امروز:چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Doctor Who ، Constantine ، Nashville ، Blacklist ، Blacklist ، Blacklist ، Blacklist ، Blacklist ، Two Broke Girls ، Walking Dead و Resurrection

 


خبری از قسمت اول فصل جدید Walking Dead دارین ؟

دقایق اول وحشیانه و همراه با مرگ و میر خواهد بود . اگرچه ، یک اتحاد دوباره و شادی در پایان این قسمت خواهیم دید .

 

هیچ اشاره ای میتونین به فصل چهارم Two Broke Girls داشته باشین ؟

در قسمت چهارم که عنوانش And the Old Bike Yarn ــه مکس و چارلی زنی به نام Guinevere ــو ملاقات میکنن ، شخصیتی که با مکس جر و بحث میکنه و آخرش با دردسر مواجه میشن .

 

از Red Band Society تا به امروز خیلی خوشم اومده ، اطلاعاتی از قسمتهای آینده دارین ؟

قسمت پنجم که عنوانش So Tell Me What You Want What You Really Really Want ــه ( بله ، یک عنوان طولانی ــه ) یک فلش بک خواهیم دید و تصادفیُ که باعث شد چارلی به کما بره تماشا خواهیم کرد ، در زمان حال هم دو مرد کت و شلوار ــی میان و شرایط ــشُ ارزیابی میکنن .

 

به کمی اطلاعات در مورد Faking It نیاز دارم .

در قسمت پنجم که عنوانش Present Tense ــه شین ــو خواهیم دید که با فردی قرار میذاره که میخواد بوکسور بشه . اما یک مشکلی هست ، اون نمیخواد هیچ چیزیُ فاش کنه چون ممکنه روی حرفه ش تاثیر بذاره .

 

در قسمت بعدی Chicago Fire چه اتفاقی میفته ؟

در حالی که هنوز داره از انفجار بهبود پیدا میکنه ، یک وضعیت پزشکی برای مایلز تشخیص داده شده و دکترا توصیه میکنن شغل ــشُ کنار بذاره . اون چیکار میکنه ؟

 

اشاره ای میتونین به قسمت بعدی Gotham داشته باشین ؟

رنه میخواد باربارا رو گمراه کنه که جیمز به دردش نمیخوره و خیلی سریع بهش میگه وقتی از طرف فیش مونی میفهمه که جیمز سعی کرده کوبلپاتُ بکشه . در همین حال کوبلپات به شهر برمیگرده و قتل ها و قانون شکنی هاشُ ادامه میده .

 

خبری از Blacklist هست ؟

همانطور که عنوان اشاره میکند در قسمت بعدی تیم FBI به جستجوی دکتر جیمز کاوینگتون میپردازه . کسی زمانی به عنوان یکی از بهترین جراحان قلب کشور در نظر گرفته میشد ، دکتر کاوینگتون حالا داره یک عمل برداشت عضوُ به صورت غیرقانونی انجام میده . اون جدی ــه چون هر عضوی 10 سال گارانتی با خودش داره .

 

هیچ خبری از رینا در Nashville برامون دارین ؟

در قسمت 7 یک خبرنگارُ خواهیم دید که دنبال رینا ـئه تا بتونه در مورد گذشته ش اطلاعاتی کسب کنه و در رولینگ استون منتشر بشه و همچنین چیزیُ میبینه که رینا به هیچ وجه دوست نداره جهان بویی ازش ببره .

 

از Constantine خبری برامون دارین ؟

در قسمت دوم میبینیم که جان در مورد بچه های طلسم شده تحقیق میکنه . بقیه اعضای خانواده برای آسیب نرسیدن بچه هاشون تا سر حد مرگ خواهند رفت . این قسمت شخصیت جیم کاریگان رو هم معرفی خواهد کرد .

 

در مورد قسمت بعدی Doctor Who چه چیزی میتونی بهم بگی ؟

قسمت بعدی همه ش در مورد تصمیم ــه . دکتر و کلارا تصمیم هایی میگیرن که روی سرنوشت جهان و رابطه ی خودشون تاثیر خواهد گذاشت . با پایان قسمت ممکنه نگاهتون به دکتر و کلارا مثل قبل نباشه .

 

از قسمت بعدی Resurrection خبری برامون دارین ؟

در حالی که در مطب آرکادیا به سر میبره ، بلامی باز هم یک بازگشتُ میبینه ، شخصیتی که اسمش آرتور کرلیس ــه . آرتور متوجه نمیشه چرا برگشته از اونجایی که مریض ــه ، پدر و مادرش هم مرده ن و در کل تنهاست .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *