اخبار حاشیه ایاخبار روز سریالهااخبار سریال

اخبار Game Of Thrones: در فصل هفتم اژدها ها بزرگتر از هر زمان دیگر هستند

تا به اینجای کار اخباری برای فصل هفتم سریال پر طرفدار Game Of Thrones منتشر شده و هر کدام به نوعی به جنبه ای از فصل جدید این سریال پرداخته و حالا خبری جالب در این باره منتشر شده است.

به گزارش آریافیلم، قطعا سریال Game Of Thrones به حدی طرفدار پیدا کرده که تقریبا می توان کفا در تاریخ سابقه نداشته و حالا هم دروغ به نظر نمی رسد اگر بگوییم انتظار ها برای پخش فصل جدید این سریال از هر سریال دیگری بیشتر بوده است.

تا به حال اخبار و شایعات زیادی پیرامون فصل هفتم این سریال پخش شده و طرفداری از این سریال به حدی بوده که هزاران نفر از مردم ۳۰ دقیقه تمام آب شدن یک قطعه یخ را تماشا کرده اند تا در نهایت بفهمند تاریخ پخش فصل جدید چه زمانی است.

اگر با همه این تفاصیر و با تمام خباری که شنیده اید باز هم دلیلی برای اشتیاق دیدن فصل هفتم Game Of Thrones می خواهید، Matt Shankman کارگردان چند قسمت از فصل هفتم این دلیل را به شما داده است. به گفته او این بار اندازه ی اژدها های فیلم بسیار بزرگ است. آن ها هیچ حد و مرزی در بزرگ شدن ندارند و هر روز خطرناک تر از روز گذشته می شوند:

” اژدها ها امسال تقریبا به سایز یک ۷۴۷ اس هستن. اونا امسال خیلی بزرگ شدن و هیچ چیزی جلوی رشد اونا رو نمی تونه بگیره و به حدی خطرناک شدن که هر نفس آتشین اونا تا  ۱۰ متر می تونه طول داشته باشه.”

این موجودات عظیم الچثه و خطرناک به یک منظور به وجود آمده اند : نابودی پایتخت وستروس!

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن