امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای New Girl ، Red Band Security ، Bates Motel ، Sleepy Hollow ، Sons of Anarchy ، Witches Of East End ، Reign ، Nashville ، Walking Dead ، Originals ، Vampire Diaries و Hart Of Dixie

 

من هنوز در Vampire Diaries توی تیم استلنا ــم ( استیفن و الینا ) ، هیچ امیدی هست ؟

هیچ وقت امیدتُ از دست نده ، احساسات الینا همه جا پراکنده ـست و من این قدرتُ دارم که بگم عشق ــش در فصل جدید به دور از خفتگی خواهد بود . در واقع باید بگم که در قسمت سوم بوسه ای خواهد داشت .

 

هیچ اشاره ای میتونین به حضور نینا در تقابل با Originals بکنین ؟

این اشاره چطوره ، جیکوب ؟ وقتی که پرسیدم صحنه های تاتیا با الایژا و کلاوس تحریک آمیز خواهد بود یا فقط در حد حرف ــه ، نینا جواب داد : ” یک کمی از هر دو ، در ظرفیت های مختلف … من همیشه قراره در مثلث عشقی باشم و نمیتونم ازش فرار کنم . به همین دلیل شاید به راحتی قبول کنم ” .

 

در فلش بک های پیشِ رو Originals متوجه میشم که چرا کول با جادوگرا میگشت ؟

فلش بک ها خیلی زود و در قسمتهای دوم و سوم پاشون میاد وسط اما باید منتظر موند و دید که آیا این داستان اسرار آمیز جواب داده میشه یا نه . ” شما قراره بیشتر در مورد خروج اصیل ها از اروپا و اومدنشون به آمریکا بفهمین ” تهیه کننده اجرایی Michael Narducci  بیان میکنه : ” مطمئن باشین به چیزهایی تکیه میکنیم که قبل از این در Vampire Diaries بهشون اشاره شده ” .

 

خبرهای زیادی از هیلی ، الایژا و کلاوس شنیدیم ، اما کمیل چی ؟ عشقش و علاقه ــش و نقشش در فصل جدید ؟

با وجود تلاشش برای دور شدن از موجودات ماورایی ، اوضاع کمیل به لطف دوستی با مارسل ، جاش و داوینا رو به راه خواهد شد . علاوه بر این اون تا حدودی بابت مرگ baby Hope خودشُ سرزنش میکنه . ” چونکه به اندازه کافی سریع نبود و میراثیُ که Kieran براش گذاشته بود در آغوش نگرفت ” Narducci توضیح میده ” اون یک مقدار مشخصی از مسئولیتُ احساس میکنه و حالا با خودش فکر میکنه که اگه من دخالت نکنم ممکنه داوینا به دردسر بیفته و ممکنه کلاوس از کنترل خارج بشه ” .

 

از Walking Dead خبرای برام داری ؟

6 دقیقه اولَ دیدم و وحشتناک بود . استانداردهای AMC منو شکه کرده .

 

به کمی خبر در مورد Nashville نیاز دارم .

وقتی که کایلی در قسمت 8 اکتبر حضور پیدا میکنه زویی خوشحال نخواهد بود . بهرحال کی دوست داره دوست سابق دوست پسرش با یک بچه بیاد و شک هایی به وجود بیاره ؟ .

 

اتحاد دوباره مری و فرانسیس در Reign چطور خواهد بود ؟

همانطور که میتونید تصویر کنید عبارت پیچیده هم نمیتونه برای وضعیت این دو نفر در فصل اول درست باشه . یک ارتباطی بین فرانسیس و لولا هست و اون مجبوره یک رابطه مدنی باهاش داشته باشه اما مصمم ــه که به مری نشون بده برای رابطه شون بیشتر از هر چیزی ارزش قائل ــه .

 

خبر دارین که Witches of East End به فصل سوم میرسه یا نه ؟

هنوز تصمیمی گرفته نشده اما Madchen Amick بیان میکنه : ” دشمنان زیادی برای شکار میان و داستانهای زیادی جمع بندی میشه ” .

 

از Sons of Anarchy خبری دارین ؟

بازیگر انگلیسی Luke Massy برای نقش مکمل اوتیس به لیست بازیگران اضافه شده ، یک رهبر سرسخت که که میخواد ریاست کنه ولی موانعی براش به وجود میاد .

 

لطف کنین و چند تا خبر از  Sleepy Hollow بهم بدین .

در قسمت بعدی یک سکه وجود خواهد داشت که هنری رواج ــش میده و باعث میشه مردم علیه کسی بشن که دوست دارن و همدیگر رو بکشن . ایکباد هم یاد میگیره که چطوری رانندگی کنه .

 

من و مادرم طرفدار پر و پا قرص Bates Motel ــیم ، خبری از فصل سوم برامون دارین ؟

چیک هوگان میانسالُ ملاقات خواهیم کرد ، مردی سرسخت که سرگرم فروشگاه دوچرخه و خرید و فروش غیرقانونی سلاح های گرم ــه و به نظر میرسه گرفتاری ای با همیسایه دیلان و پدر/عمو ــش ( پدر و عمو؟!! ) خواهد داشت . همچنین به نظر میاد که دیلان یک معشوقه جدید پیدا میکنه ، از اونجایی که دارن دنبال بازیگر برای نقش آنیکا جانسون میگردن ، شخصیتی که هر کاری میکنه نمیتونه وجدان گناهکارشُ مخفی نگه داره . سوال اینه : گناهش چیه ؟ .

 

آیا مثلث اما ، جوردی و لئو منبع متفاوتی از درامُ در Red Band Society تشکیل میده ؟

میتونم سوالتونُ در دو کلمه جواب بدم . Mmm. Hmm – اما اجازه میدم ستاره سریال Charlie Rowe که نقش لئو رو بازی میکنه جزئیاتُ شرح بده . ” ما آخرین بخش های قسمت ششمُ داریم فیلمبرداری میکنیم و همه چیز داره سریع پیش میره . ما تقریبا در مرحله ای هستیم که تصمیمهایی برای این مثلث داره گرفته میشه – و چه کسی بر چه کسی برنده میشه . نگرانی ها و خشم زیادیُ از بچه ها خواهیم دید اما خوب و شیرین پیش میره ” .

 

New Girl این فصلُ قوی شروع کرد و یجورایی باعث شد که برای فصل سوم ببخشم ــشون ، میتونین به یک چیز بامزه که قراره ببینیم اشاره کنین ؟

یک قسمت هست که ظرفیتهای جالبی در نوشتن ــش وجود داره . جس و کو میفهمن که ماده مخدر متامفتامین در آپارتمان دارن و وقتی یک افسر برای بررسی وضعیت وینستون میاد باید بتونن مخفی ــش کنن .

 

در مورد Hart of Dixie خبری دارین ؟

چند هفته پیش Matt Mitovich در مورد حضور نسخه دوم زویی به شهر گفت و حالا باید بگیم که Autumn Reeser این نقشُ بازی میکنه ، اون شخصیت الیویا رو به تصویر میکشه ، یک وکیل بسیار جذاب ، شیک و تیزهوش نیویورکی که در تلاش ــه تا بتونه حس زندگیُ در بلوبل به وجود بیاره .

 

2 پاسخ به “اخبار سریالهای New Girl ، Red Band Security ، Bates Motel ، Sleepy Hollow ، Sons of Anarchy ، Witches Of East End ، Reign ، Nashville ، Walking Dead ، Originals ، Vampire Diaries و Hart Of Dixie”

  1. wachmen گفت:

    با سلام آقا علیرضا این نظرسنجی که گذاشتین کاملا اشتباهه خواهشا اخبار سینمای ایران رو تو سایت خوبتون نذارین کمتر کسی به سینمای ایران اهمیت میده که اونایی هم که اهمیت میدن میتونن از سایت های دیگه اطلاعاتشون رو بدست بیارن خواهشا سایت به این خوبیتون رو با این چیزا خراب نکنین اگه این کار رو بکنین صد در صد بازدیدکنندتون کمتر میشه

    Please Please Please

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *