امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Parenthood ، baby daddy ، Gotham ، Grey’s Anatomy ، Bones ، Walking Dead ، Good Wife ، Vampire Diaries ، How To Get Away With Murder و Supernatural

 

کمی در مورد Matt McGorry و How to Get Away With Murder بگو و سر حال ــم کن … مشاهده نکردم که حضور تحقیر آمیز ــش به قتل بزرگ ربطی داشته باشه و میخوام بدونم که اوضاع از چه قراره .

یک سوال باارزش ــه ، سوالی ــه که خودمون هم داشتیم ! ” من فکر میکنم که حضور اون در مقایسه با 4 نفر دیگه متفاوت خواهد بود ” آفریننده و شورانر سریال برامون گفت . انتظار اینو داشته باشین که متوجه بشین در اون شب تاریک و پر آشوب چه اتفاقی برای همه ی شخصیتها افتاده و مطمئن باشین که McGorry در نقش اشِر میلستون هم نقشی در بافت داستان خواهد داشت ” .

How To Get Away With Murder همین حالا یکی از وسواس های جدید منه ، لطفا بهم بگو که معشوق جذاب Annalise’s یعنی نیتُ بیشتر خواهیم دید .

لحظه های زیادی از رابطه های Annalise  خواهیم دید که راهنمائی ــه برای مرگ شوکه کننده همسرش . ” ما قراره بطور اساسی برگردیم عقب و با داستان پردازی در 2 زمان پیش بریم ” آفریننده سریال بیان میکنه ” ما قراره برگردیم به هفته دوم تحصیل و بعد نگاهی به آینده و اون شب خواهیم داشت و تکه های مختلفی از اون شبُ خواهیم دید تا اینکه تمامی تکه های پازلُ کنار هم قرار میدیم و میبینیم که چه اتفاقی افتاده ” . و شما مجبور نیستین که زیاد صبر کنین ، همانطور که اون بیان کرد : ” فکر میکنم که میخوام شب قتلُ زودتر از پایان فصل نشون بدم . ما به این سوال که چطوری اون کارش ختم شد به مرگ و چه کسی انجامش داد در جایی از فصل اول جواب میدیم و بعد یخورده فراتر از اون خواهیم رفت . اون یک مثلث عشقی در بیشتر قسمتهای فصل خواهد داشت ” .

من یکی از طرفدارای اساسی Eureka بودم ، به همین دلیل برای حضور کالین فرگوسن در Vampire Diaries هیجان زده ــم ، انتظار چه چیزیُ میتونیم داشته باشیم ؟

فقط کمی همراهی با مت ! ” اون سر و کله ش پیدا میشه چون میخواستیم که مت در میستیک فالز بدون اتفاقهای ماورایی جلو پیش بره . تهیه کننده اجرایی Caroline Dries در مورد شخصیتش بیان کرد : ” میخواستیم یک ژست پدرانه و مردی مربی گونه داشته باشیم و به همین دلیل شخصیت تریپ به وجود اومد ” . این TVD ــه و صددرصد تریپ هم رازهای خودشُ خواهد داشت اما در نهایت تبدیل میشه به ” یک شخصیت جالب ، لایه لایه و پویا که نه آدم بد داستان ــه و نه آدم خوب داستان ” .

در Good Wife هیچ تصمیمی دارین که گری کولن در نقش Mr. Lockhart برگرده ؟

سوالهای زیادی مبنی بر بازگشت گری کول و مارتا پلیمپتون در این فصل از The Good Wife داریم ، آفریننده سریال گفت که مایل به بازگشت این شخصیتها هستند . ” متاسفانه با چنین بازیگرهایی پای در دسترس بودن میاد وسط ، با حضور گری کول در Veep و اینکه مارتا در لندن داره نقشیُ بازی میکنه یخورده کار سخت میشه . اما هیچ چیز ما رو از این خوشحال تر نمیکنه که بازگشتشونُ ببینیم ” .

میخوام بدونم که در Walking Dead اونا چطوری قراره بیرون بیان ؟

خب ، شما توان اینو داری که دوباره این سوالُ بپرسی چون الان نمیتونم جواب بدم . چیزی که میتونم بگم اینه که کارول در این قسمت عالی خواهد بود .

فصل پایانی Parenthood ممکنه نابودم کنه ، من اطلاعات زیادی میخوام .

دستمال کاغذی هاتونُ آماده کنین چون اشک هایی خواهند آمد . ” صحنه ای با زیک دارم که تند و تلخ ــه ، میرم خونش و در مورد احساس بیمار بودنم صحبت میکنم ” . Monica Potter برامون گفت و ادامه داد که خیلی اون صحنه ها براش سخت گذشت .

نمیدونم بعد از اون مرگ چطوری میتونم به تماشای Bones ادامه بدم ، هنوز در شوک به سر میبرم و باید خودمُ حاضر کنم تا ببینم بعد از این چی میشه .

از ریمل در اون شب استفاده نکن چون عواقب مرگ تکان دهنده اشک آور خواهد بود . یک مراسم ختم برای اون خواهیم داشت که زیبا ، دلخراش ، ویرانگر و آرامش بخش خواهد بود .

لطف کنین و از Grey’s Anatomy بگین .

اگه فکر میکردین که حضور تازه مگی و خواهر تازه کشف شدش مردیث از این بدتر نمیتونست بشه تنها نیستین ! ” من فکر میکنم که مگی اگه رویای این اتفاقُ در یک پرواز میدید ، آغوش گرفتن و اشک ریختن و این سوال که تا الان کجا بودنُ تصور میکرد ” . Kelly McCreary برامون گفت که ” اون منتظر یک چیز گرم تر و تاریک تر از چیزی بود که اتفاق افتاد . به طور کامل ناامید شده ” .

در مورد رابین لور تیلور در  Gotham حق با تو بود ، اون در نقش پنگوئن عالی ــه . چقدر باید منتظر بمونین که اون به شهر برگرده تا انتقامشُ بگیره ؟

همانطور که تماشا کردیم ، اُزوالد کوبلپات مصمم ـه که به شهر برگرده . بازگشت ـش زودتر از اونی ــه که انتظارشُ دارین . اغراق نمیکنیم وقتی که میگیم ورود باشکوهش باعث میشه که جیغ بکشین . با صدای بلند . در تلویزیون خودتون . به هم اتاقی ها و اعضای خانواده تون هشدار بدین چون نمیتونین حدس بزنین که چه زمانی ظاهر میشه .

در baby daddy اگرچه میدونستیم که اتفاق میفته اما بازم باردار شدن ژولیت شکه کننده بود ، هیچ اشاره ای میکنین که پدر بچه کیه ؟

ژولیت مصمم ــه که بارداری ــشُ یه راز نگه داره و به هیچ کس نگه … در حقیقت به حدی مصمم ــه که ممکنه اقداماتی جدی انجام بده ، اما آیا متوجه میشیم که پدر بچه کیه ؟ با پایان قسمت .

از شخصیتهای زن این فصل از Supernatural چه خبر ؟

در حالی که زنان عمری طولانی در سریال مورد علاقه CW ندارن در حال حاضر دارن برای شخصیت کلر نواک دنبال بازیگر میگردن ، نوجوانی 17 ساله و زیبا ، خشن و قوی . ” کلر به عنوان دختری با نیش و کنایه ، باهوش و قوی به دلیل گذشته خشن ــش تعریف شده : بعد از مرگ پدرش و غیب شدن مادرش از یک پرورشگاه به پرورشگاه دیگه رفته ” . اگرچه کلر دردسر بزرگی ــه اما قلب بزرگی داره و بیاین امیدوار باشیم که همین قلب باعث نجاتش بشه .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *