اخبار روز فیلمهامراسم و جشنواره ها

اعلام برندگان BAFTA 2018 و Three Billboards outside Ebbing, Missouri فاتح مراسم

شب گذشته مراسم ۲۰۱۸ BAFTA یا British Academy Film Awards که برندگان اون میتونه کار رو برای ما و پیش بینی برندگان اسکار ۲۰۱۸ راحت کنه ، انجام شد و Three Billboards outside Ebbing, Missouri در حالی فاتح مراسم بود که جایزه بهترین فیلم ، بهترین بازیگر زن ، نقش مکمل مرد و فیلمنامه رو به خونه برد…

در زیر لیست کامل نامزدها و برندگان رو ملاحظه میفرمایید :

بهترین فیلم

CALL ME BY YOUR NAME Emilie Georges, Luca Guadagnino, Marco Morabito, Peter Spears

DARKEST HOUR Tim Bevan, Lisa Bruce, Eric Fellner, Anthony McCarten, Douglas Urbanski

DUNKIRK Christopher Nolan, Emma Thomas

THE SHAPE OF WATER Guillermo del Toro, J. Miles Dale

THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI  – برنده

بهترین فیلم بریتانیایی

DARKEST HOUR Joe Wright, Tim Bevan, Lisa Bruce, Eric Fellner, Anthony McCarten, Douglas Urbanski

THE DEATH OF STALIN Armando Iannucci, Kevin Loader, Laurent Zeitoun, Yann Zenou, Ian Martin, David Schneider

GOD’S OWN COUNTRY Francis Lee, Manon Ardisson, Jack Tarling

LADY MACBETH William Oldroyd, Fodhla Cronin O’Reilly, Alice Birch

PADDINGTON 2 Paul King, David Heyman, Simon Farnaby

THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI – برنده

 

بهترین تیم نویسنده/کارگردان/تهیه کننده بریتانیایی

THE GHOUL Gareth Tunley (نویسنده/کارگردان/تهیه کننده), Jack Healy Guttman & Tom Meeten (تهیه کننده)

 برنده – I AM NOT A WITCH Rungano Nyoni (نویسنده/کارگردان), Emily Morgan (تهیه کننده) 

JAWBONE Johnny Harris (نویسنده/تهیه کننده), Thomas Napper (کارگردان)

KINGDOM OF US Lucy Cohen (کارگردان)

LADY MACBETH Alice Birch (نویسنده), William Oldroyd (کارگردان), Fodhla Cronin O’Reilly (تهیه کننده)

 

بهترین فیلم غیر انگلیسی

ELLE Paul Verhoeven, Saïd Ben Saïd

FIRST THEY KILLED MY FATHER Angelina Jolie, Rithy Panh

THE HANDMAIDEN  – برنده

LOVELESS Andrey Zvyagintsev, Alexander Rodnyansky

THE SALESMAN Asghar Farhadi, Alexandre Mallet-Guy

 

بهترین مستند

CITY OF GHOSTS Matthew Heineman

I AM NOT YOUR NEGRO Raoul Peck – برنده

ICARUS Bryan Fogel, Dan Cogan

AN INCONVENIENT SEQUEL Bonni Cohen, Jon Shenk

JANE Brett Morgen

 

بهترین انیمیشن

COCO – برنده

LOVING VINCENT Dorota Kobiela, Hugh Welchman, Ivan Mactaggart

MY LIFE AS A COURGETTE Claude Barras, Max Karli

 

بهترین کارگردان

BLADE RUNNER 2049 Denis Villeneuve

CALL ME BY YOUR NAME Luca Guadagnino

DUNKIRK Christopher Nolan

THE SHAPE OF WATER Guillermo del Toro – برنده

THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI Martin McDonagh

 

بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی

GET OUT Jordan Peele

I, TONYA Steven Rogers

LADY BIRD Greta Gerwig

THE SHAPE OF WATER Guillermo del Toro, Vanessa Taylor

THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI Martin McDonagh – برنده

 

بهترین فیلمنامه اقتباسی

CALL ME BY YOUR NAME James Ivory – WINNER

THE DEATH OF STALIN Armando Iannucci, Ian Martin, David Schneider

FILM STARS DON’T DIE IN LIVERPOOL Matt Greenhalgh

MOLLY’S GAME Aaron Sorkin

PADDINGTON 2 Simon Farnaby, Paul King

بهترین بازیگر زن

ANNETTE BENING Film Stars Don’t Die in Liverpool

FRANCES McDORMAND Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – برنده

MARGOT ROBBIE I, Tonya

SALLY HAWKINS The Shape of Water

SAOIRSE RONAN Lady Bird

 

بهترین بازیگر مرد

DANIEL DAY-LEWIS Phantom Thread

DANIEL KALUUYA Get Out

GARY OLDMAN Darkest Hour – برنده

JAMIE BELL Film Stars Don’t Die in Liverpool

TIMOTHÉE CHALAMET Call Me by Your Name

 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

ALLISON JANNEY I, Tonya – برنده

KRISTIN SCOTT THOMAS Darkest Hour

LAURIE METCALF Lady Bird

LESLEY MANVILLE Phantom Thread

OCTAVIA SPENCER The Shape of Water

 

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

CHRISTOPHER PLUMMER All the Money in the World

HUGH GRANT Paddington 2

SAM ROCKWELL Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – برنده

WILLEM DAFOE The Florida Project

WOODY HARRELSON Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین موسیقی

BLADE RUNNER 2049 Benjamin Wallfisch, Hans Zimmer

DARKEST HOUR Dario Marianelli

DUNKIRK Hans Zimmer

PHANTOM THREAD Jonny Greenwood

THE SHAPE OF WATER Alexandre Desplat – برنده

 

بهترین فیلمبرداری

BLADE RUNNER 2049 Roger Deakins – برنده

DARKEST HOUR Bruno Delbonnel

DUNKIRK Hoyte van Hoytema

THE SHAPE OF WATER Dan Laustsen

THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI Ben Davis

 

بهترین تدوین

BABY DRIVER Jonathan Amos, Paul Machliss – برنده

BLADE RUNNER 2049 Joe Walker

DUNKIRK Lee Smith

THE SHAPE OF WATER Sidney Wolinsky

THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI Jon Gregory

 

بهترین طراحی صحنه

BEAUTY AND THE BEAST Sarah Greenwood, Katie Spencer

BLADE RUNNER 2049 Dennis Gassner, Alessandra Querzola

DARKEST HOUR Sarah Greenwood, Katie Spencer

DUNKIRK Nathan Crowley, Gary Fettis

THE SHAPE OF WATER Paul Austerberry, Jeff Melvin, Shane Vieau – برنده

 

بهترین طراحی لباس

BEAUTY AND THE BEAST Jacqueline Durran

DARKEST HOUR Jacqueline Durran

I, TONYA Jennifer Johnson

PHANTOM THREAD Mark Bridges – برنده

THE SHAPE OF WATER Luis Sequeira

 

بهترین گریم

BLADE RUNNER 2049 Donald Mowat, Kerry Warn

DARKEST HOUR David Malinowski, Ivana Primorac, Lucy Sibbick, Kazuhiro Tsuji – برنده

I, TONYA Deborah La Mia Denaver, Adruitha Lee

VICTORIA & ABDUL Daniel Phillips

WONDER Naomi Bakstad, Robert A. Pandini, Arjen Tuiten

 

بهترین تدوین صدا

BABY DRIVER Tim Cavagin, Mary H. Ellis, Julian Slater

BLADE RUNNER 2049 Ron Bartlett, Doug Hemphill, Mark Mangini, Mac Ruth

DUNKIRK Richard King, Gregg Landaker, Gary A. Rizzo, Mark Weingarten – برنده

THE SHAPE OF WATER Christian Cooke, Glen Gauthier, Nathan Robitaille, Brad Zoern

STAR WARS: THE LAST JEDI Ren Klyce, David Parker, Michael Semanick, Stuart Wilson, Matthew Wood

 

بهترین جلوه های ویژه

BLADE RUNNER 2049 Gerd Nefzer, John Nelson – برنده

DUNKIRK Scott Fisher, Andrew Jackson

THE SHAPE OF WATER Dennis Berardi, Trey Harrell, Kevin Scott

STAR WARS: THE LAST JEDI Nominees tbc

WAR FOR THE PLANET OF THE APES Nominees tbc

 

بهترین انیمیشن کوتاه بریتانیایی

HAVE HEART Will Anderson

MAMOON Ben Steer

POLES APART Paloma Baeza, Ser En Low – برنده

 

بهترین فیلم کوتاه بریتانیایی

AAMIR Vika Evdokimenko, Emma Stone, Oliver Shuster

COWBOY DAVE Colin O’Toole, Jonas Mortensen – برنده

A DROWNING MAN Mahdi Fleifel, Signe Byrge Sørensen, Patrick Campbell

WORK Aneil Karia, Scott O’Donnell

WREN BOYS Harry Lighton, Sorcha Bacon, John Fitzpatrick

Michael Shannon and Director/Writer/Producer Guillermo del Toro on the set of THE SHAPE OF WATER. Photo by Kerry Hayes. © ۲۰۱۷ Twentieth Century Fox Film Corporation All Rights Reserved Three Billboards Day 04_118.dng handmaiden-image-ha-jung-woo-kim-min-hee Baby (ANSEL ELGORT) is chased by the cops in TriStar Pictures' BABY DRIVER. DANIEL KALUUYA as Chris Washington in "Get Out," a speculative thriller from Blumhouse (producers of "The Visit," "Insidious" series and "The Gift") and the mind of Jordan Peele, when a young African-American man visits his white girlfriend's family estate, he becomes ensnared in a more sinister real reason for the invitation.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن