اخبار فیلم

اما واتسون نقش سیندرلا را بازی نخواهد کرد

در ماه های گذشته اخباری منتشر کردیم مبنی بر اینکه کمپانی بزرگ دیزنی بدنبال Emma Watson برای حضور در فیلمهای Beauty and the Beast و Cinderella می باشد و این خبر باعث شوکه ی بسیاری شده که بازی کردن برای دو نقش شاهزاده Belle و Cinderella برای Emma Watson تاحدودی زیاد می باشد . اما امروز باخبر شدیم که این ستاره ی سری فیلمهای هری پاتر از یکی از این پروژه ها خارج شده است .

امروز Marc Graser در صفحه ی توییترش اعلام کرد که Emma Watson تصمیم گرفته است تا در نقش CINDERELLA حضور نداشته باشد ، البته Graser در ادامه دلیل این بازیگر برای حضور نیافتن در این فیلم را توضیح نداده است اما اعلام کرد که جزییات بزودی منتشر خواهند شد .

اما برای نقش سیندرلا در لیست کمپانی بزرگ Disney اسامی مانند : Saoirse Ronan از فیلم Hanna و Gabriella Wilde از فیلم The Three Musketeers و Alicia Vikander  از فیلم A Royal Affair حضور دارند . و تنها بازیگری که حضورش قطعی شده است Cate Blanchett می باشد که قرار است تا نقش نامادری سیندرلا را بازی کند و کارگردانی این فیلم نیز به دستان Kenneth Branagh سپرده شده است که قبلا از او فیلم Thor را دیده ایم . کمپانی دیزنی امیدوار است تا این فیلم را بزودی در لندن فیلمبرداری کند تا بتواند Cinderella را در سال ۲۰۱۴ اکران کند .

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها، وبلاگ ها ، پیج ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: خبرگزاری آریافیلم” ممنوع است و شرعا حرام و شامل پیگیرد قضایی می شود

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن