امروز:شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Chicago P.D ، Red Band Society ، Goldbergs ، Parenthood ، Sleepy Hollow ، Once Upon a Time ، Gotham ، Homeland ، Castle و Ray Donovan

 

آخرین اشاره به Castle قبل از شروع قسمت اول که خیلی نزدیک ــه چیه ؟

هر چند ، مثل سال قبل به دو بخش برای پخش در قسمت اول تقشیم نشده ، انتظار پاسخ همه ی سوالهاتونُ  در مورد تصادف ماشین نداشته باشین و یا اینکه چرا در پایان فصل اتفاق افتاد . اما آماده باشین برای جوابهایی که باعث میشه همه ی شخصیتها – از جمله بکت – خودشونُ ارزیابی کنن و ببینن که چقدر کستلُ میشناسن .

 

اطلاعات بیشتری از Homeland میخوام ، آیا کری و کویین با هم کار میکنن ؟

اگرچه در قسمت اول همکارای سابق در یک ماموریت حضور دارن اما به سختی با هم چشم تو چشم میشن ( به عبارت دیگه هر جرقه ای بینشون در واقع نشانه عشق و علاقه نیست ) . آیا میتونه به این دلیل باشه که کویین پیشنهاد کار در تیم کریُ رد کرده ؟ بذار فقط بگیم که کویین با انتخاب کری برای پیش بردن زندگی شخصی و حرفه ای ــش مخالف ــه .

 

از پایلوت Gotham خوشم اومد به ویژه به تصویر کشیدن پنگوئن ، چه اطلاعات دیگه ای میتونین به ما بدین ؟

در حالی که  مدت زمان زیادی طول میکشه تا شخصیتهای شرور دیگه ای که در پایلوت معرفی شدن تبدیل به تبهکار بشن اما اون ” بار دومی که ظاهر بشه خیلی سریع سراغ این میره که چطوری باید به افرادی که بهش آسیب زدن دست پیدا کنه و چطور نباید اجازه بده که این اتفاق دوباره بیفته ” Robin Lord Taylor بیان میکنه : ” این تحولش ــه ، یک تولد دوباره در مسیرش ” منتظر معرفی کارول کین به عنوان مادرش باشین تا پرتوی باشه از اینکه چرا اون تا این حد داغون ــه – و شاید زوایه ی دید بیننده ها تغییر کنه . ” در آشنایی با هر شخصیت منفی ، یک روزی میفهمی که از کجا اومده و سخت تر خواهد بود که فقط به عنوان یک شخص شیطانی محکومش کنی ” Taylor ادامه میده : ” من نمیدونم که اونا ( بیننده ها ) باهاش موافق خواهند بود و یا اینکه دوست دارن که به اهدافش برسه اما حداقل میفهمن که چرا داره چنین مسیریُ میره ” .

 

از Once Upon a Time خبری دارین ؟ نمیتونم صبر کنم تا ببینم ملکه السا استوری بروکُ یخ زده کنه ؟

ملکه یخی عجیب تر خواهد بود در سرزمین عجیب ، اما حداقل یک چهره آشنا خواهد دید وقتی که به شهر برسه ، متاسفانه خاطرات دردناکیُ به ارمغان میاره که باعث میشه برای پیدا کردن یک چیز قابل توجه مربوط به گذشته ــش وارد یک ماموریت بشه – حالا با هر قیمتی که شده . قبل از این هم گفتیم که نگرانی های السا منجر به آفرینش یک هیولای برفی میشه و بذار فقط بگیم شباهتی با یک Olaf ( اسم یکی از پنج پادشاه نروژ ) عشق تابستان نداره .

 

خوشحالم که جنی در تصادف ماشین در Sleepy Hollow جون سالم به در برد ، بعد از این چه اتفاقی براش میفته ؟

به نظر میاد که جنی نمیتونه یک نفس راحتی بکشه ، بیمار روانی سابق بعد از یک درگیری با کلانتر جدید خودشُ دوباره پشت میله های زندان میبینه . و از اونجایی که ابی توان توضیح دادن اینکه جنی قصد داره چه کاریُ انجام بده ، نداره . ( میدونی که ، زمین زدن سوارکار مرگ ) . ابی چاره ای جز اجازه دادن به خواهرش برای یکی شدن در تیم نداره و خوشبختانه ایندفعه یک دهه طول نمیکشه تا جنیُ از مسیر خارج کنن .

 

باورم نمیشه که Parenthood داره برمیگرده ، در مورد فصل پایانی چه اطلاعاتی میتونین به ما بدین ؟

یادتونه که چطوری تهیه کننده اجرایی Jason Katims گفت که جولیا و جوئل پیش هم برنمیگردن ؟ خب ، اون یک کتمان حقیقت بود . در قسمت اول حداقل یکی از زن و شوهر سابق وارد رابطه ای عاشقانه ای میشه که به نظر جدی میاد . اما این زوج جدا شده بابت مشکلات اخیر سیدنی در مدرسه مجبورن به همدیگه ملحق بشن و در جبهه ی یکسانی قرار بگیرن .

 

از Goldbergs خبری برامون دارین ؟

در قسمت اول آدام یک نوار ترکیبی از همه عشقهای ’80s jams for Dana” ــش میسازه ، چونکه اون الهام بخش ــش بوده ، میدونین که ؟ . متاسفانه بورلی قطعش میکنه و فکر میکنه که پسر دوست داشتنی ــش برای اون ساخته . این باعث نمیشه که آدام یک کپی به دینا نده و البته دو زن مهم در زندگی ــش خودشونُ در یک زمان و یک مکان در حال انفجار نوار میبینن .

 

فکر میکنم که جذب Red Band Society شدم ، چه اطلاعات دیگه ای ازش میتونین بهم بدین ؟

حالا که شخصیتهای اصلیُ دیدیم وقتش ــه که با خونواده ـشون آشنا بشیم . بستگان زمان زیادیُ برای اضافه شدن به درام داستان هدر نمیدن . ” اما قراره یک خواهر داشته باشه ، دکتر مک اندرو داستانیُ با برادرش داره و لئو یک برادر بزرگتر داره که یکی از اون خوشش میاد ” تهیه کننده اجرای Margaret Nagle برامون گفت و آیا این میتونه ربطی به کارا داشته باشه ؟ ” اون قراره عاشق باشه اما قرار نیست که پاسخی از طرف مقابل دریافت کنه و براش سخت خواهد بود ” .

 

جه اشاره ای میتونین به فصل جدید Chicago P.D داشته باشین ؟

اگرچه ” جین در فصل اول از دنیا رفت ” ، اما هنوز در ذهن بقیه زنده ست ، بازیگر Amy Morton بیان کرد : ” در واقع یک یادآوری فیزیکی خواهیم داشت ، مادرش در این فصل حضور پیدا میکنه و اینطوری نیست که از دنیا رفته و به راحتی فراموش شده ” .

 

در مورد پایان Ray Donovan اشاره ای میتونین داشته باشین ؟

اگرچه دزدی در فروشگاه گلدان یک فاجعه کامل بود ، میکی یک روش خنده دار برای پول درآوردن خواهد داشت . در جایی دیگر ری درگیر تمام مشکلاتی ــه که در طول فصل داشته و حداقل یک قتل خواهد بود که نقشی اساسی در شکل گیری فصل سوم خواهد داشت .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
اپلیکیشن اندروید