اخبار روز فیلمها

رسمی: اعضای دیگری از Justice League در فیلم Aquaman حضور ندارند

خبرهای بدی از آتلانتیس شنیده می شود: Aquaman (با بازی Jason Momoa) گنده لات شخصیت های DC، باید خودش به تنهایی با برادر ناتنی‌اش King Orm (با بازی Patrick Wilson) و Black Manta (با بازی Yahya Abdul-Mateen II) مبارزه کند و هیچ کمکی از دوستانش در Justice League دریافت نخواهد کرد. James Wan کارگردان Aquaman رسما اعلام کرد در این فیلم شخصیت هایی مثل Batman, The Flash, Wonder Woman, Cyborg حضور ندارند.

Wan در مصاحبه ای اعلام کرد تمرکز اصلی فیلم روی بازگشت احساسی Arthur Curry (ملقب به Aquaman) به خانه‌ی زیرآبی‌اش است:

من می خواستم داستان رو توی دنیای Aquaman نگه دارم و برام مهم نباشه شخصیت های دیگه توی فیلم های اختصاصی خودشون چکار می کنن و چه تاثیری روی کار ما دارن. به نظرم بهترین راه برای این کار اینه که داستان فقط روی Aquaman متمرکز باشه.

aquaman

او قبلا هم گفته بود دوست دارد فیلم Aquaman تا حد ممکن یک عنوان مستقل باشد. او همچنین گفته باید با Warner Bros برای این کار به توافق می رسیده است:

من به اونا گفتم من می دونم که این فیلم بخشی از یک دنیای بزرگتره، اما درنهایت باید بتونم داستانی که میخوام رو روایت کنم و بتونم این شخصیت رو توسعه بدم. این چیزی بود که استودیو هم بهش احترام می گذاشت. توی فیلم من Aquaman در ابتدای فیلم به یک شکله و در آخر فیلم کاملا فرق کرده. این یک داستان قهرمانی کلاسیکه. من این داستان رو با The Sword and the Stone برابر می دونم. فیلم من خیلی شبیه داستان های شاه آرتوره، داستانی درباره مشکلات یک نفر برای تبدیل شدن به شاه.

اگر نگاهی به فیلم های گذشته ی DCEU بیاندازیم، که کاملا نظرات متفاوت و اغلب منفی نسبت به آن ها وجود دارد، به نظر می آید این فیلم ساخته Wan می تواند بهترین فیلم بین آن ها باشد. بزرگترین مشکل فیلم های DC این است که داستان آشفته و سردرگمی دارند. Justice League نتوانست چندین خط داستانی را به خوبی پیگیری کند و درنهایت به یک افتضاح تبدیل شد. Suicide Squad هم همین طور بود. اما وقتی Warner Bros به کارگردانی اجازه می دهد داستان خودش را به صورت آزادانه روایت کند، مثل Patty Jenkins با فیلم Wonder Woman، نتیجه‌ کاملا قابل قبول و منسجم است. این استودیو باید اجازه دهد Aquaman سفری عجیب، شگفت انگیز و رنگارنگ به اعماق اقیانوس ها باشد، و حالت خشک و بی روح فیلم های دیگر DCEU را از آن حذف کند.

aquaman

Aquaman

Aquaman

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن