اخبار فیلم

از کاراکتر ها و پوستر و عکس های جدید Cars 3 رونمایی شد

دیروز اطلاعاتی درباره محصول جدید کمپانی Disney Pixar مجموعه پرطرفدار Cars منتشر شد که در آن ها راجع به کاراکتر های جدید فیلم صحبت شده است.

به گزارش آریافیلم، روز گذشته کمپانی سازنده مجموعه ی پرطرفدار Cars  پوستر جدیدی از فیلم به همراه اطلاعات بیشتر درباره قسمت سوم آن منتشر کرده است. تریلر فیلم چند روز پیش منتشر شد و نظر مثبت منتقدین زیادی را تا به اینجا به همراه داشته. از طرف دیگر با توجه به پیشینه تیم کارگردانی این فیلم، طرفداران این مجموعه منتشر دیدن یک انیمیشن قوث العاده دیگر از کمپانی دوست داشتنی خود هستند.

در فیلم Cars 3 به نظر می رسد یک خانه تکانی صورت گرفته باشد و گفته شده که تعدادی کاراکتر جذاب و جالب به فیلم اضافه شده است. در این قسمت فیلم Owen Wilson همان کاراکتر اصلی و دوست داشتنی فیلم، قهرمان مسابقات Lightning McQueen را بازی می کند و از این لحاظ خیال طرفداران راحت است. ولی کاراکتر های جدید که به فیلم اضافه شده است:

در خبر های گذشته درباره دو کاراکتر صحبت شده بود که البته آن ها را در تریلر هم دیدیم. یکی از آن ها Cruz Ramirez است که صداپیشگی آن را Cristela Alonzo بر عهده دارد و دیگری اصلی ترین کاراکتری که به فیلم اضافه شده تا از رقابت بین او و McQueen لذت ببریم است، ماشین مسابقه ای نسل جدید Jackson Storm که ایفای نقش آن برعهده Armie Hammer  است.

سه نقش دیگری که به فیلم اضافه شده اند Natalie Certain  و Sterling  و Miss Fritter. اضافه شدن این سه نقش با توجه به توضیحاتی که راجع به آن ها داده شده است به نظر جذاب است. Natalie Certain نقش یک تحلیلگر را دارد که فقط از اعداد و ارقا سر در می آورد و تنها کاری که می کند نحلیل داده ها و نتایج است اما در این کار تبحر بالایی دارد، نقش این شحضیت را Kerry Washington بر عهده دارد. شخصیت بعدی Sterling  است که در فیلم یک ماشین تاجر است! او فقط پول را می شناسد و در هر حال به دنبال سود خود است، نقش او را Nathan Fillion بازیگر سریال Modern Family بازی می کند. آخرین شخصیت معرفی شده Miss Fritter  و Lea DeLaria  وظیفه صداپیشگی او را به عهده دارد.

در پایان Brian Fee کارگردان فیلم گفت:

” ما خیلی به دقت گشتیم تا تونستیم صدا های مناسب و مورد نظرمون رو پیدا کنیم. شخصیت ها به دقت ساخته شدن و کار هر کسی نیست که بتونه اون ها رو اونجور که ما دنبالشیم بازی کنه. کسانی که دنبالشون بودیم باید این توانایی رو می داشتن که به این ماشین ها زندگی بدن و حالا به نظرم به اون چیزی که می خواستیم رسیدیم. از این خوشحال تر نمی تونم باشم !!!”

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن