امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای Blacklist ، New Girl ، Gotham ، Vampire Diaries ، Mindy Project ، Hannibal و …

 

اطلاعاتی در مورد فصل جدید Blacklist برامون دارین ؟

خبر در مورد بازیگرا چطوره ؟ کاندید جایزه تونی Norm Lewis که داره در Phantom of the Opera میدرخشه و در فصل قبل Scandal هم حضور داشت قراره نقش J.P. Laskin ــو بازی کنه که دستیار رد محسوب میشه و حرکتهای اخیرش مبنی بر درگیری با برلینُ قبول نداره و حتی شاید تغییر جبهه بده .

 

در سریال New Girl خیلی کنجکاوم بدونم که نیک و جس بعد از جدایی ــشون چطور رفتار میکنن ؟

چهار ماه از رابطه نیک و جس گذشته و برای جس تابستونی بوده که دیر گذشته اما به این معنی نیست که قراره برگرده پیش دوست پسر سابقش در حقیقت معلوم میشه که نیک یه پشتبان درست و حسابی ــه وقتی که Ms. Day میخواد به دوستیابی برگرده ، اما درنهایت یه همخونه دیگه از راه میرسه ، از اونایی که انتظارشُ ندارین و قراره چند تا نصحیت درست و حسابی به جس در مورد پیدا کردن دوست بکنه .

 

آیا Gotham قراره جیمز گوردونُ به عنوان ضدقهرمان نشون بده ؟

نه در ابتدا ، اما وقتی قصد خوب گوردونُ مبنی بر پاکسازی گاتهام در نظر بگیرین میشه مطمئن بود که با چالشهایی رو به رو خواهد شد اما محکوم به فنا نیست . ” پیروز شدنُ خواهیم دید ، حقیقت محض اینه که تلاش ــش مبنی بر حفظ کمال پیروزی محسوب میشه ” تهیه کننده اجرایی Danny Cannon ادامه میده : ” اون راهشُ پیدا میکنه ، این دستگاه گسترده و موتورهاش با فساد اداره میشن و گوردون باید دستگاهُ تغییر بده و مواظب باشه خرابش نکنه ” .

 

رابطه دیمن و الینا در Vampire Diaries ــو دوباره خواهیم دید ؟

به نظر میاد زمان زیادی طول میکشه تا دوباره برگردن پیش هم ، تنش بین استیفن و کارولاین هم اوج میگیره و وقتی که بلوند محبوب از علاقه ی خودش میگه واکنش الینا دیدنی ــه .

 

در Mindy Project همه روی Danny و Mindy تمرکز دارن اما در مورد بقیه روابط برامون خبری دارین ؟

لورنُ بیاد دارین ؟ همون زنی که پایان فصل گذشته دل پیترُ بدست آورد ؟ به نظر میاد که پیتر در رقابت عاطفی تنها نیست وقتی که جرمی هم خودشُ وارد گود میکنه .

 

خیلی دوست دارم خبری از Hannibal بشنوم ، چیزی دارین ؟

همانطور که برایان فولر گفت فصل جدید که قراره نزدیک به یکسال بعد از پایان فصل قبل باشه در مورد زندگی افسانه ای هانیبال و Bedelia در اروپا خواهد بود ، در حالی که این دو نفر ژست زن و شوهرُ میگیرن هانیبال دنبال یه قربانی جدید ــه و زیاد هم طول نمیکشه که یکی از مردم محلی حقیقتُ در موردش کشف میکنه و خبر بدتر از این در مورد Bedelia ـئه که به نظر مقصر میاد ، هانیبال تا کی میتونه خیانتُ تحمل کنه ؟

 

میدونم به این زودی پخش نمیشه اما خیلی دوست دارم خبری از Battle Greek بشنوم ، چیزی برامون دارین ؟

میتونم بهتون بگم که سریال بازیگرای مهمان خیلی خوبیُ جمع کرده ، اول از همه درام پلیسی وینس گیلیگان ( Breaking Bad ) و دیوید شور ( House ) نقش شهردار Scooter Hardy ــو به  Patton Oswalt داده ، Kal Penn هم به طور منظم در سریال حضور خواهد داشت ، Peter Jacobson نقش دارل رئیس ستاد شهردارُ بازی میکنه .

 

هیچ نکته ای از فصل جدید Boardwalk Empire برامون دارین ؟

انتظار تماشای صحنه های بیشتری از جوانی Nucky به عنوان ناخدا در شهر نوپای آتلانتیک سیتی در فلش بک ها داشته باشین و به راحتی متوجه میشین که چطور این شخصیت به چنین مردی تبدیل شده ، همچنین روی تنهایی حال حاضر Nucky تاکید خواهد شد . حالا که از تنهایی گفتیم باید بگم که اگه فکر میکردین اوضاع برای Chalky از این بدتر نمیشه منتظر فصل جدید باشین .

 

تماشای Christian Borle در Masters Of 3.ex لذت بخش بود ، بازیگر مهمان دیگه ای که توجه ما رو جلب کنه به سریال اضافه میشه یا نه ؟

Erin Cummings ــو در نقش Miss Kitty خواهید دید ، Kitty قراره به لستر بابت مشکلاتی که داره در عملکردش کمک کنه و اینکار باعث یادداشت برداری دکتر Masters میشه .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *