اخبار روز فیلمهامراسم و جشنواره ها

اسامی تمامی فیلمهای معرفی شده به اسکار ۲۰۱۹ از ۸۷ کشور مختلف

۸۷ کشور برای مراسم اسکار ۲۰۱۹ و ۹۱ دوره اون بخش فیلمهای خارجی؛ بهترین فیلم خود را معرفی کردند…

به گزارش آریافیلم ، این عدد که از ۹۲ فیلم سال گذشته نیز کمتر است شامل حضور اولین بار مالدیو با فیلم  The Road to Sunrise و نیجریه بافیلم The Wedding Ring است. این لیست شامل عناوین معتبری چون Roma ـه Alfonso Cuaron است از نامزدهای اصلی برنده شدن جایزه و کشور مکزیک است و Shoplifters از ژاپن که در مراسم کن امسال نیز خوش درخشید ، Capernaum از لبنان و فیلم ساز Nadine Labaki و Cold War از لهستان و فیلمساز  Pawel Pawlikowski دیگر آثار قابل اشاره امسال هستند. از ایران نیز فیلم بدون تاریخ ، بدون امضا معرفی شده است.

نامزدهای اسکار امسال ۲۲ ژانویه و ۲۴ فوریه شاهد خود مراسم خواهیم بود و لیست کامل فیلمهارو در زیر ملاحظه می فرمایید :

  1. Afghanistan, Rona Azim’s Mother, Jamshid Mahmoudi, director
  2. Algeria, Until the End of Time, Yasmine Chouikh, director
  3. Argentina, El Ángel, Luis Ortega, director
  4. Armenia, Spitak, Alexander Kott, director
  5. Australia, Jirga, Benjamin Gilmour, director
  6. Austria, The Waldheim Waltz, Ruth Beckermann, director
  7. Bangladesh, No Bed of Roses, Mostofa Sarwar Farooki, director
  8. Belarus, Crystal Swan, Darya Zhuk, director
  9. Belgium, Girl, Lukas Dhont, director
  10. Bolivia, The Goalkeeper, Rodrigo “Gory” Patiño, director
  11. Bosnia and Herzegovina, Never Leave Me, Aida Begić, director
  12. Brazil, The Great Mystical Circus, Carlos Diegues, director
  13. Bulgaria, Omnipresent, Ilian Djevelekov, director
  14. Cambodia, Graves Without a Name, Rithy Panh, director
  15. Canada, Family Ties, Sophie Dupuis, director
  16. Chile, …And Suddenly the Dawn, Silvio Caiozzi, director
  17. China, Hidden Man, Jiang Wen, director
  18. Colombia, Birds of Passage, Cristina Gallego, Ciro Guerra, directors
  19. Costa Rica, Medea, Alexandra Latishev, director
  20. Croatia, The Eighth Commissioner, Ivan Salaj, director
  21. Czech Republic, Winter Flies, Olmo Omerzu, director
  22. Denmark, The Guilty, Gustav Möller, director
  23. Dominican Republic, Cocote, Nelson Carlo De Los Santos Arias, director
  24. Ecuador, A Son of Man, Jamaicanoproblem, director
  25. Egypt, Yomeddine, A.B. Shawky, director
  26. Estonia, Take It or Leave It, Liina Trishkina-Vanhatalo, director
  27. Finland, Euthanizer, Teemu Nikki, director
  28. France, Memoir of War, Emmanuel Finkiel, director
  29. Georgia, Namme, Zaza Khalvashi, director
  30. Germany, Never Look Away, Florian Henckel von Donnersmarck, director
  31. Greece, Polyxeni, Dora Masklavanou, director
  32. Hong Kong, Operation Red Sea, Dante Lam, director
  33. Hungary, Sunset, László Nemes, director
  34. Iceland, Woman at War, Benedikt Erlingsson, director
  35. India, Village Rockstars, Rima Das, director
  36. Indonesia, Marlina the Murderer in Four Acts, Mouly Surya, director
  37. Iran, No Date, No Signature, Vahid Jalilvand, director
  38. Iraq, The Journey, Mohamed Jabarah Al-Daradji, director
  39. Israel, The Cakemaker, Ofir Raul Graizer, director
  40. Italy, Dogman, Matteo Garrone, director
  41. Japan, Shoplifters, Hirokazu Kore-eda, director
  42. Kazakhstan, Ayka, Sergey Dvortsevoy, director
  43. Kenya, Supa Modo, Likarion Wainaina, director
  44. Kosovo, The Marriage, Blerta Zeqiri, director
  45. Latvia, To Be Continued, Ivars Seleckis, director
  46. Lebanon, Capernaum, Nadine Labaki, director
  47. Lithuania, Wonderful Losers: A Different World, Arunas Matelis, director
  48. Luxembourg, Gutland, Govinda Van Maele, director
  49. Macedonia, Secret Ingredient, Gjorce Stavreski, director
  50. Malawi, The Road to Sunrise, Shemu Joyah, director
  51. Mexico, Roma, Alfonso Cuarón, director
  52. Montenegro, Iskra, Gojko Berkuljan, director
  53. Morocco, Burnout, Nour-Eddine Lakhmari, director
  54. Nepal, Panchayat, Shivam Adhikari, director
  55. Netherlands, The Resistance Banker, Joram Lürsen, director
  56. New Zealand, Yellow Is Forbidden, Pietra Brettkelly, director
  57. Niger, The Wedding Ring, Rahmatou Keïta, director
  58. Norway, What Will People Say, Iram Haq, director
  59. Pakistan, Cake, Asim Abbasi, director
  60. Palestine, Ghost Hunting, Raed Andoni, director
  61. Panama, Ruben Blades Is Not My Name, Abner Benaim, director
  62. Paraguay, The Heiresses, Marcelo Martinessi, director
  63. Peru, Eternity, Oscar Catacora, director
  64. Philippines, Signal Rock, Chito S. Roño, director
  65. Poland, Cold War, Pawel Pawlikowski, director
  66. Portugal, Pilgrimage, João Botelho, director
  67. Romania, “I Do Not Care If We Go Down in History as Barbarians,” Radu Jude, director
  68. Russia, Sobibor, Konstantin Khabensky, director
  69. Serbia, Offenders, Dejan Zecevic, director
  70. Singapore, Buffalo Boys, Mike Wiluan, director
  71. Slovakia, The Interpreter, Martin Šulík, director
  72. Slovenia, Ivan, Janez Burger, director
  73. South Africa, Sew the Winter to My Skin, Jahmil X.T. Qubeka, director
  74. South Korea, Burning, Lee Chang-dong, director
  75. Spain, Champions, Javier Fesser, director
  76. Sweden, Border, Ali Abbasi, director
  77. Switzerland, Eldorado, Markus Imhoof, director
  78. Taiwan, The Great Buddha+, Hsin-Yao Huang, director
  79. Thailand, Malila The Farewell Flower, Anucha Boonyawatana, director
  80. Tunisia, Beauty and the Dogs, Kaouther Ben Hania, director
  81. Turkey, The Wild Pear Tree, Nuri Bilge Ceylan, director
  82. Ukraine, Donbass, Sergei Loznitsa, director
  83. United Kingdom, I Am Not a Witch, Rungano Nyoni, director
  84. Uruguay, Twelve-Year Night, Álvaro Brechner, director
  85. Venezuela, The Family, Gustavo Rondón Córdova, director
  86. Vietnam, The Tailor, Buu Loc Tran, Kay Nguyen, directors
  87. Yemen, ۱۰ Days Before the Wedding, Amr Gamal, director
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن