اخبار حاشیه ای

اخبار سریالهای Bones ، Haven ، Homeland ، Blacklist ، Vampire Diaries ، Flash ، Once Upon A Time ، Sleepy Hollow ، Reigh ، Sons Of Anarchy ، Reign و Chicagofire/Chicago PD

خیلی دوست دارم از Bones بشنوم ، چیزی برامون دارین ؟

شما عنوانها رو میخواین و منم بهتون میدم ، در بین قسمتهای اولیه عنوان “The Corpse at the Convention”( جسد در انجمن ) و “The Lost Love in a Foreign Land”( عشق گمشده در یک سرزمین خارجی) به چشم میخوره .

 

کمتر از یک هفته مونده به پخش قسمت اول فصل جدید Haven ؟ هیچ خبری از سرنوشت جنیفر یا دیو میتونین به ما بدین ؟

سرنوشت جنیفر موضوع داغ شروع فصله – افراد مختلفی به دلایل مختلفی میخوان پیداش کنن . اوضاع برای دیو هم خوب پیش نمیره اگرچه یه صحنه نهایی براش وجود داره که باعث میشه بگین hmmm .

 

کشته مرده یه خبر از Homeland ام ، به ویژه اگه به کلر و کویین مربوط باشه ، آیا جرقه های بینشون تو این فصل به پرواز درمیاد ؟

با پخش فصل چهارم در شب پنجشنبه میتونم بهتون بگم که بله ، این اتفاق خواهد افتاد ، در درجه اول به این دلیل که اونا همدیگه رو در طرف مقابل یک درگیری میبینن ، همانطور که کلیر دینز برام توضیح داد : ” کویین مشتاق به خروج از کسب و کار ( جاسوسی ) ــه و میخواد به کری بفهمونه که قبل از این یک آدمکش بوده و براش نگران ــه اما کری تلاششُ نادیده میگیره ” .

 

خبری از Blacklist ندارین ؟

برای مشاهده ی دوست رد آماده بشین اونم به معنای واقعی کلمه . در قسمت پنجم با شخصیت Glen آشنا خواهیم شد ، فردی که قد کوتاهی داره و سخت کوش ــه ، همچنین شخصیت “زو” رو که زنی مندرس اما زیبارو ـئه ملاقات خواهید کرد  .

 

در فصل جدید Vampire Diaries با رهبر Luke و گروه لیو آشنا میشیم یا نه ؟

چیزای زیادی در مورد دوقلوهای عجیب در فصل ۶ خواهیم فهمید اما قبل از اینکه با رهبرشون آشنا بشیم اول متوجه میشیم که اوضاع گروه از چه قراره ، ” به اسطوره شناسی عمیق تر سریال مربوطه ” ، تهیه کننده اجرایی Caroline Dries بیان میکنه ” زمانی که شروع به فهمیدن دلیل شگفت آور حضورمون در وایتمور بشیم و بفهمیم که اوضاع گروه از چه قراره ، گرفتاری اونا در زندگی و اینکه چطور روی شخصیتهای ما تاثیر میذاره رو درک میکنیم ” .

 

خبری از هوک سریال Once Upon a Time برامون دارین ؟ خیر در مورد بچگی ــش یا والدینش ؟

Adam Horowitz میگه که وقتی پای دزد دریایی خوب میاد وسط ” کاوش بیشتری در مورد گذشته ش خواهیم دید ” – اگرچه جواب این سوال که چه کسی اونو به جولی راجز فروخته ” یه زمانی در طول مسیر ” مشخص خواهد شد اما نمیدونیم ” چه زمانی ” .

 

انتظار برای خبر بیشتر از Sleepy Hollow برام سخت بود ، چیزی برای طرفدارایی مثل من دارین ؟

طرفدارای Ichabbie باید انتظار سردردهای و نگرانی های زیادیُ بکشن و برای نقش مکمل دیوید داره بازیگر انتخاب میشه ، شخصیتی که ” مردی جذاب و کاریزماتیک ” تعریف شده و در طول زندگیش با اتفات زیادی مواجه شده و منتظر شروعی رابطه عاشقانه برای Ms. Mills باشین .

 

خبری از Flash ، سریال جدید Cw دارین ؟

به نظر میاد که سنترال سیتی در قسمت هفتم با یک خاموشی مواجه بشه ، وقتی که Farooq ، که اسلحه ش الکتریسیته ست سعی میکنه از دکتر ولز انتقام بگیره ، آیا بری برای کمک میاد ؟ شاید نه .

 

جکس در فصل هفتم Sons Of Anarchy چطوری با از دست دادن تارا دست و پنجه نرم میکنه ؟

میشه گفت ۲۵% عزاداری میکنه و ۷۵% دنبال انتقام ــه ، همانطور که انتظار دارین جما ممکنه به آرامی تشویقش کنه به جمع کردن تمام نیروش برای ضربه زدن به کسایی که باید ازشون انتقام بگیره .

 

به احتمال زیاد من بزرگترین طرفدار (Linseride (Erin Lindsay/Kelly Severide ام ، میشه یه چیز مثبت و خوب در مورد رابطه شون در فصل جدید Chicagofire/Chicago PD بگین ؟

خبر خوب اینه که این دو نفر خیلی با هم جفت و جور شدن ، تهیه کننده اجرای Matt Olmstead بیان میکنه ” با لینزی ، Severide احساس میکنه که با یکی عین خودش ملاقات کرده ” اون توضیح میده که ” خیلی عالیه ، چون هیچ دستور کاری وجود نداره ، برای اینکه خیلی دیر نشون بدم کتکم نمیزنن ، برای اینکه ۲۴ ساعت پیش رفتم کتکم نمیزنن ، یکی هست که منو بفهمه و با آزادی دو طرفه ای که دارن پیشرفت در رابطه شونُ خواهیم دید ” .

 

وقتی که Reign برای فصل جدید برمیگرده اوضاع برای مری و فرانسیس چطور پیش میره ؟

این دو نفر با چالش های جدیدی دست و پنجه نرم خواهند کرد اما زن و شوهری که در دادگاه فرانسه دست و پا خواهند زد بش و کنا خواهند بود ، تهیه کننده اجرایی Laurie McCarthy بیان میکنه : ” بازیگرهای جدید در این فصل هنرنمایی خواهند کرد و یکیشون ممکنه به گذشته ی بش مربوط باشه که باعث عصبانی شدن کنا میشه ” .

 

از اونجایی که Glades کنسل شد و هیچ کس هنوز دلیلشُ نمیدونه میشه بهمون بگین که چه کسی به جیم در روز عروسیش شلیک کرد ؟

خیلی دوست دارم که این شایعه رو گسترش بدم که پسر کالی اینکارُ کرده ولی درواقع باید بگم که نمیدونم .

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن