اخبار فیلم

اخبار ساخت ادامه ی Finding Nemo

همانطور که تابستان امسال شاهد بازگشت چند کارکتر معروف از دنیای انیمیشن توسط کمپانی Pixar در انیمیشن Monsters University خواهیم بود ، اما از ان مهمتر انیمیشن دیگری خواهد بود که این کمپانی به همراه دوست و همکار همیشگی اش Disney Pictures سعی در ان دارد تا قسمت دوم انرا بسازد . این انیمیشن Finding Nemo نام دارد . در ماه جولای سال گذشته کارگردان این انیمیشن Andrew Stanton  صحبت هایی برای ساخت Finding Nemo 2 انجام داده بود ولی خبرهای جدی ایی از این پروژه منتشر نشدند تا کمی پس از ان Ellen Degeneres  برای صداپیشگی کارکتر Dory قرار داد امضا کرد . حال پس از گذشت شش ماه خبرها حاکی از انست که Albert Brooks  نیز برای قسمت دوم انیمیشن Finding Nemo قرارداد امضا کرده است که ما صدای او را در قسمت اول برای کارکتر Marlin شنیده بودیم .

Albert Brooks قبل از تصمیم برای حضور در انیمیشن Finding Nemo 2 مشغول کار برای فیلمهایی مانند Drive و This Is 40 بوده است . Andrew Stanton  کارگردان قسمت اول Finding Nemo و همینطور قسمت دوم ، انیمیشن بزرگی و موفقی مانند Wall-E را در کارنامه اش دارد اما باید اضافه کرد که فیلمی مانند John Carter  که در گیشه ها و از نظر منتقدین یک شکست خورده بحساب می اید نیز در کارنامه ی کاری او درج شده است .

هیچگونه جزیاتی از داستان انیمیشن Finding Nemo 2 منتشر نشده است اما با حضور قطعی Brooks و Degeneres می توان حدس زد که داستان حول دو کارکتر Dory و Marlin شکل خواهد گرفت . تاریخ دقیق و مشخصی برای اکران Finding Nemo 2 اعلام نشده است اما نزدیکترین تاریخ برای اکران این انیمیشن با توجه به انبوه کارهای کمپانی Pixar ، سال ۲۰۱۶ می توان انتظار اکران انرا داشت .

تاریخ اکران انیمیشن های دیگر کمپانی Pixar :

Monsters University  تاریخ اکران ۲۱ جون ۲۰۱۳

The Good Dinosaur تاریخ اکران ۳۰ می ۲۰۱۴

The Inside Out تاریخ اکران  ۱۹ جون ۲۰۱۵

The Untitled Pixar Movie About Dia de los Muertos تنها سال مشخص شده ۲۰۱۶

 

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها، وبلاگ ها ، پیج ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: خبرگزاری آریافیلم” ممنوع است و شرعا حرام و شامل پیگیرد قضایی می شود

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن