امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Outlander ، Arrow ، Red Band Security ، Reign ، Once Upon a Time ، Good Wife ، Vampire Diaries ، Mindy Project و Parenthood

 

نیاز به اخباری از Mindy Project دارم .

رئا پرلمن در نقش مادر دنی حضور خواهد دشت .

خیلی برای بازگشت Vampire Diaries هیجان زده ــم ، اما نگرانم که برادران سالواتوره با هم نباشن . لطفا بهم بگین که امیدی هست .

خودتُ اذیت نکن ، میبینی که پائول و ایان صحنه هایی با هم دارن … در فلش بک ها ! ” قلش بک هایی خواهیم دید ” تهیه کننده اجرایی Caroline Dries  اشاره کرد اما نگفت که در چه سالی . ” ما دوره ایُ خواهیم دید که قبل از این در فلش بک ها نشون ندادیم و کمک میکنه که داستان پردازی های زیادی شکل بگیره ” .

وقتی که بحث Vampire Diaries میاد وسط فقط یک سوال دارم ، انزو ؟

متاسفانه در قسمت اول با انزو سر و کار نخواهیم داشت . اما نگران نباش چونکه در قسمت دوم خواهد بود و نقشه های اساسی خواهد داشت وقتی که پای دیمن میاد وسط ، که مرگش بهش ضربه زد . Dries گفت که طرفدارا میتونن سکانس های بیشتری از دست انداختن و شوخی بین انزو و کارولاین ببینن . ” ما به شیمی بین این دو نفر ادامه میدیم ” . Dries همچنین درمورد رابطه ش با مت گفت که ” این دو نفر دوستای خوبی برای همدیگه نخواهند بود ” .

مرتب در مورد Good Wife و تصمیم 7 ساله میشنوم ، قراره سریال فصل بعد تموم بشه ؟ من آمادگی خداحافظی با آلیشیا رو ندارم .

یک تصمیم هفت ساله وجود داشته اما به این معنی نیست که سریال فصل بعد تموم میشه . آفریننده سریال Robert King به ما گفت که تصمیم ” 7 ساله وجود داشته اما من نمیگم که CBS ام چنین تصمیمی داره ” . آروم باشین ، فصل 6 تازه شروع شده و ازش لذت ببرین .

لطف کنین و یه خبر خیلی خوب در مورد رجینا ، هوک و اما در Once Upon a TIme بهم بدین .

رجینا قراره مسیر سختیُ بره و بذار بگیم که دست از سر رابین برنمیداره . در مورد هوک و سوان هم باید بگیم این فصل برای رابطه نیست .

از Reign چه خبری دارین ؟

تهیه کننده اجرایی Laurie McCarthy به ما گفت که انتظار ” زوج های شکه کننده رو ” داشته باشن . با شخصیت جدید کاندی که مطمئن باشین همه چیُ میلرزونه ، ” اون در واقع همراهی با زنان متاهلُ ایراد نمیدونه ” . پس ، آره ، بش و فرانسیس بهتره مواظب همسرانشون باشن چون کاندی خیلی جذاب ــه .

حق با شما بود Red Band Security عالیه و میخوام بیشتر ازش بدونم .

خواهی دونست ! آماده بشین برای ملاقات والدین – والدین کارا . معرفی مادر تایپ نوع A حس فصل اول Glee رو منتقل میکنه ، به بهترین شکل ممکن ــش . همچنین با اعضای خانواده پرستار جکسون هم آشنا خواهیم شد و علاوه بر این آماده بشین تا بیشتر گریه کنین از اونجایی که همیشه همه چی طبق نقشه پیش نمیره .

هر چیزی از Arrow باشه قبول میکنم .

خیلی زیاد از S-word در این فصل استفاده میکنیم ، حالا چی هست ؟ س*س و بچه ! ” رفتن سراغ عشق و عاشقی ” Colton Haynes اشاره کرد ” این فصل س*سی تر خواهد بود . شخصیت جدید بیشتر ، عشقهای بیشتر و قلبهای بیشتر ” .

لطف کنین بهم بگین درOutlander حالا که کلر و جیمی ازدواج کردن به خوبی و خوشی زندگی میکنن ، تلویزیون اینجوی ــه ، درسته ؟

متاسفانه نه ، اینطور نخواهد بود و طرفدارای کتاب میدونن که وحشتهای زندگی در قرن 18 ــم تازه داره شروع میشه ، با یک کاپیتان انگلیسی در مرکزیت آن . قسمت آخر نیمه فصل اول کاپیتان رندال در شرایطی ناراضی از ازدواج استراتژیک کلر با جیمی میبینه و نمیخواد اجازه بده که جلوشُ بگیره و به همین دلیل اگه با خبیث بودن کاپیتان رندال مشکل دارین باهاش کنار بیاین چون به این زودی ها درست نخواهد شد .

فصل پایانی Parenthood ــه و من براش اماده نیستم ، لطف کنین و بهم بگین که جوئل و جولیا پیش هم برمیگردن .

ما عین تو دوست داریم که سریال تا ابد پیش بره ولی پایان سریال حقیقت داره . همیشه فرصتی برای این دو شخصیت هست ، قبل از این شادی و بغل بود و الان قراره که اوضاع پیچیده تر بشه و اونا در مقایسه با فصلهای قبل تغییر کردن .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *