امروز:یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای iZombie ، Orange Is the New Black ، Jane The V*rgin ، Walking Dead ، Gotham ، Constantin ، Supernatural ، Originals ، Flash ، Arrow ، Affair ، Vampire Diaries و Grimm

 

در Vampire Diaries بازگشت دیمن سمت الینا چه موقع خواهد بود یا اینکه چطوری ــه ؟ استیفن با بازگشتش به چه شکلی کنار میاد ؟

جولی پلک بیان میکنه : ” حالا که دیمن برگشته حتی یک ثانیه از وقتشُ بدون الینا تلف نمیکنه اما حالا که خاطرات از بین رفته الینا به اندازه دیمن خوشحال نخواهد بود . استیفن احساس میکرد که خودشُ گم کرده اما نگاهی که در صورتش بود وقتی که با دیمن در قسمت هفته قبل ملاقات کرد همه چیُ برامون توضیح داد . پیوند بین این دو برادر قویتر از همیشه ــست ” . جولی اضافه میکنه : ” وقتی که پای دیمن میاد وسط و اوضاع براش مساعد نیست پس اتفاقات بد زیادی در راه ــه و الینا هم تمرکز بسیاری روی اون داره . اگرچه نمیدونه که داستان کامل رابطه شون در نهایت شروع میکنه تا اونو سمت تحلیل رفتن ببره و اون باید تصمیم بگیره که آیا میتونه با چنین چیزی کنار بیاد و زندگی کنه ” .

 

حالا که بانی دیمنُ به خونه فرستاد ، آیا به این معنی ــه که حضور کای در Vampire Diaries تموم شده ؟

به نظر نمیاد که اینطور باشه ، کریستوفر وود که شخصیت کاملا دیوونه و روانیُ به تصویر کشید گفت که قراره اطلاعات بیشتری از گذشته کای کسب کنیم . ” میدونیم که دلیل زندانی شدنش در چنین جایی اینه که خونواده ــشُ قتل عام کرده ” وود بیان میکنه : ” اما اطلاعات زیادی در موردش قبل از حادثه ندارم . آیا بچه ــی خوبی بود ؟ عادی بود ؟ اتفاقی براش افتاده ؟ یا اینکه همیشه چالش برانگیز بوده و یکی از چند اتفاقی ــه که موجبش شده ؟ وقتی که سریال به جلو پیش میره بیشتر در موردش اطلاعات بدست میاریم ” .

 

علاقه من به کای یجورایی ترسناک ــه . اون قصد داره چیکار کنه ؟

ما هم چنین سوالی داشتیم و به همین دلیل سراغ خود جادوگر قاتل و روانی رفتیم . ” برای من سرگرم کننده ترین عنصر اینه که کای یاد میگیره چه کارهایی میتونه انجام بده ، چه کارهایی نمیتونه و برای چه کارهای تلاش میکنه ” ، وود بهمون گفت : ” هیچ چیز برای کای به اون شکل که به نظر میاد نیست و کاری که میخواد انجام بده و نقشه هایی که برای بعد از بیرون اومدن از مکانی که توش گیره کرده کشیده باعث میشه که اتفاقات دیدنیُ طرفدارا تماشا کنن ” .

لطف کنین و اطلاعاتی از دیمن و الینا در Vampire Diaries بهمون بدین ؟

مصاحبه ما با ایان و نینا رو مشاهده کردین ؟ اینکه دیمن چه واکنشی نشون میده وقتی متوجه میشه حافظه الینا پاک شده به هیچ وجه زیبا نیست . ” به شدت از دست آلاریک عصبانی میشه و نمیتونه تصور کنه بهترین دوستش چطور تونسته چنین کاریُ انجام بده ” ، سامرهالدر بیان میکنه که تجدید دیدار دیمن و استیفن بهتر خواهد بود و باعث میشه که استیفن از کج خلقی دربیاد .

 

از Affair خبری برامون دارین ؟

منتظر یک افشاسازی مهم باشین در زمان حال چون به نظر میاد قراره کسی که سرنوشت شوم ــش باعث شد آلیسون و نوح تحت بازجویی قرار بگیرن شناسایی بشه . ( شاید حتی شوکه کننده تر باشه : بازجویی نوح و آلیسون ممکنه تا پایان فصل طول نکشه ) . بذار فقط بگیم زمان خیلی کمی طول میکشه برای از هم پاشیده شدن رابطه .

 

چه موقع شخصیت جاشوآ جکسون از وضعیت آلیسون سردرمیاره ؟

صحنه آغازین قسمت آینده رو از دست نده . همین . ( و حواست به ادامه ــش باشه ، اوضاعی میشه واسه خودش ) .

 

خبری از قسمت تقابل Arrow و Flash برامون دارین ؟

ممکنه یک تقابل کامل نباشه و احتمالا مجبور نیستین که هر دو سریالُ نگاه کنین تا متوجه بشین قضیه از چه قراره . اما تهیه کننده اجرایی اندرو کریزبرگ بیان میکنه که طرفدارای Arrow مطمئنا دوست دارن که وارد لحن قسمت هشتم Flash بشن . ” اطلاعاتیُ از الیور کشف میکنیم که احتمالا یکی از بزرگترین رازهائی ــه که تابحال فاش نشده باقی مونده بود – و این راز در Flash اتفاق میفته ” .

 

من خیلی گیج شدم : قسمت تقابل کدوم سریال اول پخش میشه . من فکر میکردم که Flash اول باشه اما الان فکر میکنم که قراره Arrow باشه با توجه به وقفه ، الان قسمت اول بعد از قسمت دوم پخش میشه ؟

سوالت منو گیج کرد ولی فکر میکنم این چیزی ــه که دنبالشی . قسمت مربوط به Flash با عنوان “Flash vs. Arrow” در 2 دسامبر و قسمت مربوط به Arrow با عنوان “The Brave and the Bold” در 3 دسامبر پخش خواهد شد .

این فصل Originals منو غرق خودش کرده . اطلاعاتی ازش دارین ؟

جولی پلک بیان میکنه : ” در این فصل سریال خیلی سخته متوجه بشی که کول کدوم طرفی ــه ، اما متوجه میشیم چه چیزیُ میخواد و چرا داوینا تنها شخصی ــه که میتونه کمکش کنه تا بدستش بیاره ” .

 

لطفا بهم بگین که تا کی استر و مایکل در Originals میمونن و تا کی دیمن و الینا قراره جدا از هم باشن ؟

در مورد دو تا سریال سوال میپرسی ، ها ؟ …. امیدواریم که از والدین اصیل ها خوشتون اومده باشه چون استر و مایکل قراره حضور مهمی در این فصل داشته باشن . ” ما قراره مسائل خانوادگی زیادیُ مطرح کنیم ، اینها چه کسانی هستن ، چرا این خانواده انقدر مهم ــه ، همچنین اطلاعات کوتاهی از منشا استر و مایکل ” . تهیه کننده اجرایی Michael Narducci برامون بیان میکنه : ” همانطور که ما رازهای خانوادگیَ فاش میکنیم ، در هر چرخه از خشونت یک منشا داستانی و یک آغاز وجود داره . اسرار دفن شده در داخل اسرار این خانواده قراره سرباز کنه و اونا مملو از کشمکشهای پیچیده ای هستن که تا بحال نشون داده شده و قراره بیشتر ببینیم ” .

 

خبری از Supernatural دارین ؟

به تازگی در مراسم پخش قسمت 200 ـم بودیم و همچنین جشنی که برای 10 ساله شدن سریال گرفته شد و میتونیم بگم چنین چیزیُ که در قسمت 200 ــم دیدیم تا بحال ندیده بودیم . تهیه کننده اجرایی جرمی کارور بیان میکنه : ” هیجان زده ــم که واکنش طرفدار ها رو میبینم ، در این قسمت خیلی بهمون خوش گذشت ، ریسک هایی کردیم و هر دفعه اینکارُ میکنیم در عجب خواهیم باود که زیاده روی نکردیم یا اینکه کافی نیست ؟ . خوشحالم که واکشن طرفدارها رو میبینم و لذت میبرم . فکر میکنم قسمت 200 ــم مناسبی ــه ” .

 

از زد خیلی خوشم میاد ، حتی بیشتر از لیو ، لطفا بهم بگو که بیشتر در Constantine میبینیمش ؟

خوش شانسی ، باید بهت بگم که قراره همراه جدید جان کنستانتینُ بیشتر ببینیم و درست مثل تو در موردش هیجان زیادی داریم چون میتونه جرکت هایی از خودش نشون بده که دیدنی و لذت بخش خواهد بود . ” امیدوارم طرفدارا از تماشای زد لذت ببرن چون من لاتین های زیادیُ نمیشناسم که در نقش یک ابرقهرمان بازی کنن ” . Angelica Celaya بیان میکنه : ” واقعا میخوام نشون بدم که احساس حضور داشتن بکنن و میخوام به زنایی که اون بیرونن بگم که میتوانند چیزی بیشتر از یک گل حساس باشند ” .

خبری از Gotham دارین ؟

انتخاب بازیگر داره انجام میشه . برای نقش کاراگاه Delaware ، مردی جوان با ظاهر فیزیکی خاص . اینو داشته باش : درام شبکه فاکس دنبال ” مردی باریک و دراز همراه با صورتی کوفته ” میگرده . اون همچنین از خود راضی و فاسده و انتظار مشکلات زیادیُ ازش داشته باشن .

 

خبری از Walking Dead برامون دارین ؟

میتونیم 3 اشاره به قسمت بعدی داشته باشیم : منتظر باشین تا Eugene با چند تا زامبی طرف بشه . ماشین آتش نشانی بنا به دلایلی اونجا بود . Eugene دوست داره تماشا کنه .

 

میتونی اشاراتی به  Jane the Virgin داشته باشی ؟

در قسمت ششم میبینیم که جین اولین شغل ــشُ به عنوان یک معلم شروع میکنه . روزش با احساس حقارت تموم میشه بعد از فوران شرم ــی که جلوی تعداد زیادی دانش آموز از خودش نشون میده . همچنین خواهیم دید که پترا برای امنیت خودش تا کجا پیش میره .

میخوام بدونم که چه چیزهایی قراره از Orange Is the New Black در آینده ببینیم ؟

یک بچه ! ” نه ماه سپری میشه در فصل 3 ” . اما والدین در مورد حضانت فرزند قراره چیکار کنن ؟ ” ایده های زیادی در مورد اینکه چه اتفاقی باید بیفته دارن ، همانطور که قبل از این هم دیدیم و ادامه پیدا میکنه تا به جایی برسه وقتی که به ماه نهم نزدیک و نزدیک تر میشیم ” . McGorry بیان میکنه : ” میل هورومونی … در وضعیت ما ، حتی پیچیده تر هم هست ” .

 

به اطلاعات بیشتری از iZombie نیاز دارم .

در قسمتهای اولیه برادر جوانتر لیو بنام ایوان ــو قراره ببینیم . زامبی های بیشتری در طول فصل معرفی میشن از جمله تعداد زیادی که برای بلین کار میکنن . همچنین میتونیم بگیم که بازیگر مهمان جدیدی که به تازگی اسمش اعلام شده یعنی Percy Daggs در قسمت هشتم حضور خواهد داشت .

 

از قسمت هفته آینده Grimm خبری برامون دارین ؟

در قسمت بعدی میبینیم که تروبل داره به کشفیاتی در یک حلقه بوکس میپردازه . همچنین با مادر کاپیتان رناردز ملاقات خواهیم کرد ، روزالی ، با مونرو همراه میشه و اطلاعات زیادی از قدرتهای نیک بدست میاره .

 

یک پاسخ به “اخبار سریالهای iZombie ، Orange Is the New Black ، Jane The V*rgin ، Walking Dead ، Gotham ، Constantin ، Supernatural ، Originals ، Flash ، Arrow ، Affair ، Vampire Diaries و Grimm”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
اپلیکیشن اندروید