امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Doctor Who ، Two Broke Girls ، Homeland ، Reign ، Modern Family ، Vampire Diaries ، Once Upon a Time ، Flash ، Mentalist و Madam Secretary

 

همه چیز در این فصل از Mentalist خیلی مخفی به نظر میرسید ، اگه یک نفر بتونه یک خبر اساسی به ما بده ، اون تویی .

من به این میگم اساسی : در قسمت هفتم که به زودی میبینیم ( در نیم فصل پخش میشه ) با دو برادر اهل  لیسبون دیدار خواهیم کرد . برادر جوانتر ( 30 ساله ) یک قمار بازه که توسط فدرال تحت تعقیب ــه ( به عنوان شاهد یک قتل ) ، در حالی که برادر بزرگتر یک مرد خانواده ـست که ممکنه بیشتر از اون چیزی که تظاهر میکنه در موردی جیمی بدونه . ( به تازگی اعلام شده که این فصل آخرین فصل خواهد بود )

 

آیا Flash تبهکاران بیشتریُ از کتابهای مصور به سریال وارد میکنه ؟

علاوه بر امثال Captains Cold و Boomerang ، در نیم فصل با هارتلی ملاقات خواهیم کرد ، که زمانی دکتر ولز مربی ــش بوده و در یک تصادف شنوایی ــشُ از دست داده و حالا با اختراعی که خودش کرده میخواد باعث ویرانی بشه .

 

در Once Upon a Time هیچ تصمیمی برای به تصویر کشیدن اما در پرورشگاه وجود داره ؟

نمیتونم تایید کنم که اونُ به عنوان یک بچه پرورشگاهی به تصویر میکشن ، اما یک نگاه کامل و طولانی به اما ــی جوان خواهیم داشت ( به نظر میاد توسط یک بازیگر دیگه نقش آفرینی بشه ) . و همانطور که جنیفر موریسون اشاره کرد : ” یک چرخش هایی قراره بیاد که بهشون توجه نکرده بودم و مطمئن باشین که لایه ای از تعلیقُ اضافه میکنه ، اینکه چگونه پازل هایی که کنار هم قرار دادیم جور در میاد ” .

 

میبینم که همه در مورد روابط سریال Once Upon a Time حرف میزنن ، اما هیچ صحبتی از رجینا/اسنو نیست ، قراره رابطه شون گسترش پیدا کنه و بیشتر بررسی بشه ؟

خوش شانسی ، جنیفر گودوین به ما گفت : طرفدارا بسیر راضی خواهند شد چرا که صحنه های زیادی بین ما دو نفر وجود داره . ما به تهیه کننده ها زنگ زدیم و ازشون تشکر کردیم . به نظر من صحنه های بین این دو شخصیت خیلی قوی از آب در میاد و شیمی بینشون غنی ــه و دوست داریم که گسترش ــش بدیم ” .

 

در Vampire Diaries هیچ امیدی هست که استیفن و کارولاین دوست باقی بمونن ؟

هر چیزی که بینشون شکل گرفته ممکنه به آرامی تکامل پیدا کنه ، با توجه به گذشته ای که داشتن ، ” ما فقط یک لایه ــشُ دیدیم ” ، تهیه کننده اجرایی Caroline Dies بیان میکنه : ” من فکر میکنم کارولاین متوجه نشده که احساساتش چقدر عمیق ــه ، اون احساس میکنه صدمه دیده ، بهش دروغ گفته شده و بی توجه ـی میشه ( توسط استیفن که جواب تلفنشُ نمیده ) ، آقای سالواتوره هم نمیتونه که یک رابطه ی عاطفی سنگین دیگه رو تحمل کنه . در ذهن ــش جایی برای قرار با کسی و یا بودن با کسی نیست . یا بهتره بگیم یک عشق واقعی . پس خیلی کند پیش میره ” .

 

احتمالش هست که دوباره آدام دوینُ در این فصل از Modern Family ببینیم ؟

میتونم تایید کنم که شکل گیری دوباره “Andy the manny” در قسمت 8 اکتبر خواهد بود ، که در آن فیل میخواد به طور خلاقانه فیلم عروسی میچ و کم ــو ادیت کنه و متوجه میشه که خودش دلیل رفتار سردِ اعضای خونواده ــش ــه .

 

وقتی که Reign برمیگرده ، اوضاع مری و فرانسیس چطوره ؟

در قسمت اول ؟ غیرصمیمی . فرانسیس کاری به کار لولا نداره ، سعی میکنه که ازشون حفاظت کنه ، در حالی که مردی داره تلاش میکنه تا از طاعون در قلعه جلوگیری کنه ، اما وقتی که اون برمیگرده خونه اوضاع برای مری به نظر میاد که خوب پیش بره ، ” از اونجایی که چند قسمتُ لخت سپری میکنه ” ، بازیگر Adelaide Kane بیان میکنه : ” ما در این فصل س*سی خواهیم بود ” . اگرچه کل قضیه لولا/بچه وجهه زشتی برای هر کسی که دخلی توش داشته در قلعه خواهد داشت .

 

خبری از ” مردی که مردای بدُ میکشه ” معروف به پیتر کویین در Homeland برامون دارین ؟

همانطور که در قسمت اول مشخص میشه ، کویین به طور واضح هشدار میده که اون شهرت بهش یادآوری نشه . حوداث فصل 3 یجورایی کویینُ فرسوده کرده ( از جمله اتفاقی که برای اون بچه افتاد اما فقط محدود به اون نیست ) و به عنوان مثال سعی میکنه که جلوی کری ــو از جاسوس بازی های مرگبار بگیره و این نگرانی ممکنه باعث نزدیکی های جدیدی بشه . همانطور که Alex Gansa بهم گفت ، در بازگویی افراد مهم در زندگی حال حاضر کری ” اون یک رابطه رو به رشد – هنوز عاشقانه نیست – با کویین خواهد داشت ” .

 

در Two Broke Girls مکس چندین بار به مادرش اشاره کرده اما ما اونو هنوز ندیدیم ، میشه بگین چه موقع ملاقاتش خواهیم کرد ؟

چون مادر مکس ” یک غول خارج از دوربین ــه برام ” به نظر میاد تهیه کننده اجرایی Michael Patrick King به این زودی علاقه ای برای به تصویر کشیدنش نداره اما کمی جلوتر میره ، ” در این فصل ، در چندین قسمت ابتدایی نگاهی اجمالی به اون خواهید داشت ، اما نه یک نگاه بصری بلکه انتزاعی . یک اشاره ، اون در هر فصل واقعی تر خواهد شد ” .

 

میشه بگین Foxes ( معروف به لوییزا آلن ) چه موقع در Doctor Who حضور پیدا میکنه ؟

در قسمت 8 ــم از فصل جدید که 11 اکتبر پخش میشه .

 

راسته که مورگان فریمن تهیه کننده Madam Secretary ــه ؟

بله ، مورگان فریمن ــه ، که با تهیه کننده Lori McCreary برای پیدا کردن یک سریال و توسعه دادنش در CBS تلاش کرد . ” من وقت دارم – اما نه زیاد – که روی کارهای دیگه دستی داشتته باشم و خیلی دوست داشتم که یک داستان آمریکایی تعریف بشه و منم کمک کنم و این کاری ــه که کردم ” . اون در تور مطبوعاتی این حرفا رو زد و باید بگم که انتظار حضورش رو به روی دوربینُ نداشته باشین .

 

 

یک پاسخ به “اخبار سریالهای Doctor Who ، Two Broke Girls ، Homeland ، Reign ، Modern Family ، Vampire Diaries ، Once Upon a Time ، Flash ، Mentalist و Madam Secretary”

  1. کیانا گفت:

    بسیار عالی…دست مریزاد عالی هستین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *