امروز:چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Gotham ، Arrow ، Supernatural ، Elementary ، Fosters ، Once Upon A Time ، How To Get Away With Murdor ، Originals ، Walking Dead و Shameless

 


Walking Dead داره برمیگرده ، چه چیزی برامون داری ؟

قسمت اول ناخن جویدن ، فک انداختن ، حال بهم زدن و ریتم تندُ شامل میشه . ادامه بدم ؟ بعد از یک ساعت در صندلی هاتون میخکوب میشین . با اینکه نمیتونم حرفهای زیادی بزنم باید بگم که گروه به ریک اجازه نمیده که واکنش خاصی بکنه و باعث بشه که دوباره برای شکارشون بیان . چیزی که ترسناک تره اینه : یک صحنه به خصوص هست که در قسمت اول اتفاق نیفتاده و باید منتظر بدترین اتفاقی بمونین که قراره به وقوع بپیونده .

جه موقع پنگوئن مسیرشُ به Gotham پیدا میکنه ؟

در واقع هفته بعد اونو در شهر خواهیم دید . تمام سعی ــشُ میکنه که فیش مونی پیداش نکنه . حسدهای زیادیُ پشت سرش باقی میذاره و متحدانیُ با خودش همراه میکنه . اما نباید یادمون بره که اشاره هایی مبنی بر اینکه گوردون اونو کشته وجود داره . خبر خوب اینه که پنگوئن نمرده ، درسته ؟

مشخصه که حضور کلاوس ، الایژا و ربکا در اسپین آف خودشون خیلی هیجان انگیز بوده و هست اما در فصل اول Originals چیز زیادی در مورد خانواده مایکلسون متوجه نشدیم ، در فصل دوم باهاشون آشنا میشیم ؟

پاسخ کوتاه : بله ، تهیه کننده اجرایی Michael Narducci بیان میکنه : ” ما قراره ببینیم که اونا چطور اروپا رو ترک کردن و به امریکا اومدن ” علاوه بر این انتظار اینو داشته باشین که اطلاعات بیشتری از مایکل و استر بدست بیارین . ” داستانشون چیه ؟ از کجا اومدن ؟ در قسمت 16 فصل اول کلاوس میگه که یک چیزی باعث شده تا پدرم این مسیرُ بره . ” Narducci ادامه میده : ” ما میخوایم اون داستانُ بگیم . چرا سعی میکنه که بچه های خودشُ بکشه و اونا رو نابود کننده میدونه ؟ چرا از خودش متنفره ؟ ” .

از How to Get Away with Murder خبری برامون دارین ؟

قراره بیشتر در مورد رادی بفهمیم ، دانشجوی حقوق مرموزی که قبل از وس در اپارتمانش ساکن بود و به نظر همه چیز دیوانه وار پیش رفته بود . ” میخوام یک داستان سوختنُ به صورت آهسته پیش ببرم . اما مطمئن باشین که متوجه خواهیم شد خراش ها چطوری به وجود اومدن ”

از ری پالمر در Arrow و رابطه ش با فلیسیتی خبری برامون دارین ؟

میدونیم که ری پالمر نقشیُ در Queen Consolidated بازی خواهد کرد ، اما روشیُ که پیش میبره خیلی سوال برانگیزه و به طرز شکه کننده ایُ فلیسیتیُ شامل میشه . همچنین آیا برای تون عجیب خواهد بود که Arrow و Scandal یک چیز مشترک در این فصل خواهند داشت ؟! وقتی که با شغل جدید فلیسیتی مواجه بشین متوجه خواهید شد .

چقد طول میکشه تا الیزابت میشلُ در Once Upon a Time ببینیم ؟

مجبور نیستی زیاد صبر کنی ، اما ممکنه شگفت زده بشی وقتی بفهمی که ملکه برفی لزوما روی السا تمرکز نداره . جنیفر موریسون اشاره میکنه ” ملکه برفی با دلایل مخصوص خودش مطمئنا نگاهی به اما خواهد داشت ” . حالا که صحبت از شخصیتهای جدید یخی شد ، جنیفر گودوین بیان میکنه که اسنو با السا ارتباطی خواهد داشت . ” ما برخوردی خواهیم داشت و السا با روشهای خودش مایه ی آرامش خواهد بود ، اون و اسنو توان اینو دارن که مسیری مربوط به همُ در فصل داشته باشن و برای من خیلی شکه کننده و قدرتمنده ” .

از بل در Once Upon a Time خبری برامون دارین ؟ به نظر میرسه که کلاه جادو از فانتزیا این نگرانیُ به وجود میاره که Rumplestiltskin ممکنه باز هم رازهائیُ از اون مخفی نگه داشته ؟

نگرانی هایی که میگی عاقلانه ـست . ” رامپل قطع به یقین به نظر میاد که وقتی کلاهُ دید شناخت ــش و به نظر میاد به این فکر کرد که چیز مهمی ــه . Rumplestiltskin بیان میکنه : ” چه چیزی ـئه ؟ قراره در آینده چه نقش مهمیُ ایفا کنه ؟

در حالی که در Once Upon a Time از هوک و اما خوشم میاد اما میخوام بدونم که از دزد دریایی مورد علاقه ما چه خبری دارین ؟ شنیدم که درگیری هایی با Knave خواهد داشت .

درست شنیدی . همانطور که Michael Socha میگه : ” اون یک دزد و الکلی ــه . پس چند نفریُ بعد از ورود به استوری بروک اذیت میکنه . اون به بند کشیده شد . به زندان رفت . آدم شروری ــه و همیشه نقشه ای داره . ” Colin O’Donoghue برای شیمی بین Knave/Hook به سادگی بیان میکنه : ” پیچیده ـست و میذارم همینطور باقی بمونه ” .

از قسمت کریسمس Fosters خبری برامون دارین ؟

میتونم بهتون بگم که وقتی کالی و جود اولین کریسمسشونُ با بچه ها سپری میکنن ، استف احساس میکنه مادربزرگ شارون یخورده در هدیه دادنش افراط به خرج میده – به ویژه وقتی میفهمه که پولش از کجا اومده . در همین حال لنا باید با تعصباتش علیه یکی از اعضای خانواده رو به رو بشه .

آیا باید طرفدارای Elementary نگران شروع دیرش باشن ؟ یعنی تعداد قسمتهای این فصل کمتره ؟

نباید نگران بود ، من شنیدم که این فصل قرار نیست هیچ برشی داشته باشه و حداقل 20 قسمت ــه .

شنخصیت منفی اصلی فصل دهم Supernatural چه کسی ــه ؟

اگه بگم سم و دین باور میکنین ؟ وقتی که وینچسترها با شیاطین درونی خود – واقعی و مجازی – مبارزه میکنن . سریال در طول فصل شخصیتهایی معرفی میکنه که بسیار بسیار به شخصیتهای اصلی ما نزدیکند . تهیه کننده اجرایی Jeremy Carver بیان میکنه : ” البته که شخصیتهای منفی خواهند بود اما تمرکز اصلی روی همین جرقه های بین شخصیتهاست ” .

هیچ خبری از Arrow برامون دارین که به روی هارپر مربوط باشه ؟

تهیه کننده اجرایی Marc Guggenheim بیان میکنه که روی بیشتر از هر زمان دیگه ای به عنوان یکی از اعضای تیم Arrow محسوب میشه و فقط بخاطر نگاهش به لباس آرسنال نیست . ” اون حاضره و یک عضو گروه ــه ، به همین دلیل لقب سه قلوها تبدیل به چهارقلو ها میشه . Guggenheim ادامه میده : ” مطمئن باشین که در قسمت ششم ثابت خواهد شد چون تمرکز زیادی روی این شخصیت داره ” .

از ریدلر در Gotham خبری برامون دارین ؟

Cory Michael Smith بیان میکنه : ” اون به طرز باورنکردنی ای خوش نیت ــه … اون به معنای واقعی کلمه توسط هاروی بولاک مورد آزار قرار گرفته . اون یک مرد درخشان ــه که قدرتهای زیادی نداره اما فکر میکنه که لایقش ــه . پس وقتی که شروع میکنه به مزه کردنش ، میل بیشتری درونش ایجاد میشه ” .

هیچ خبری از Shameless دارین ؟ به ویژه اگه به ایان و یا میکی مربوط باشه .

مواظب باش آرزوی چه چیزیُ میکنی . وقتی که فصل 5 کارشُ شروع میکنه به نظر میرسه که ایان برای بیماری دو قطبی ــش تحت درمان ــه – و داره روی میل جنسی ــش تاثیر میذاره . میکی شبیه یک پرستار بچه ازش مراقبت میکنه . اما تا کی ؟

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *