اخبار روز سریالهااخبار سریالزمان بندی سریالهانقد سریال

اخرین اخبار از فصل دوم سریال فارگو : منتقدین نمره 95 دادند !

نقدهایی که تابحال برای فصل دوم منتشر شده اکثرا مثبت و در ستایش کار سازندگان سریال می‌باشد بطوریکه امتیاز فصل دوم در سایت متاکریتیک 95 از 17 نقد می‌باشد.که این مقدار از فصل پنج سریال game of thrones  با امتیاز 91 بیشتر است !

هم اکنون یک روز و پانزده ساعت و 20 دقیقه تا شروع سریال باقی مانده !

Tim Goodman منتقد Hollywood Reporter در بخشی از نقد خود آورده است: “فصل دوم سریال فارگو با یکی از تکان‌دهنده‌ترین ، گیج‌کننده‌ترین و در عین حال خنده‌دارترین سکانس‌هایی که شاید بتوانید تصور کنید شروع می‌شود. و کمی بعد از آن بشدت خونین، خنده‌دار و عجیب می‌شود.”

منتقد Variety می‌نویسد: “قبل از تماشای فصل دوم Fargo فکر می‌کردم که سازندگان این سریال باید بدلیل اینکه فصل دوم ناامید کننده True Detective انتظارات را از این نوع سریال‌سازی (سبک آنتالوژی) پایین آورد هدیه‌ای برای آن‌ها بفرستند اما پس از تماشای 4 قسمت از فصل دوم دیگر فکر نمی‌کنم نیازی به اینکار باشد.” در جایی دیگر در مقایسه‌ای بین فصل اول و دوم Fargo می‌نویسد: “اگر فصل اول ماهرانه به روح فیلم هم‌نامش نزدیک شد این فصل لحن گستاخانه فیلم‌های تارانتینو را بکار می‌گیرد و نتیجه کار به اندازه برف‌های فراوان آن منطقه تازه و انرژی‌بخش است.”

RollingStone با تیتر “فارگو: چگونه این نوآر میدوسترن حتی بهتر از فصل اول شد؟” به ستایش فصل دوم می‌پردازد و در ادامه آورده است: “با جاه طلبی‌ و عمق بیشتر، فصل دوم این سریال جنایی کوئن‌وار قله‌های بلندتری را فتح می‌کند.”

و در آخر منتقد Collider با اشاره‌ای به اینکه از طرفداران فصل اول نبوده است می‌نویسد: “بسیاری اعتقاد داشتند که فصل اول نقطه عطفی در سریال‌سازی بود که ستاره‌های بزرگی را به رخ می‌کشید، ارائه شیک و پیرنگ پیچیده‌ای داشت. البته من یکی از آن‌ها نبودم، اما دگرگونی فصل دوم باعث شد من هم به این اعتقاد برسم.”

در این سایت منتقدان مشهوری از جمله The Hollywood Reporter ، The Atlantic، USA Today …. امتیاز 100 به این سریال دادند 

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۷ نظرها

  1. حرف نداره . فصل اولش محشر بود . کلا من همیشه بیشتر از کاراگاه واقعی دوسش داشتم . حتی بیشتر از فصل اول فوق العاده ی کاراگاه واقعی . فصل دوم کاراگاه واقعی واقعا به نظرم هیچ بود . فارگو تو گلدن گلاب هم جایزه رو برد و به نظرم حقش بود . فارگو فیلمشم محشر بود . این برادران کوئن‌ چه میکنند . فوق العاده عاشق سبکشون هستم . اگه میخواید یه سریال واقعی به دور از کلیشه و اغراق و دروغ و لوس بازی ببینید و متحیر بشید , حتما این سریال رو ببینید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن