امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Grey’s Anatomy ، Forever ، Reign ، Parenthood ، Arrow ، Bones ، Supernatural ، Walking Dead ، American Horror Stors ، Homeland و Stalker

 

کویین در Homeland بهترین شخصیت حال حاضر تلویزیون ــه ، قراره چطوری پیش ببرین ــش ؟

نقش اصلی مرد ما در قسمت بعدی هم شاد نخواهد بود و شاید طاقت بیاره و شایدم طاقت نیاره وقتی که یک نفر احساسات ــشُ نسبت به بلوند CIA به ارمغان میاره . همچنین میتونین انتظار حرفهایی در مورد آینده ــش با مدیر متل/دختر مورد علاقه جدید ــش داشته باشین . ما نمیخوایم اسمشُ بذاریم مثلث عشقی اما اون یک سری حس هایی براش به وجود اومده که باید باهاشون سر و کله بزنه . خیلی دوست داره که CIA رو ول کنه و همچنین کری یک ملاقاتی شکه کننده رو در اسلام آباد خواهد داشت .

دیوونه ی اینم که هر چیزی از American Horror Story: Freak Show باشه ، بشنوم .

شما ممکنه بخشی ( یا کل ) سریالُ با دست خودتون بجای چشم تماشا کنین . با یک سری قطعه های وحشتناک جدی رو به رو خواهید شد . بیشترشون خوش رویی های دلقک عجیب غریب نسبت به دیگران ــه ، معروف به بدترین کابوس جدیدتون . منتظر قسمت دوم باشین .

 

شروع Walking Dead یعنی در این حدی که میگن ترسناک ــه ؟

پنج دقیقه اول وحشتناک ، منزجر کننده و بدترین چیزی ــه که من تا بحال در تلویزیون دیدم . این توضیح برات کافیه ؟

 

در این فصل Supernatural انتظار چه چیزیُ میتونیم داشته باشیم ؟

منتظر جستجوی روح های زیادی باشین . ” در این فصل قراره چنین چیزیُ بررسی کنیم ، تو ” خودت ” هستی ” تهیه کننده اجرایی جرمی کارور بهمون گفت : ” هر شخصیتی قراره تا حدودی محاسباتی در سیدن به اینکه در واقع چه کسی ــه داشته باشه و تصمیمات سختی در مورد اینکه چه نوع انسان ، چه نوع فرشته یا چه نوع اهریمنی ــه داشته باشه ” .

تصمیم گرفتم که روی از دست رفتن شخصیتهای شیرین Bones تمرکز نکنم و پیش برم ، چه چیزی برامون داری ؟

اطلاعاتی از قسمت 200 ــم سریال چطوره ؟ ” قسمتی خواهد بود که به طور کامل با بقیه کارهایی که انجام دادیم تفاوت داره ” تهیه کننده اجرایی استیفن نیتن بیان کرد : ” میخواستیم که مقداری هدیه به طرفدارها بدیم … یخورده بهشون وضعیتی از شخصیت هامونُ به صورت هدیه گونه نشون بدیم که در لحظات عادی تماشا نخواهند کرد و فقط شخصیت هامونُ از نگاه دیگه ای به تصویر بکشیم ” . و بله ، چهره های آشنا بازگشتی خواهند داشت . ما قراره افرادیُ که در مسیر بودن تا جایی که میتونیم وارد کنیم و البته محدودیت هایی وجود خواهد داشت ” .

 

هیچ خبری Arrow برامون دارین ؟

حالا که روی در لباس چرم عالی خودش جا گرفته ، اون به معنای واقعی کلمه به بخشی از تیم تبدیل شده و قسمتی خواهیم داشت که به طوری کامل معنی این اتفاقُ برای قهرمان جدید ما بیان خواهد کرد . ” تصمیم بزرگیُ در مورد پیوستن روی به تیم گرفتیم اما فرصت زیادی برای پرداختن بهش نداشتیم چون با داستانهای زیادی سرگرم بودیم ” تهیه کننده اجرایی مارک گوگنهایم در مورد این شخصیت بیان کرد : ” شما حس خواهید کرد که روی بخشی از تیم ــه و فقط به دلیل پوشیدن لباس نیست . اون واقعا حاظره و بخشی از گروه ــه ” . ناگفته باقی نمونه که قسمت ششم در مورد روی و رابطه مربی/شاگرد ــش با الیور ــه .

 

فصل پایانی Parenthood به معنای واقعی کلمه داره منو میکشه ، خیلی دوست داریم بدونم که چه اتفاقی برای امبر و رایان میفته ؟

ما عکسی منحصر به فرد از قسمت پنج شنبه داریم که امبر ــو در حال خبر دادن در مورد بچه نشون میده و به نظر میاد قراره احساساتی باشه . اما قراره به دلیل نشانه هایی منطقی دست نگه داریم چون طرفدار این زوج دوست داشتنی هستیم . همچنین احتمال داره که مت لاریا برگرده .

 

خوشحالم که Reign برگشته اما واقعا در این فصل ارواح خواهند بود ؟

اوه ، بله . ” ما چند تایی روح در این فصل خواهیم دید و دلیلش خرافاتی بودن مردم ــه ” تهیه کننده اجرایی Laurie McCarthy بیان کرد : ” قلعه ـیی پر از افراد گناهکاره . حتی کسانی که نمیشه بهشون گفت شخصیت شرور برای شیوه ــی زندگی ــشون عذاب وجدان خواهند داشت ” . اما اون ارواح کینه توز ممکنه حمله کنن ؟ ” اونا ارواحی ان که ذهن و روان یک شخصیت میتونه به وجودش بیاره و اهریمن های شخصی ان ” .

آیا دو شخصیت اصلی Stalker با هم رابطه ای برقرار خواهند کرد ؟

وو وو رفیق ، یخورده آرومتر . چطور جرات میکنی در مورد سریال که بحثش چیزهای وحشتناک ــه و نه عشق و عاشقی چنین سوال بی ربطیُ بپرسی ؟ شوخی کردم . خودم ــم به چنین چیزی فکر کردم چون بیاین باهاش رو به رو بشیم : اونا دارن به هم دل و قلوه میدن . Kevin Williamson بهمون گفت : ” فکر میکنم آهسته خواهد بود . امیدوارم که سریالی داشته باشیم که مردم بهش واکنش نشون بدن و ادامه پیدا کنه . چون همونطور که میدونین شخصیت دیلان داره با گذشته ــش دست و پنجه نرم میکنه و شخصیت مگی هم کارهای اینترنتی و مشکلات زیادی داره . پس به این زودی ها نخواهد بود ” .

 

از ایب در Forever خیلی خوشم میاد . اون خیلی دوست داشتنی ــه اما فکر میکنم که قراره از دستش بدیم ، درسته ؟

Forever بدون Judd Hirsch در نقش ایب ؟ نمیتونیم تصورش کنیم درست مثل بازیگر Ioan Gruffudd که بیان میکنه : ” جالبه ، تا حالا نشنیده بودم که بیننده ها چنین واکنشی نشون بدن . فکر نمیکنم که به هیچ وجه در آینده سریال چنین اتفاقی بیته چون رابطه ای ــه که همه ی طرفدارا مشتقاش ــن و پیگیری میکنن ، یک رابطه ویژه در زندگی هنری ــه چون اون و فرد ناشناس تنها افرادی ان که رازشُ میدونن و به نظرم شیمی بین این دو نفر برای مدتهای طولانی دووم میاره ” .

 

در Grey’s Anatomy قراره ایپریل و جکسون چطوری با پدر و مادر شدن کنار بیان ؟

متاسفانه قراره یخورده صبر کنیم تا به جواب برسیم . وقتی که همین سوالُ از Sarah Drew پرسیدیم بهمون گفت که قسمت 6 مربوط به این 2 شخصیت خواهد بود اما انتظار درام خانوادگیُ داشته باشین چون قراره مادر اپیریل به شهر بیاد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *