امروز:پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

استخدام در آریافیلم

 

با سلام به شما همراهان همیشگی آریافیلم

با توجه به بالارفتن آمار بازدید و رنک سایت ، بر خود وظیفه دونستیم تا در راستای افزایش کیفیت سایت نویسندگانی رو به سایت اضافه کنیم که در دو بخش نویسنده خبر و نویسنده بخش ویدیو فعالیت داشته باشند.

بر این اساس برای بخش نویسنده خبر دستمزد به این صورت محاسبه میشود که هر 4 لغت 1 تومان خواهد بود ، بدین صورت که خبری با 1200 لغت و تقریبا 6 خط 300 تومان برای نویسنده محسوب خواهد شد که برای شروع باید خبری را به دلخواه از سایت Collider.com انتخاب کرده و لازم به ذکر است هدف ترجمه لغت به لغت نیست و آن را به صورت خبری روان آماده بفرمایید و برای ما به نشانی info@ariamovie.ir به همراه ، نام و نام خانوادگی ، آی دی تلگرام و شماره تلفن همراه ارسال بفرمایید. همچنین برای شمارش لغات خبر خود نیز میتوانید به این سایت مراجعه نمایید.

اما در بخش نویسنده بخش ویدیو روال بدین صورت است که روزانه همزمان با انتشار تریلرهای روز باید تریلر های معرفی شده به شخص نویسنده توسط وی دانلود ، تگ آریافیلم اضافه و بخشهای نامربوط و نیازمند سانسور حذف و سپس در کانال و سایت آریافیلم آپلود و خبر مربوط به اون در سایت قرار گیرد که هر 4 لغت 1 تومان و دستمزد امور ویدیویی نیز هر ویدیو 200 تومان خواهد بود. (نمونه) همچنین سایت Collider روزانه اخباری ویدیویی نیز در چنل یوتوب خودش قرار میده که اونها نیز باید روال قبل روشون انجام بشه و خبر مربوطه قرار داده شود که هر 4 لغت 1 تومان و دستمزد امور ویدیویی نیز هر ویدیو 50 تومان خواهد بود. (نمونه)

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *