اخبار فیلم

اخبار فیلم The Post با بازی Tom Hanks و Meryl Streep و کارگردانی Steven Spielberg

شاید نام Steven Spielberg برای خیلی از شما ها آشنا باشد که البته بی دلیل هم نیست، نام بزرگی بر روی جایگاه کارگردانی فیلم هایی مثل Schindler’s List و Bridge of Spies و Catch Me If You Can نقش بسته است و حالا خبر از فیلم جدید اوست.

به گزارش آریافیلم، سایت  Deadline نقل کرده است که Spielberg برای کارگردانی دو بازیگر بزرگ، Tom Hanks و Meryl Streep در فیلم The Post ،یک فیلم درام بر اساس اتفاقات یک داستان واقعی در سال ۱۹۷۱، انتخاب شده است. در آن سال روزنامه Washington Post قضیه “کاغذ های پنتاگون” که درباره ی یک بخش و دپارتمان سری در دروس دفاعی رشته های سیاسی و نظامی آمریکاست و به به قضیه جنگ ویتنام مربوط می شود را فاش می کند.

فیلمنامه اصلی این فیلم را Liz Hannah نوشته و شرکت Pascal Pictures برای اولین بار پارسال اقدامات اولیه را برای ساخت فیلم شروع کرد.

The Post فیلمی است درباره روانکاو ارتش Daniel Ellsberg، که در سال ۱۹۷۱ از تمام گزارشات ارتش یک کپی تیه نمود و آن ها را در اختیار رسانه ها قرار داد و توسط New York Times و Washington Post منتشر شدند.

Hanks در این فیلم نقش تدوین گر روزنامه Post به نام Ben Bradlee و Streep نقش مسئول انتشاراتی به نام Kay Graham را بازی می کنند که در آن ماجرا به افشای اطلاعات کمک کردند و دچار حواشی شدند و …

درباره این فیلم باید گفت که سه نام بزرگ در این فلیم وجود دارند، Spielberg به عنوان کارگردان و Hanks و Streep و از این بین Spielberg و Hanks قبلا در چها فیلم Saving Private Ryan و Catch Me If You Can و The Terminal و Bridge of Spies تجربه همکاری با هم را دارند و همینطور Hanks و Streep هم تجربه کار با یکدیگر را دارند از این سو هماهنگی بین این این سه نفر در این فیلم زیاد است و باید منتظر بمانیم ببینیم نتیجه این فیلم چه می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن