امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

اخبار سریالهای A To Z ، Originals ، Supernatural ، Sleepy Hollow ، Vampire Diaries ، Walking Dead ، Nashville ، American Horror Story ، Homeland و Cougar Town

 

کاریُ که کری در قسمت اول Homeland کرد نمیتونم باور کنم ، بعد از این چه اتفاقی میفته ؟

کری به شرق میانه برگشته و خیلی خیلی از بچه ــش دوره ، وقتی که اونجاست به سرعت یک تیم جدید راه اندازی میکنه ( شامی چهره های آشنا هم خواهد بود ) و سعی میکنه به آیان نزدیک بشه ، دانشجوی پزشکی ای که از ضربه کری در قسمت اول جون سالم به در برد . اما اون حرف میزنه ؟ ” این قراره منبعی باشه که کری باید خیلی سخت روش کار کنه تا حاضر به همکاری بشه و اثبات هدفش راحت نخواهد بود ” . تهیه کننده اجرایی Alex Gansa بیان میکنه : ” تماشا کردنش هیجان انگیزه ، شما دارین مردمُ کنترل میکنین ، دنبال ضعف های انسانی میگردین . سعی میکنین نفع خودتونُ پیدا کنین و در نهایت تلاش میکنین تا راهی پیدا بشه برای تبدیل یک فرد به اون چیزی که میخواین . منفعت قرار دادن کری در خارج از کشور اینه : ما این فرصتُ پیدا میکنیم که ببینیم کاریُ انجام میده که براش آموزش دیده ” .

 

نمیتونم برای American Horror Story: Freak Show صبر کنم ، شخصیتهای موسیقی محور حقیقت دارن ؟

بله ، در حقیقت قراره آواز السا مارس ( جسیکا لنگ ) ــو بشنوین . اما نگران نباشین چون رایان مورفی قرار نیست این سریالُ تبدیل به Glee کنه . ممکنه فیلم Moulin Rouge مقایسه مناسب تری باشه اگه Ewan McGregor ــو دلقک عجیب غریب بدونیم و Nicole Kidman هم دو تا سر داشت .

 

لطفا بهم بگو که اوری و جولیت در Nashville دارن دوباره پیش هم برمیگردن ؟

میشه چنین کاری کرد اما به نظر میاد که اوری با یک بلوند دیگه به دل شکستن ادامه خواهد داد . ” اتفاقی که قراره برای جولیت بیفته اینه که یک غریزه طبیعی نسبت به اسکارلت و جذب شدنش به اون وجود خواهد داشت ” Jonathan Jackson بهمون گفت : ” رابطه دوستانه شون خیلی عمیق خواهد شد ” .

 

از Walking Dead خبری برامون دارین ؟

اگرچه شروع سریال اکشن خواهد بود اما سریال برای لحظات حساس هم وقت میذاره . به طور ویژه دنبال بیشتر از یک تجدید دیدار اشک آور بازماندگان ــه . همچنین یک بحث سالم در مورد کیفیت رهبری ریک وجود خواهد داشت .

 

در  Vampire Diaries واقعا بانی و دیمن در دهه 90 گیر کردن ؟

اگه موسیقی و لباس دیمن باعث نشد که متوجه بشین باید بگم که قسمت ــی که از آهنگ دهه الهام گرفته و چندی وقتی ــه که بهش اشاره شد چی ؟ نگران بانی و دیمن نباشین چونکه دارن شبیه یک زن و شوهر زندگی میکنن : پخت و پز ، خرید و حتی حل جدول کلمات متقاطع برای گذران زندگی ، اگرچه اولین روزنه ی امید باعث میشه که سعی کنن از اونجا بیرون بیان و به میستیک فالز بزگردن .

 

اطلاعاتی از آینده ایکباد در  Sleepy Hollow میخوام .

همسرش بخاطر نامزد قبلی ــش اونو ول کرد و پسرش هم سوارکار جنگ ــه – نیازی به گفتن نیست که در حال حاضر داره دست و پا میزنه . اما همکارش هواشو داره ، به عبارت دیگه انتظار پشت گرمی های سرگم کننده رو داشته باشین . ” ابی داره سعی میکنه بهش یاد بده که آروم بشه و با هم یوگا رو تمرین میکنیم ” Tom Mison بیان میکنه : ” ابی میگه که الان قرن 21 ــه تو این اجازه رو داری که احساسات خودتُ بیان کنی و ایکباد هم حرفشُ میفهمه و قبول میکنه اما خوب پیش نمیره . چرا هیچ چیز برای رفقای ما درست پیش نمیره ؟ ” .

 

لطفا بهم بگین که همه چیز با کستیل در Supernatural عالی پیش میره .

اگرچه دریایی صاف و بدون موج رو به روش نیست اما همه ی درهای امید برای این فرشته بسته نشده . اون فقط ممکنه با متحدانی دور از ذهن تبدیل به یک تیم بشه تا خودشُ نجات بده . ” تا وقتی که متاترون نمرده همیشه میتونی تصور کنی که به نحوی یک عامل محسوب میشه . چون اون کسی بود که باعث شد این بلا سر کستیل بیاد آیا کلید شفا یافتنش هم هست ؟ باید منتظر موند و دید .

 

هنوزم بابت اینکه White Collar داره تموم میشه داغونم ، در مورد شروع فصل 6 چه اطلاعاتی برامون دارین ؟

نیل از ربوده شدن به عنوان یک منفعت استفاده میکنه وقتی که میفهمه اسیرکننده ــش ( ـگانش ) دروازه هائیُ رو به یک سازمان نخبگان جنایی باز میکنن که FBI سالهاست ردشونُ میگیره . اما وقتی که در پایان فصل قبل FBI تصمیم گرفت که نیلُ آزاد نکنه ( دوباره!) آیا نیل این اطلاعاتُ با فدرال در میون میذاره یا اینکه ازش استفاده میکنه تا آزادی ــشُ تضمین کنه ؟

 

از Originals خبری برامون دارین ؟

هیچ کس به اندازه جوزف مورگان در مورد این قیام برادرانه خوشحال نیست . ” من مایلم که بیشتر با برادر/خواهر ـهای کلاوس در ارتباط باشم – همه ی برادرا و خواهر – و والدین ــش . چون هیچ چیز مثل خانواده نمیتونه خود واقعی ــتُ نشون بده ” . مورگان بیان میکنه : ” چیزهائیُ وارد سر آدم میکنه ” برای هیلی کشتن Francesca تازه شروعی بود برای اکشن های بیشتر ، ” اون توسط نوزاد و بارداری مهار نشده و الان آزاد تره . Phoebe Tonkin بیان میکنه : ” حالا که اون باردار نیست وارد ماموریت شده ” .

 

از قسمت اول A to Z خوشم اومد ، اندرو و زلدا در ادامه چیکار میکنن ؟

عوراضی خواهد بود ، در قسمت دوم ما صبح بعد اتفاقاتُ نشون میدیم . دختری میاد پیش ــش و شبیه به اینه : هی ، برای امشب لحظه شماری میکنم . اون این قرارُ در کتابها قبل از اینکه با زلدا ملاقات کنه تجربه کرده بود . آفریننده سریال Ben Queen بیان میکنه : ” خب ، این اتفاق میفته ، چیکار میکنی ؟ کنسلش میکنی ؟ قوانین و مقررات ــش چیه ؟ ” .

 

خیلی ناراحتم که برایان ون هولت داره Cougar Town ــو به این زودی ترک میکنه ، در مورد خروج بابی چه حرفی برامون داری ؟

مطمئنا یک لیوان شراب نیاز داریم ، اما به سلامتی مینوشیم چون خروج بابی شیرین خواهد بود بجای اینکه غم انگیز باشه . منتظر بهترین دوستش اندی هستیم تا بتونه نقشی مهم در خروجش از شهر بعد از پیشنهاد کار در جورجیا داشته باشه .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *