امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Walking Dead ، Beauty and the Beast ، Mindy Project ، Sleepy Hollow ، Outlander ، Once Upon a Time ، Castle و Arrow

 

هیچ اطلاعات بیشتری از اسطوره شناسی فصل جدید Castle و اینکه چه تاثیری بر فصل هفتم در محموع خواهد داشت برامون دارین ؟

همانطور که میتونین تصور کنین شروع فصل با حل یک معمای محرک و گیج کننده خواهد بود – و فقط به یک یا دو تکه تصادفی در آخر اشاره خواهد شد . باعث میشه تصمیم گیری برای بکت سخت باشه .

سالی پرِسمن نقش چه شخصیتیُ در Once Upon a Time بازی میکنه ؟ اون قراره مادر السا باشه ، درسته ؟

شاید آره شایدم نه ، سازنده های سریال در L.A. premiere party در مورد شخصیتش سکوت کردن ، دلیل عمده ش اینه که اون بخشی از داستانی ــه که هرگز بیان نشده . حرفشون اینه که میتونن اسم شخصیتُ بگن اما باعث گیج شدن میشه .

در Once Upon a Time آیا ملکه السا میتونه با یه نفر دیگه که از لحاظ احساسی و حادویی بسته بوده رابطه برقرار کنه ، کسی که قبل از این زنی تنها بود و حالا خانواده شُ پس گرفته ( معروف به اما سوان ) .

السا در واقع نقش مهمیُ در زندگی اما ایفا میکنه ، به ویژه با توجه به سحر و جادو . ” السا در کمک به اون برای آشنایی با قدرتهاش مفید خواهد بود ، تا کنترل ـشون کنه و در مسیر درستی استفاده کنه ” .

توان اینو ندارم که بعد از قسمت پایانی نیمه اول فصل اول Outlander صبر کنم ، یک خبری بهم بدین که یخورده آرومم کنه .

اول از همه تند نرو ، یک قسمت برای آروم شدن داری تا پای فاصله بیاد وسط . اشاره ای به فصل دوم چطوره ؟ سریال استارز داره برایانا رندالُ به لیست بازیگران اضافه میکنه . شخصیتی که طرفدرای کتاب میدونن دختر 20 ساله ی کلر و جیمی ــه . بری – که در بوستون بزرگ شد و فرانک رندالُ پدر خودش میدونه – باهوش ــه ، ذهن قوی ای داره و بامزه و خوش قیافه ـست .

از Sleepy Hollow خبری دارین ؟

Lyndie Greenwood به تی وی لاین میگه که جنی شیفته ی کلانتر لنا ریس نخواهد بود . وقتی که مادر دیوانه ابی و جنی حضور داشت ریس هم دیده میشد اما جنی فراموشش کرده و وقتی که به یاد میاره احساس میکنه بهش خیانت شده .

در Mindy Project برای رئا پرلمن در نقش مادر دنی خیلی هیجان زده ــم .

باید دوبرابرش کنی : پرلمن به تی وی لاین گفته که برای 5 قسمت قرارداد امضا کرده و احتمال بیشتر شدنش هم هست .

تازه Beauty and the Beast ــو کشف کردم و خیلی دوست دارم بدونم که فصل بعد چه اتفاقی میفته .

کت هنوز در NYPD خواهد بود وقتی که سریال برای فصل جدید برمیگرده اما تس دیگر همکارش نخواهد بود – حداقل نه از قسمت 5 . به همین دلیل سریال کاراگاه هریسُ معرفی میکنه ، یک پلیس سبزه که در اواخر 20 سالگی ــش به سر میبره .

از Walking Dead چه خبر ؟

میدونین که شمارش عمده جسد شخصیتها در فصل قبل کم بود . در این فصل اینطور نیست .

لورل و فلیسیتی در فصل جدید Arrow با هم دوست میشن ؟

نه تنها فلیسیتی و لورل با هم دوست میشن بلکه دختر عشق کامپیوتر ما یک حضور زودگذر هم در سنترال سیتی در طول تقابل Arrow و Flash خواهد داشت ( در قسمت هشتم ) . Candice Patton به ما گفت : ” فکر میکنم که گیر کردن بری بین دو زن خیلی جالب خواهد بود ” .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *