اخبار روز سریالها

اعلام تاریخ پخش فصل آخر Game of Thrones

کم کم داریم به اعلام دقیق تاریخ پخش فصل هشتم Game of Thrones نزدیک می شویم. از قبل می دانستیم پخش فصل هشتم سریال تا سال ۲۰۱۹ آغاز نخواهد شد، و امروز Casey Bloys رییس شبکه HBO اعلام کرد پخش این فصل از نیمه اول ۲۰۱۹ آغاز می شود. شاید قرار باشد طبق سنت Game of Thrones دوباره شاهد آغاز پخش سریال در ماه آوریل باشیم، که پخش فصل اولش آوریل ۲۰۱۱ آغاز شده بود و این سنت را تا فصل هفتم نگه داشت، اما تولید فصل هفتم به دلیل زمستانی بودن آن با تاخیر مواجه شد.

پخش فصل هفتم Game of Thrones ماه جولای ۲۰۱۷ آغاز شد که به نوعی به رقابت با بلاک باسترهای تابستانی پرداخت، اما به نظر می آید آغاز پخش فصل هشتم از آوریل ۲۰۱۹ یا نزدیک به آن باشد. نشانه های این قضیه در چیزهایی است که شبکه HBO برای سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی کرده، همانطور که آن ها قصد دارند سریال های درام را یک به یک پخش کنند، پس به نظر می آید فصل دوم موردانتظار Big Little Lies به همان برنامه پخش فوریه تا آوریل سابق متعهد بماند، که باعث می شود Game of Thrones احتمالا حدود ماه‌ آوریل پخش شود.

شاید هم این دو سریال جای خود را با یکدیگر عوض کرده و فصل هشتم Game of Thrones ماه فوریه پخش شود. اما همچنان نظر ما روی ماه آوریل است، که باعث می شود پایان فصل هشتم منجر به آغاز پخش سریال درام مورد انتظار بعدی این شبکه یعنی فصل سوم True Detective یا شاید هم سریال محدود Chernobyl شود. چیزی که به احتمال زیاد در سال ۲۰۱۹ نخواهیم دید فصل سوم Westworld است، چون بین فصل اول و دوم آن ۱۸ ماه فاصله افتاد، احتمالا این اتفاق برای فصل سوم هم خواهد افتاد.

در هر صورت و با هر تصمیمی که HBO بگیرد، فصل هشتم Game of Thrones چیزی است که مثل آن را اصلا ندیده ایم. با اینکه فصل های آخر Breaking Bad و Mad Men فوق العاده بودند، اما Game of Thrones محبوب ترین سریال شبکه HBO است، و همه ی طرفداران به شدت منتظرند ببیند چطور به پایان می رسد.

البته این به معنای پایان نخواهد بود، همانطور که Bloys اعلام کرد تولید اولین اسپین‌آف Game of Thrones حدودا ماه ژانویه ۲۰۱۹ آغاز می شود و فعلا به دنبال یک کارگردان برای آن پروژه هستند. چیزی که مرده همیشه مرده نمی ماند.

GAME OF THRONES Game of Thrones

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن