امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Gotham ، Vampire Diaries ، Flash ، Hannibal ، American Horror Story : Freak Show ، Castle و Scorpion

 

برای تاریخ عروسی کیت و ریک در Castle چقدر باید مایه بذاریم ؟

اونا دارن دروغ نمیگن ، عروسی در نوامبر اتفاق میفته . در خبرهای اخیر Nathan Fillion به نحوی خبر داد .

 

هیچ خبری از American Horror Story: Freak Show برامون داری ؟

میتونم بهتون بگم که قسمت اول ناامید کننده نیست و قسمت دوم که عنوانش Massacres and Matinees ــه حتی میتونه بهتر باشه . در شروع فصل با شخصیتهای اصلی آشنا میشیم و بعدش خطوط نبردی که بین شخصیتها برای حل تعارض کشیده شده به نظر نمیاد که زیاد دوام داشته باشه . همچنین دلقک سعی میکنه برای دزدیدن عنوان ترسناک ترین دلقک از رقیبهاش اضافه کاری داشته باشه . Finn Wittrock هم دندیُ به یک شخصیت خیلی عجیب تبدیل خواهد کرد .

 

هیچ به روز رسانی ای از حضور نیل پاتریک هریس در American Horror Story: Freak Show برامون دارین ؟

تبدیل شدنش به واقعیت داره سریع تر میشه . همانطور که رایان مورفی در این هفته به اندی سوییفت گفت : ” دارم روش کار میکنم و احتمالا در هفته بعد باهاش صحبتی خواهم داشت . اون سرحال ــه و ایده های ویژه ای برای کاری که میخواد انجام بده داره و من هم ایده های ویژه ای دارم و میخوایم که مخلوطشون کنیم ، اون عالی ــه . اون به وضوح یک سرگرم کننده عالی ــه و دوست دارم که با جسیکا لنگ در شیوه ای جالب و معرکه پیش برن . به زودی در مسیرمون انجام ــش میدیم ، شاید یک قسمت و شاید هم دو قسمت ” .

 

لطف کنین و اطلاعاتی از فصل جدید Hannibal بدین ، میشه ؟

تهیه کننده ها دنبال بازیگر برای شخصیت کوردل میگردن ، دکتری عجیب غریب ، آرام و بسیار باهوش .

 

هیچ اطلاعاتی از نقش Captain Cold در Flash دارین ؟

Geoff Johns از DC Comics بیان میکنه که ” تهیه کننده ها فیلم مخمصه با نقش آفرینی رابرت دنیرو ـئو زیاد نگاه میکنن تا الهام بخش شخصیت شروری باشه که میلر نقششُ ایفا میکنه ” . تهیه کننده اجرایی Andrew Kreisberg بیان میکنه : ” اون شخصیت شروری نیست که در کتابهای مصور دیدیم اما کم کم شباهت ها رو نزدیک میکنیم و به چنین نقطه ای میرسیم ” .

 

هیچ خبری از انزو در  Vampire Diaries برامون دارین ؟

انزو خیلی زود برمیگرده و اون مرد ماموریت ــه . ” اون یکی از افرادی ــه که سعی میکنه بفهمه چه اتفاقی برای دیمن افتاده و ببینه که آیا میتونه برش گردون ــه .

 

از Gotham برامون بگین ، چه چیزی پیشِ رو داریم ؟

سوال بهتر اینه که چه کسیُ پیش رو داریم … دکتر Leslie Thompkins که طرفداران کتابهای مصور DC اونو به عنوان مادر روحانی بروس وین میشناسن ، همچنین شنیدم که قراره ریشه های بتمن یخورده بیشتر بشه با قرار دادن یک رابطه عاطفی برای جیمز گوردون .

 

از Scorpion خوشم میاد ، خبری برامون دارین ؟

باید بگم که پیج آواز میخوانه ، یکی از افراد سریال به ما گفت که : ” شما Katharine McPhee ــو استخدام نمیکنین که آواز نخونه ، کوتاه خواهد بود اما خیلی شیرین ــه ” .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *