan) کارگردانی این اسپین‌آف ابرقهرمانی را برعهده دارد، که در آن مارگو رابی (Margot Robbie) دوباره نقش هارلی کویین (Harley Quinn) را بازی خواهد کرد. در این فیلم این گروه ابرقهرمانان با ارباب خلافکار گاتهام یعنی بلک ماسک (Black Mask) مبارزه می کنند.

شخصا فکر می کنم هردوی این انتخاب ها عالی هستند. هم اسمالت بل و هم وینستد بازیگران فوق العاده ای هستند، و خیلی خوب می توانند مثل مارگو رابی نسخه خاصی از شخصیت های خودشان را به وجود بیاورند. قطعا طرفداران کامیک بوکی به دقت نقش آفرینی آن ها را زیرنظر دارند، اما نکته مهم این است که کامیک ها باید بیشتر به عنوان سکوی پرتابی برای فیلم های ابرقهرمانی استفاده شوند تا اینکه به صورت کامل از روی آن ها کپی برداری شده و سازندگان فیلم کاملا به آن ها وفادار باشند. فیلم ها و کامیک ها کاملا دو چیز متفاوت هستند، و چیزی که روی کاغذ موفق بوده لزوما روی پرده های سینما هم موفق نیست، و خیلی مشتاقیم ببینیم اسمالت بل و وینستد چه تفسیری از این شخصیت ها دارند.

فیلم پرندگان شکاری در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن