امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Jane the Virg*n ، Hannibal ، Faking It ، Arrow ، New Girl ، Bones ، Once Upon A Time ، Blacklist ، Sleepy Hollow ، Revenge ، Unforgettable ، Affair ، Vampire Diaries ، Gotham ، A To Z ، Flash ، Beauty & The Beast ، Grimm ، Originals ، 100 و Walking Dead

 

خبری از شروع فصل جدید 100 برامون دارین ؟

ده دقیقه اول دیوانه کننده ــست و همجنین اولین مرگ در این فصلُ شامل میشه ، همچنین شنیدیم که قسمت پنجم قراره اخرین قسمتی باشه که در سال 2014 پخش میشه و سریال در اوایل 2015 برمیگرده . در حالی که 48 نفر از 100 تای باقی مونده به Mount Weather برده شدن ، راون که در سفینه حا مونده بود از یک منبع دور از ذهن کمک میگیره . در همین حال در کشتی جاها سوپرایزیُ تجربه خواهد کرد .

اطلاعاتی از شخصیتهای جدید Originals دارین ؟

مگان به نیوارلئانز اومده و دنبال خانواده ــش میگرده ، به ویژه خواهرش داوینا .

مری-آلیس جادوگری ــه که در میانه قراردادی با مارسل ــه . مارسل ازش میخواد که گرگینه ها رو طلسم کنه و در ازاش از خانواده ــش محافظت میشه و به یک رویداد خانوادگی دعوت ــش میکنه .

اسکارلت یکی از آشناهای قدیمی مارسل ــه و به نظر میاد که خیلی خوب همدیگر رو میشناسن . اون میخواد اطلاعاتی از خانواده مایکلسون بدست بیاره .

Affair سریال جدید مورد علاقه من ــه ، میدونین که چرا آلیسون و نوح انقدر مورد سوال قرار گرفتن ؟

مجبور نیستین زیاد صبر کنین تا دلیل بازجویی شدنشونُ متوجه بشین . در قسمت آینده مشخص میکنیم که برای قتل مورد بازجویی ان و مقتول هم مرد ــه .

از Grimm خبری برامون دارین ؟

چند تا اشاره براتون دارم که تا قسمت جمعه نگه ــتون داره : وو به شدت به نیک مشکوک میشه .

تروبل قراره نقش مهم تریُ در این فصل ایفا کنه .

رنارد مطمئنا هنوز امنیت نداره .

اوضاع بین نیک و جولیت در Grimm اوکی خواهد بود ؟

اوکی در واقع خیلی کلمه دقیقی ــه برای رابطه بین نیک و جولیت در شروع فصل چهارم ، این زوج با وجود رابطه نیک و ادالین و از دست دادن قدرتهاش در جایگاه خوبی به سر نمیبرن ، اما جولیت داره تمام تلاششُ میکنه تا یک دوست دختر حامی باشه و تلاشهای روزالی برای بازگرداندن قدرتهای نیک همون اتفاقاتیُ سبب میشه که دوست دارین .

وقتی که میگم خنجر تاریک دست من ــه باور کنین و خبری از Rumplestiltskin در Once Upon a Time بهم بدین که ربطی به بل نداشته باشه .

وقتی که پای خنجر در میون ــه ، باشه … خیلی خب ، اینم از این ! در طول ملاقتمون از وانس در این هفته ، رابرت کرلایل اشاراتی به مرتبط شدن رامپل به اسنو کویین داشت و بیان کرد : ” با تعداد زیادی از این شخصیتهای جادویی رامپل هم آموزش دیده یا به نحوی بهش کمک شده ، اون دقیقا بهش کمک نکرده اما در مسیرش ــش یاری رسانی داشته . پس یک گذشته عمیق وجود داره اما واقعا یک رابطه عجیب ــه . اونا خیلی خیلی برای همدیگه خطرناک ان و فکر میکنم هر دوشون از هم میترسن .

آیا السا از اون لباس آبی بیرون میاد و یه لباس دیگه میپوشه ؟

روی ” نه ” شرط میبندم . دلیل اول : جوریجا وقتی که سر فیلمبرداری دیدیم ــش در مورد لباس بهمون گفت . و دومی : شنیدم که دی سی با تغییر لباس شخصیتهای فیلم ــش با وانس ــی ها مشکل داره .

Hu’s China White در Arrow ؟

همانطور که ممکنه شنیده باشین کاترینا لاو به زودی در نقش Nyssa al-Ghul برمیگرده و متوجه میشه که جه اتفاقی برای معشوقه ــش سارا افتاده و مطمئنا یه سری کشت و کشتار خواهد داشت . کیتی کسیدی بهم گفت : ” یک حوزه وسیع از احساساتُ خواهی دید ، اما در پایان اون همه خشم و منفی نگری این فرصتُ پیدا میکنین تا به نحوی رسیدن به کمی درک صحیحُ ببینین .

آیا ری پالمر تبدیل به آتوم میشه یا نه ؟

” هر چیزی ممکنه ” ، شورانر مارک گوگنهایم بیان میکنه : ” غریزه من میگه که اگه ری پالمر قراره ریزنقش بشه احتمالا در سریالی دیگه خواهد بود . حالا که فلش هست هیچ دلیل منطقی برامون وجود ندره تا به موجودات ماورایی در Arrow بپردازیم ، ما نقشه هایی برای ری پالمر داریم که ریزنقش شدنُ شامل نمیشه اما نقشه های خیلی معرکه ای ــه ” .

اطلاعاتی ار Beauty and the Beast برامون دارین ؟ مثلا چه کسی شخصیت کاراگاه هریسُ به تصویر میکشه ؟

براندون گیل در قسمت پنجم از فصل سوم در نقش کاراگاه وسلی آچیسون همکار جدید کت ظاهر میشه و در همون روز اول نشون میده که مایل ــه که با یک کاراگاه ماهر کار کنه و ادامه بده .

حرفی که دکتر ولز در Flash زد باعث تعجب شد . مشخص شده که چقدر طول میکشه تا بری بعنوان فلش صدا زده بشه ؟

فرض میکنم ، درست مثل The Hood”/Arrow” که خیلی زمان زیادیُ طلب میکنه . Jesse L. Martin تایید کرد و بهمون گفت : ” اونا با [‘The Red Streak’] برای یک مدتی درگیر خواهند بود ” .

از کمدی های جدید موردعلاقه من A to Z و Selfie خبری دارین ؟

دومیُ انتخاب میکنم چون بن فلدمن و کریستین میلیوتیُ دارم تا از قسمت هفته بعد معروف به قرار موردعلاقه دوطرفه حرف بزنن . ” لحظه ای هست که من با خانواه زلدا خیلی سریع ملاقات میکنم – حداقل به نظر من خیلی سریع – یکی از بامزه ترین و باحال ترین صحنه هائی ــه که کرفتیم ” . بعد از فلدمن میلیوتی بیان میکنه : ” همچنین اطلاعات بیشتری در مورد زلدا بدست میارین ” .

از تماشای Gotham لذت میبرم اما گیج شدم ، با توجه به اینکه در مورد جوانی های بروس وین ــه ماشینا باید قدیمی تر باشن ، این هه موبایل چه خبره ؟

در موردش گفته شده اما ارزش داره که تکرار کنیم ، برونو هلر بیان میکنه : ” یجورایی دنیای بدون زمان ــی محسوب میشه . دیروزه ، امروزه و فردا ، همه ی زمانها با هم ، چونکه دنیایی که رویا توش وجود داره این شکلی ــه ” .

در مورد شخصیتهای جدید آنی نلسون و اسکارلت در Vampire Diaries و Originals اطلاعاتی برامون دارین ؟

اولیُ انتخاب میکنم . دانشجوی عکاسی که زندگی ــش از این رو به اون رو میشه وقتی که راز نسب واقعی خودشُ حل میکنه ، آنی همچنین به نظر میاد مسیری برای رابطه عاشانه خواهد داشت – با شخصیتی که ممکنه اسم واقعی خودشُ بیان کنه .

خیلی به Affair علاقه مند شدم ، اطلاعاتی ازش برامون دارین ؟

اگه در مورد نگاه ـها به آینده کنجکاو هستین اجازه بدین که جاشوا جکسون دوبرابرش کنه . ” حرکت اول سریال به نحوی در پایان فصل اول به فرجام خودش میرسه ، اما داستانی که از آینده ای دور خبر میده در فصلهای بعدی بهش پرداخته میشه ، اگه فصلهای بعدی ای باشه ” .

احتمالش هست که شبکه دیگه ای Unforgettable رو برای پخش برداره ؟

به شدت احتمالش پایین ــه ، شنیدم که حتی شبکه MIA هم بهش علاقه مند نیست و همانطور که میدونی اونا هر چیزیُ انتخاب میکنن .

هیچ اشاره ای به نولان ، شخصیت مورد علاقه من در Revenge میتونین داشته باشه .

خب ، شخصیت موردعلاقه ـت قراره حرکت مهمیُ در قسمت یکشنبه داشته باشه و قرار نیست که باعث خوشایندی امیلی تورن بشه . امیلی مخفیکار قراره ترتیب حادثه عامل مخل هفته قبلُ بده  – به ویژه از یک پلیس مهم در زندگی ــش – نولان رو مجبور میکنه تا دنبالش بره و امن نگه ــش داره . خبری از پدری دور چطوره ؟ قسمت یکشنبه عادتهایی از دیوید کلارکُ نشون میده که قبل از این ندیدیم . هیچ کس قبل از این ندیده و یه حسی بهم میگه که نمیخواد به ویکتوریا اجازه بده مچ ــشُ بگیره .

از Sleepy Hollow چه خبری برامون دارین ؟کی قراره مادر ابی و جنیُ ببینیم ؟

اگرچه وایزمن و شورانر مارک گافمن زیاد در مورد اینده سوارکار مرگ حرفی نمیزنن ، گافمن بیان میکنه که یک صحنه “خیلی هیجان انگیز” در قسمت پایانی نیم فصل وجود داره و هنری هم داخلش ــه . اواسط نوامبر Aunjanue Ellis در نقش لوری میلز در قسمت نهم ظاهر خواهد شد که عنوانش “Mama” ــئه . حقیقت بامزه ای که با تواضع توسط گافمن بیان شد اینه : ما رسما قراره لوریُ در برزخ ببینیم . اما چونکه شروع فصل دوم یجورایی ” شبیه ساندویچ پرملات ” بود ، اون صحنه زیاد در قسمت نهم رویایی نخواهد بود .

در پرومو جدید Blacklist اون شخص اسکاتی تاپسمون از NCIS بود ؟

بله خانم ، خودش ــه . اون نقش زو دی آنتونیور رو بازی میکنه . دختری بامزه که نقشی مهمُ در زندگی گذشته رد داشته .

قبل از اینکه نیمه اول Once Upon a Time تموم بشه ، آیا متوجه خواهیم شد که چه کسی استوری بروکُ نوشته ؟

در واقع نه ، همانطور که ادی به مت در کامیک کان نیویورک گفت : “عملیات رجینا و هنری قراره داستان بزرگی برای سال باشه” ، در حالی که ما داریم این فصلُ تقسیم میکنیم باید بگم این یک داستانی ــه که از هر دو نیمه فراتر میره .

اگه Maleficent قراره برگرده به این معنی ــه که ما آئورا و پرنس فیلیپُ هم خواهیم دید ؟

شما زیبای خفته رو قبل از بازگشت دوباره Maleficent خواهید دید ، به تازگی با سارا بولگر گفتگو کردیم و اون داشت برمیگشت که دومین قسمت از حضورش در این فصلُ تجربه کنه و اولین بار آئورا ـئو در قسمت هفتم خواهیم دید و ایندفعه با لباسی به غیر از لباسهای شاهزاده ای ــش . در مورد فیلیپ هم باید بگم که جولیان موریس در حال حاضر با New Girl مشغول ــه اما بولگر بیان میکنه : ” من مطئنم که اون برمیگرده ” .

میتونین متوجه بشین که آیا زک در قسمت 200 ــم Bones حضور خواهد داشت یا نه ؟

حضور نخواهد داشت ، فکر میکنم که عادلانه ــست اگه بگیم که زک هرگز به Bones برنمیگرده .

آیا New Girl در این فصل پدر و مادر اشمیتُ معرفی خواهد کرد ؟

هنوز مشخص نیست . خبر مهم اینه که سریال قراره یک معشوقه جدیدُ براش در طول نیم فصل معرفی کنه .

یک توییت از اسکات پورتر دوست داشتنی خوندم که میگه فصل چهارم Hart of Dixie آخرین خواهد بود ، درسته ؟

هیچ تصمیم رسمی برای فصل پنجم گرفته نشده و من پایان فصل چهارمُ جوری نوشتم که بتونه راضی کننده باشه و اگه لازم بشه ازش استفاده کنیم . احتمالا حرکت هوشمندانه ای ــه از اونجایی که سریال به سختی موفق شد سفارش ساخت فصل چهارمُ بگیره .

میشه اطلاعاتی از لورل در Arrow بهم بدین ؟

در حال عزاداری برای از دست دادن سارا ، مراحل غم و اندوه باعث میشه که لورل با غریبه ای روبه رو بشه – صاحب باشگاه تد “Wildcat ” گرنت ، با نقش افرینی ستاره Emily Owens جی آر رامیرز که در قسمت سوم حضور پیدا میکنه .

هیچ خبری از Faking It دارین ؟

در قسمت آینده خواهیم دید که لارن و شین دوباره عدم توافق دارن ، با حضورشون در انتخابات مدرسه و رویدادهاش . یک مجری عجیب غریبُ خواهیم دید وقتی که سعی میکنن از محبوبیت ، دوستان و هر وسیله ای از خودشون برای برنده شدن استفاده کنن . وقتی که به نظر میاد لارن همه چیُ از دست داده یک وفاداری تعجب برانگیز زاویه دیدشُ تغییر میده .

زمان زیادی تا پخش Hannibal مونده ! به چند تا خبر نیاز دارم .

در فصل سوم ما هانیبال و ویلُ در ایتالیا خواهیم دید . با یک شخصیت جدیدُ ملاقات خواهیم کرد که در کتابها حضور داشته ، شخصیتی که سعی میکنه ویلُ ترغیب کنه تا موفق به دستگیری هانیبال بشه .

پایلوت Jane the Virg*n ــو دیدم و خیلی خوشم اومد ، خبری از قسمت بعد برامون دارین ؟

اطلاعات جالبی از رز که برای اولین بار در پایلوت به عنوان معشوق سابق لوئیسا باهاش رو به رو شدیم کسب میکنیم . میبینیم که جین و رافائل بابت ارتباط جدیدی که بدست آوردن به هم نزدیک تر میشن و جین با این مسئله که به مایکل در مورد گذشته ش بگه دست و پنجه نرم میکنه . اگه مثل ما عاشق مادر جین شدین باید بهتون بگم که یک اجرای موزیکال دیگه هم خواهیم دید .

لطف کنین و خبری از Walking Dead بهمون بدین .

قسمت دوم خیلی آرومتر خواهد بود ، بعد از قسمت اکشن ــی که شروع کننده فصل بود . یک شخصیت جدیدُ ملاقات خواهیم کرد و برای آخرش صبر کنین چون خیلی وحشتناک ــه .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *