اخبار روز فیلمها

اطلاعات جدید از مدت زمان و دنباله فیلم سینمایی Justice League منتشر شد

طبق جدیدترین اخبار به تازگی مشخص شده است که مدت زمان فیلم سینمایی Justice League دو ساعت و یک دقیقه و یا ۱۲۱ دقیقه خواهد بود و این یعنی این فیلم کوتاه ترین فیلم در دنیای سینمایی DC خواهد بود فیلم سینمایی Man of Steel صد و چهل و سه دقیقه بود، Batman V Superman: Dawn of Justice صد و پنجاه و یک دقیقه بود، Suicide Squad صد و بیست و سه دقیقه بود و فیلم سینمایی Wonder Woman نیز ۱۴۱ دقیقه بود. همچنین این فیلم رده سنی ۱۳ سال را دریافت کرد که برای این نوع فیلم چیز غیر عادی ای نیست.

همچنین در دیگر اخبار، J.K. Simmons، بازیگر نقش رئیس پلیس Jim Gordon، اعلام کرد که فیلمنامه دنباله Justice League در حال نگارش است. وی در این رابطه گفت: “قرار است رئیس پلیس یک کت بارونی تنش کند و فکر نمیکنم در کنار شخصیت Batman چیز شگفت انگیزی به نظر برسد. اما این اولین فیلم از Justice League است که امیدواریم آخرین قسمت آن نباشد. اولین حضور شخصیت Jim Gordon در این فیلم است و من در آن کار زیادی برای انجام دادن ندارم. حس میکنم در این فیلم فقط نشان داده می‌شود که Jim Gordon قرار است چه نوع شخصیتی باشد.”

در فیلم سینمایی Justice League قرار است Ben Affleck در نقش Batman، Henry Cavill در نقش Superman، Amy Adams در نقش Lois Lane، Gal Gadot در نقش Wonder Woman، Ezra Miller در نقش The Flash، Jason Momoa در نقش Aquaman، Ray Fisher در نقش Cyborg، Jeremy Irons در نقش Alfred Pennyworth، Diane Lane در نقش Martha Kent، Connie Nielsen در نقش Queen Hippolyta و J.K. Simmons در نقش Commissioner Jim Gordon حضور پیدا کنند.

Bruce Wayne که پس از فداکاری Superman به انسانیت ایمان دوباره پیدا می‌کند تصمیم می‌گیرد به کمک Diana Prince گروه Justice League را شکل دهد تا در کنار یکدیگر در مقابل دشمنی بزرگ‌تر قرار بگیرند. آن‌ها با کمک یکدیگر به دنبال ابرانسان ها می‌گردند تا جلوی این تحدید جدید ایستادگی کنند.

فیلم سینمایی Justice League توسط Zack Snyder کارگردانی می‌شود و فیلمنامه اش توسط Joss Whedon و Chris Terrio براساس داستانی از Snyder و Terrio نوشته شده است. فیلمبرداری های اضافه فیلم را نیز Joss Whedon انجام داد و وی همچنین بر روی روند پس از تولید فیلم نیز نظارت کرد. تهیه کنندگان Justice League نیز Charles Roven، Deborah Snyder، Jon Berg و Geoff Johns هستند و تهیه کنندگان اجرایی این فیلم Jim Rowe، Wesley Colller، Curt Kanemoto، Chris Terrio و Ben Affleck هستند.

فیلم سینمایی Justice League در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن