امروز:شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Vampire Diaries ، Goldbergs ، Scandal ، Scandal ، Constantin و Baby Daddy

 


هر چیزی در مورد Baby Daddy میتونه عالی باشه .

همینطور که میدونیم پایان فصل دنی آماده بود که به پاریس بره تا ببینه با جورجی آینده ای داره یا نه . فصل چهارم درست بعد از اتفاقهای قسمت پایانی پیش میره ، با آماده شدن دنی برای پرواز ، اگرچه آخرین پست صوتی قراره همه چیُ عوض کنه .

میخوام بدونم که میدونین تعداد قسمتهای Constantin چند تاست ؟

میتونیم تایید کنیم که فصل اول در 13 قسمت پخش خواهد شد ، همچنین احتمال اضافه شدن 9 قسمت دیگه وجود داره .

از Nashville خبری دارین ؟

یک شخصیت زن جدید که به لوک مرتبط ــه با دیکن هم آهنگ خواهد شد ، در حالی که رینا وقتی تاریخ عروسی ــش نزدیک میشه دست پاچه خواهد شد و …

از Scandal هر چی باشه قبول میکنم .

در قسمتهای اولیه یک کمیسیون قضایی تشکیل خواهد شد که شامل 3 سناتور میشه . همچنین شنیدیم که قسمت 4 ــم قراره یکی از تحریک آمیز ترین قسمتهایی باشه که تا بحال تلویزیون به خودش دیده .

از فصل جدید Goldbergs اطلاعاتی برامون داری ؟

بله ، فصل دوم خواهیم دید که مدرسه محلی یک تست برای موسیقی خواهد داشت . بورلی میخواد که آدام برای نقش اصلی تست بده ، اما نقشُ یک دانش آموز دیگه صاحب میشه . طبیعی ــه که بورلی طاقت چنین چیزیُ نداشته باشه و ناامیدی ــشُ به مدیر مدرسه بروز میده . فقط میتونیم تصور کنیم که پایان خوشی نداره .

اطلاعاتی از شخصیت جدید Vampire Diaries یعنی Mr Prish برامون دارین ؟

تا جایی که میدونم ما این شخصیتُ برای اولین بار در قسمت 8 فصل 6 ملاقات خواهیم کرد . اون به عنوان مردی شور که در 50 سالگی به سر میبره تعریف شده . میفهمیم که بخشی از یک فرقه ـست و نقشی دز زندانی کردن پسرش به دلایلی ناشناخته داشته .

عنوانهای جدیدی برای منتشر کردن دارین ؟

خوش شانسی ! 4 عنوان جدید برات داریم . قسمت 5 Blacklist عنوانش The Front ، قسمت 9 Sons Of Anarchy  عنوانش What A Piece Of Work Is Man  ، عنوان قسمت 10 ــمش Faith & Despondency  و قسمت 11 ــمش Suits Of Woe خواهد بود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *