اخبار روز سریالهااسپویلانتخاب سردبیربازیگر مهمانمتفرقه

اخبار سریالهای Following ، Brooklyn Nine-Nine ، Revenge ، Mindy Project ، Grey’s Anatomy ، New Girl ، Sons of Anarchy ، Castle ، Scandal ، Vampire Diaries و Major Crimes

احتمال داره بین استیفن و کارولاین در این فصل از Vampire Diaries رابطه ای به وجود بیاد ؟

خبر بدُ میخواین یا خبر وحشتناک ؟ خبر بد اینه که هیچ نقشه ای برای رابطه عاشقانه بین استیفن و کارولاین وجود نداره ، خبر وحشتناک اینه که دوستی ــشون هم ممکنه خراب بشه ، حداثل شروع فصل که اینجوری ــه ، جولی بهم گفت که ” کارولاین دوست نداره که به استیفن اجازه بده به این راحتی بی خیال همه چی بشه اما تصمیمش برای شروع یک زندگی جدید بعد از دست دادن برادرش ممکنه دوستیشونُ به طور کامل نابود کنه ” ، خبر خیلی خوبی نیست مگر اینکه شما طرفدار کارولاین/کلاوس و یا کارولاین/تایلر باشین .

 

از آلاریک این فصل چه خبر ؟

یه سری داستان با طرواوت و کمی احساس وحشت و نگرانی ، Julie Plec بیان میکنه : ” آلاریک داره دوران سختیُ میگذرون ــه با تطبیق دادن خودش با هویت خون آشامی جدید و وقتی که با یک زن باهوش و جذاب ملاقات میکنه حتی سخت تر هم میشه ” .

میشه بگین پورتا دِ روسی در فصل جدید Scandal نقش چه شخصیتیُ بازی میکنه ؟

بله ، و وقتی که پای کاخ سفیدی که ما باهاش طرفیم میاد وسط باید بگیم که از اون کثیف هاست ، بذار بهتون بگم که با ” R ” شروع میشه و اون ، الیویا و رئیس جمهور با هم دوست نخواهند بود .

 

از Castle و Castle و Castle برامون بگین !

اسپویلر از کستل میخواین ، منظورتون اینه ؟ این فصل سفری به مزرعه خواهیم داشت و مثل همیشه قتلی در میان خواهد بود و شخصیتهای اهل غرب زیادی به تصویر کشیده میشن و با یک کابوی همجنس خواه هم رو به رو خواهید شد .

 

با سرنوشتی که برای Juice در Sons of Anarchy رقم زدین قلب منو شکوندین ، لطفا بهم بگین که Tig تا آخر دووم میاره .

زندگی TIG … حداقل تا قسمت نهم خواهد بود … اما به این معی نیست که مرگهای زیادیُ تا پایان سریال نمیبینیم . ” ما همه رو داریم از میان بر میداریم ” Kim Coates اشاره میکنه ” یک فصل خیلی خیلی غم انگیزه ، دیوانه کننده ست و چالش برانگیزه ” .

میشه بگین چه فعالیت های مرموز و مخفی ای در این فصل از New Girl در جریان خواهد بود ؟

” این تنها فصلی ــه که همه تنهان ” Hannah Simone در مورد گروه در فصل چهارم بیان میکنه ” هم در یک مرحله ی جدیدی از زندگی خودشون قرار دارن ” در حالی که برای بعضی به معنای یک شغل جدیده ( وینستون داره پلیس میشه و سی سی هم دیگه مدل نیست ) ، در مورد مربی باید به قرارهای زیادی اشاره کرد ، Damon Wayans Jr بیان میکنه : ” من یک bachelor ( مردی که هیچ وقت ازدواج نکرده ) ام و ویجورایی دارم باهاش کنار میام ” .

 

هر چیزی از Grey’s Anatomy داشته باشین قبول میکنم .

آماده این که اشکهاتون جاری بشه ؟ بیمارستان یک خانواده جدیدُ با نشانه هایی ازغم و اندوه در خودش میبینه . سریال چندین ساله ABC داره برای نقشهای جرمی ، الن و ارین ویور بازیگر انتخاب میکنه . حرمی یک بیمار شیرین و دوست داشتنی ــه و الن هم همسر دوست داشتنی و با احساس ــش ــه و ارین هم دختر 16 ساله ای ــه که عاشق خونواده ش ــه و مجبوره که ” سریع بزرگ بشه ” چون هر اتفاقی که بیفته به احتمال زیاد شما رو سمت دستمال کاغذی میبره .

 

از Mindy Project یگین ؟

مایندی داره عزیزدردانه میشه ، خب ، اون داره انترن میشه اما شاید عزیز دردونه مناسب تر باشه ، نه ؟، مایندی میخواد Dr. Bailey ــو بدست بیاره وقتی که اون در قسمت 8 ــم 2 انترنُ انتخاب میکنه که یکی خیلی خجالتی و موش صفت ــه و اون یکی ام یک جوان سیاه پوسته که خیلی با اعتماد به نفس ــه و با مایندی برخورد داره .

از Revenge برامون بگین .

انتظار اینو داشته باشین که از گذشته آماندا اطلاعات بیشتری کسب کنین ، با یکی از دوستای قدیمیش به اسم کریستال چندلییِر ملاقات خواهیم کرد .

 

هیچ اتفاق عاشقانه ای برای پرالتا و سانتیگو در Brooklyn Nine-Nine خواهیم دید ؟

جیک بالغ شده و طرفدارا تعجب میکنن وقتی که ببین در رابطه با امی چقدر صادق ــه ، اما انتظار نداشته باشین که جرقه هایی بین این دو نفر ببینین از اونجایی که امی هنوز هم با تدی ــه ، اما نگران نباشین چونکه هنوز هم احتمال یک رابطه ی عاشقانه در طول مسیر وجود داره ، فقط باید دوست بودن عادیشونُ برای مدتی تحمل کنیم .

 

کمی اطلاعات از فصل جدید Following به ما میدین ؟

سریال تریلر گونه شبکه فاکس قراره یک اسم بزرگُ وارد فصل جدیدش کنه ، سریال داره برای نقش اندرو دنبال بازیگر میگرده ، مردی که در سن 50 سالگی به سر میبره و ظرفیتی باور نکردنی برای غم و اندوه داره ، اما اونو دستِ کم نگیرین چون میتونه اون روی سکه شُ هم نشون بده .

 

از مری مک دانل Major Crimes خبری برامون دارین ؟

ما با دختر شارون ریدر ملاقات خواهیم کرد ، اون یک رقاص حرفه ای ــه و برای کریسمس به خونه برمیگرده و تلاش میکنه تا آرامش بین اعضای خونواده ش برقرار باشه .

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن