اخبار روز سریالهاانتخاب بازیگر

انتخاب بازیگران سریال The Politician از سازنده American Horror Story

شبکه Netflix رسما اعلام کرد که بازیگران (Zoey Deuth (Set It Up) ،Lucy Boynton (Murder on the Orient ExpressLaura Dreyfuss  (Glee و (Rahne Jones (Godspell برای بازی در سریال اریجینال جدید این شبکه یعنی  The Politician، ساخته  Ryan Murphy، انتخاب شده اند. آن ها به برنده Tony Award یعنی Ben Platt (برای فیلم Dear Evan Hanson) که در نقشی کمدی حاصر می شود، ملحق می شوند.

به جز توصیف این سری به عنوان یک طنز اجتماعی، اطلاعات چندانی از این پروژه جدید در دسترس نیست. اما به هر حال، این سریال برروی کارکتر Platt یعنی Payton، که یک شخص پولدار است، تمرکز دارد. این سریال توسط Murphy و شرکای همیشگی اش Brad Falchuck و Ian Brennan ساخته شده است. هر فصل این سریال، که تابحال خبر وجود دو فصل آن نیز اعلام شده، بر جدال های سیاسی مختلفی که Payton  در آن ها شرکت دارد، تمرکز می کند.

Platt در بسیاری از قسمت های این پروژه جدید استودیو تلویزیونی Fox 21  صحنه های موزیکال خواهد داشت و Murphy هم قسمت اول را کارگردانی خواهد کرد. اگر موفق به بستن قرار داد شود، Streisand هم چندین قسمت را کارگردانی خواهد کرد. Ian Brennan  توسط Murphy و Flachuck به پروژه آورده شد و احتمالا هر سه حق تولید سریال را با هم برعهده خواهند گرفت. آخرین همکاری Murphy با  Flachuck، درام جدید Fox  یعنی ۹۱۱ است و این سریال جدید چهارمین سریالی ست که این دو با هم تولید می کنند.

این سریال، دومین اریجینال Murphy برای Netflix است، به همراه پروژه ی در حال آماده سازی اش، Ratched، که پیش درآمدی از سری One Flew Over the Cuckoo’s Nest با بازی Sarah Paulson به عنوان نسخه جوانتر پرستار بی رحم  Ratched، است. چون قرارداد پربار این کارگردان و تهیه کننده معروف با استودیو تلویزیونی ۲۰th Century Fox  در حال انقصا است، بسیاری کنجکاواند که کار Murphy به کجا خواهد رسید. با دو سریال از این فیلمساز در Netflix، می شود پنداشت که این شبکه می تواند به یک خانه ی همیشگی برای Murphy بعد از پایان قراردادش با Fox تبدیل شود.

murphy

murphy

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن