امروز:پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Vampire Diaries ، Good Wife ، Agents of S.H.I.E.L.D ، Big Bang Theory ، Grimm و …

 

هیچ خبری از Vampire Diaries دارین ؟ اگه در مورد خون آشام محبوبمون کارولاین باشه عالی ــه .

بله ، یه خبر در مورد کارولاین دارم و شاد کننده ـم هستش ، رابطه ی عاشقانه ش با استیفن تبدیل به بخش عمده ای از داستان فصل 6 ــم میشه ، اگرچه این عشق یک رابطه دو طرفه نیست و اون ( کارولاین ) قراره  مقدار یه طرفه بودنشُ بفهمه وعواقبی در پی خواهد داشت ، تهیه کننده اجرایی Caroline Dries بیان میکنه : ” چونکه یه شخصیت یه شخصیت دیگه رو دوست نداره دلیل نمیشه که داستان عاشقانه ی جذابی نیست ” .

 

خبری از داستان فصل ششم Good Wife برامون دارین ؟

Archie Panjabi قراره نقش پررنگی داشته باشه ، سازنده سریال Robert King بیان میکنه : ” وقتی که قسمت اول فصلُ ببینین دلیلشُ خواهید فهمید ” ، King سعی میکنه اطلاعات زیادیُ به ما نده ولی میگه : ” موقع نوشتن این احساس وجود داشت که بسیاری از شخصیتهای بامزه دور و بر Kalinda ــو از دست دادیم ” و ادامه میده که برای اصلاح این روند Jill Flint  و Kelli Giddish به سریال برمیگردن .

 

حبری از Agents of S.H.I.E.L.D میتونین به ما بدین که ربطی به روابط عشق و عاشقی هم نداشته باشه ؟

تهیه کننده اجرایی Jeff Bell بیان میکنه که فصل با یه روش تعجب آور شروع میشه و ادامه میده ” کالسون همیشه به ریشه های شیلد و به سازمان یافته بودنش علاقه مند بوده ، وقتی فصل دوم ببینین منظورمُ متوجه میشین ” .

 

خبری از The Big Bang Theory برامون دارین ؟

حالا که بوسه ی شلدون و امیُ دیدین انتظار نداشته باشین که به سرعت سراغ رابطه ی فیزیکی بریم ، ” ما همیشه با گامهای کودکانه جلو رفتیم ” شورانر Steve Molaro اضافه میکنه که ” هیچ طرحی برای وارد شدن شخصیتها به مرحله ی بعد وجود نداره ” و ادامه میده ” اونا در همون مسیری ان که برای بار اول همدیگه رو دیدن و اون ( امی ) داره شلدونُ با این رابطه همراه میکنه و شلدون هم چه بخواد چه نخواد راه درازیُ اومده . اونو در موقعیتی داره که دستاشو گرفته و با همدیگه قرار میذارن و ممکنه به نظر نرسه اما براش اون خیلی اتفاق بزرگی ــه ” .

 

از Grimm چه خبر ؟

Adalind و royals رقابتی خواهند داشت در حالی که دنبال دختر گمشده ش میگردن ، قراره شخصیت جدیدی وارد سریال بشه و علاقه ی خاصی برای پیدا کردن بچه داره .

 

Denis O’Hare چه شخصیتیُ در Banshee به تصویر میکشه ؟

ستاره AHS قراره نقش Robert Philips ــو بازی کنه ، مامور FBI ــی که در مورد ناپدید شدن مامور Racine تحقیق میکنه و احتمال میدیم که بیشتر از یه قسمت ببینیمش با اینکه اسمش برای بازی در یک قسمت آورده شده .

 

هیچ خبری در مورد شخصیت Juice در سریال Sons of Anarchy میتونین بهمون بدین ؟

سازنده سریال Kurt Sutter بیان میکنه : ” در قسمت 6 یک آشکار سازی در مورد خودش خواهد داشت ، ناراحت کننده ست اما دلیل کاراشُ توضیح میده ، اون وارد مسیری شده که اولش با نوری از روشنایی و امید همراه بوده و وقتی که به نتیجه نمیرسه افسار گسیخته میشه و از دست میره .

 

خبری هیجان انگیز از Modern Family برامون ندارین ؟

شورانر Christopher Lloyd تایید میکنه که Adam Devine برای 6 قسمت دیگه قرارداد امضا کرده تا رابطه ی عاشقانه ی درهم و برهم با هیلی ادامه داشته باشه ، اون بیان میکنه : ” هنوز این رابطه رو درست و حسابی درک نکردیم ” .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *