امروز:دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Constantin ، American Horror Story : Freak Show ، Vampire Diaries ، Shameless ، Homeland ، Originals ، Walking Dead ، Doctor Who و Elementary

 

هیچ خبری از نیمه دوم فصل هشتم Doctor Who برامون دارین ؟ به نظر میاد که همه چی داره تاریک تر میشه .

مطمئنا داره تاریک تر میشه . در قسمتهای آینده ما به لندن برمیگردیم و میسی با اشاره به یاران گذشته حضوری خواهد داشت . اما مهتر اینه که قراره بین دکتر و کلارا چه اتفاقی بیفته ؟ تنها چیزی که میتونم بگم اینه که در قسمت بعد بررسی خواهد شد . آیا تو مومیایی من هستی ؟

 

هیچ یک از شخصیتهای اصلی در شروع Walking Dead میمیرن ؟

خوشبختانه گروه موردعلاقه بازماندگان ما فرصت زندگی و مبارزه برای یک روز دیگر رو پیدا میکنن ، اونم با کسی که هیچ کس انتظارشُ نخواهد داشت که در این حد دردسر ساز باشه . جالب ترین اسلحه وسایل آتش بازی خواهد بود . اگرچه زیاد به موردعلاقه ها عادت نکنین چون هر چی باشه با Walking Dead طرفیم .

 

خبری از Originals برامون دارین ؟

یک خبر کوتاه براتون دارم . در قسمت 6 شخصیتی بنام بلیک ــو معرفی خواهیم کرد که در اواخر 30 سالگی ــش به سر میبره ، اون عبوس اما احساساتی ــه و همچنین یک گرگینه ــست و به داوینا کمک میکنه .

 

میشه لطف کنین و اطلاعات بیشتری از قسمتهای آینده Homeland بهمون بدین ؟

در قسمت سوم بازگشت فرحُ خواهید و مسئله سندی و مرگش مهمتر از این حرفاست . همچنین بیشتر در مورد ساول و گذشته ــش میفهمیم .

 

در فصل پنجم Shameless شخصیتها با چه داستان هایی رو به رو خواهند شد ؟

من این سریالُ نگاه نمیکنم اما اگه اینجوری ــه که به من گفتن به طور کامل دیوانه کننده ـست . برای مثال : کو تصمیم میگیره که به کالج بره و اونجا با شری و آلیس ملاقات میکنه که قعالیتهای اجتماعی دارن . روز بعد کو و شری برهنه در خوابگاه دیده میشن چون شب قبل خوش گذرونی کرده بودن . همچنین کو عکس بچه هاشُ بهشون نشونمیده . اگه کافی نیست باید بگم که ورونیکا با یکی که قبلا باهاش خیانت هائیُ داشته رو هم میریزه و … ، سریال اینطوری پیش میره ، درسته ؟

 

از شخصیت جدید آنی نلسون که در قسمتهای بعدی Vampire Diaries باهاش رو به رو میشیم خبری برامون داری ؟

بله ، داریم . آنی در قسمت 10 یا همون دور و بر ظاهر میشه و دوست لوک و همچنین یک جادوگره ، اگرچه به نظر میاد که یه چند تا مشکل داره چون نمیتونه از قدرتهاش استفاده کنه . فکر میکنم که باید به هاگوآرتز بفرستیم ــش .

 

هر خبری از American Horror Story: Freak Show میتونه عالی باشه .

اطلاعاتی از قسمت دوم چطوره ؟ من شما رو نمیدونم اما دلقک یخورده عجیب بود و قراره نیست که در همین حد بمونه و فراتر میره ، اگرچ رابطه ی دوستانه ای با دندی آغاز میکنه .

 

پایلوت Constantine با خروج لوسی گریتس چگونه خواهد بود ؟

زیادی تفاوتی نخواهد داشت و اون هنوز در پایلوت هست و پایان تغییر کرده و یک صحنه اضافه خواهد داشت . پایلوتُ دوست داشتم ، ظرفیت موفقیتُ داره و ترسهای زیادی هست که قراره باهاشون رو به رو بشیم .

 

خیلی با پخش Elementary فاصله داریم ، اطلاعاتی از فصل جدید برامون داری ؟

به نظر میاد که شرلوک و واتسون بهترین دوستها برای هم نبودن و جدا زندگی میکنن . اونا همچنین برای 6 ماه دور از همدیگه بودن و قسمت اول یکی از بهترین ها تا بحال بوده . کافی نیست ؟ خب در این حالت باید بگم که ما با یک واتسون جدید مواجه خواهیم شد و یک دوست پسر جدید . واتسون و شرلوک با قتلی در یک آسانسور دوباره به هم ملحق میشن .

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
اپلیکیشن اندروید